22

@zodiak_10 Widzę, że kolega wstał, zalogował się na La Bambę i ze wszystkich języków wybrał język faktów. Brawo.

50

No i niech ktoś powie, że on nie jest chory psychicznie :D

twitter.com/nocontextfooty/status/1826289961630413013

0

@Aragorn33 A ja mam wrażenie, że on trochę sobie nagrabił tą krytyką. Podobnie jak Xavi. To tylko podejrzenie i nie musi być prawdą, ale nie zdziwiłbym się gdyby w Barcelonie był trochę vibe, że nie można aż tak głośno krytykować tego co się dzieje.

13

Nie ma sensu tego wszystkiego jakoś bardziej komentować. Post poniżej jest idealnym podsumowaniem.

Teraz nikt nie będzie krytykować Barcelony, ani Araujo z jego systemem wartości. A jak komuś wpadnie taki "głupi" pomysł do głowy, to już za pół roku kolejne okienko :)

twitter.com/ReshadFCB/status/1826188567208431855

2

@Popitek12 Jest uniwersum w którym Barcelona jest normalnym klubem, stary @Luciano99 jest trzeźwy, @VegetaPolska ma dziewczynę, a Ty jesteś z Mają, ale takiego w którym Cristiano wygrywa mundial niestety nie ma, bo to jednak jest zbyt abstrakcyjne.

0

@Tasde Właśnie też nie bardzo wierzę, ale kto wie - zobaczymy.

0

@michaelski To trochę za dużo powiedziane, że to takie GTA. Zupełnie inny klimat, ale otwarty świat pewnie będzie.

6

Swoją drogą 2025 szykuje się jako potężny rok w świecie gier:
- GTA VI
- Kingdom Come: Deliverance II
- Indiana Jones and the Great Circle
- Mafia 4
- Bolderlands 4
- i pewnie wiele innych

Ale może być gruba walka o tytuł gry roku.

3

@PatrychoO Pomijając bugi i niedopracowanie, to trójka cierpiała na nieciekawe misje poboczne i niewykorzystany potencjał względem aktywności + kiepskie AI przeciwników, ale zgodzę się że broniła się klimatem i fabułą oraz bardzo fajnie odwzorowanym miastem.

1

@Who_you_mam Nie, PS5 i PC również.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Nowa Mafia zapowiedziana. Więcej info w grudniu :)

twitter.com/Xbox/status/1825985380107300984

2

@Azazel_Pazuzu Zgłoszone.

2

Macie na wyrównanie ciśnienia i poprawę humoru :)

twitter.com/BellicIV/status/1824225951506379066
twitter.com/SynthPotato/status/1825160517251715498

3

Dobra, ale ten utwór na początku materiału to Footrollowi wyszedł mocno w punkt :D


4

Podobno RDR2 zmierza na nową/teraźniejszą generację konsol, czyli PS5 i Xboxy S|X. Został zleakowany trailer, który wygląda całkiem legitnie. Może dzisiaj na Gamescomie będzie oficjalna zapowiedź, zobaczymy :)

twitter.com/CoffeeSneeze/status/1825306477827100896

1

@Kidd To już za bardzo nie jest fastfood i rzadko już McDonalds się opłaca. Ale mam wrażenie, że McDonalds McDonaldsowi nie równy - niby produkty wszędzie te same, ale czasem zależy moim zdaniem kto przyrządza etc. Niedawno jadłem w dwóch różnych "makach" i raz było dobrze (jak ofc na to co zapamiętałem), a raz bardzo słabo.

2

@pluszek @Luciano99 staremu tylko nie pokazuj, bo zawał od razu

3

@Encore Nawet mi nie przypominaj o tych słowach... mam póki co nadzieję, że te słowa były jakąś polityczną zmyłą i oni realnie coś tam gotują by wzmocnić skład. Bo jeśli nie, to będę załamany. Daję czas do 31-go sierpnia.

6

@Encore Po czym na następny dzień Romano daje 2x here we go - Gundo w City co zwalnia FPP i Nico w Barcelonie, bo już można.

@Faro Póki co tak i to jest zajebiste, ale za np. miesiąc, czy pół roku może być totalnie inaczej i "zgodnie z przewidywaniami"... Ale co się ponapinamy teraz to nasze! :D

Poza tym pstryczek w nos dla tych ludzi jest zawsze spoko.

13

Barcelona po pierwszej kolejce liderem, Real i Atleti z dwoma punktami straty. Nastawcie się więc na kręcenie i wk***w na Montujic w nadchodzącą sobotę, bo nie może to tak zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@jacobFCB Jest to bardzo mało prawdopodobne... ale nie niemożliwe. Nie rozumiem wyśmiewania, choć sam uważam 1% szans na ten scenariusz. Ale nie zdziwiłbym się jakoś bardzo mocno gdyby rzeczywiście był taki pomysł - ma to jak najbardziej sens.

4

Czy ktokolwiek jeszcze tutaj ma nadzieję na jakieś pozytywy odnośnie Nico? :D

twitter.com/konzifishy/status/1825609833678000329

2

@bartas97 @parpe A wg. mnie to działa krokowo. Najpierw pojawiają się komentarze na social mediach, potem jest ich coraz więcej aż w końcu na Montujic będą skandować o dymisji Laporty. Social media cokolwiek mówią o nastrojach, nawet jeśli to jest pierwszy krok i jedynie bardzo mały wycinek.

0

@Pawel13sz Właśnie dlatego mam nadzieje, że w tych ostatnich tygodniach okienka coś ruszy w dobrą stronę ze względu na to, że Laporta będzie chciał sobie ten PR poprawić.

4

Tymczasem na socialach Barcelony coraz więcej takich wpisów. Ciekawe jak na to zareaguje Laporta, ale póki co jego PR jest chyba najgorszy w całej jego karierze.

twitter.com/notchiliriv/status/1825594472610046207
twitter.com/junkiemsn/status/1825595516706763050

2

@don'T.R.I.P.e @partymaker Wasze teorie są tak absurdalne, że... mogą być prawdą w przypadku Barcelony :/

0

@Peciak "Powody do krytyki są, powinno się takie rzeczy minimalizować, no ale niestety nie wszystko jest możliwe, a w porównaniu z resztą stawki nie wypadamy źle."

No i tutaj zgoda. Moim zdaniem powinno się krytykować, ale też z głową. Poza tym media bardzo mieszają, ale to już od osoby zależy ile z tego wyciągnie dla siebie i czy będzie wierzyć.

"PS spodziewajmy sie chaosu do ostatnich godzin okienka."
Oczywista sprawa, dlatego w pełni podsumuję to okienko 31-go sierpnia/1-go września, bo jeszcze sporo może się wydarzyć. Nawet nie zdziwiłbym się gdyby temat Nico wrócił w ostatniej chwili po sprzedaży Gundogana, czy innych zawodników (poza tym Romano, czy Moretto dziwnie milczą na temat Nico, a ich ostatnie informacje mówiły o tym, że Nico nie podjął decyzji).

W Barcelonie nigdy nie ma nudno. Ale mnie to coraz bardziej męczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?