1

@PizzerMan Podbijam jak @Luciano99 do @Sysia11

17

Eh... Nie powiem, chwyciło mnie to za serduszko :(

Świetny nie tylko zawodnik, ale również wydaje się być fajnym gościem. Te jego wywiady są niesamowicie w punkt.

Z całego serca życzymy Ci Gundo jak największego funu z gry i jak najwięcej sukcesów obok Pepa!

PS. A szwagrom ciężko będzie mi to wszystko wybaczyć...

20

To na pewno przypadek!

twitter.com/KubaSeweryn/status/1828535300890730883

0

@Popitek12 A mówileś, że jesteś fanem Cristiano Ronaldo? Jeśli nie, to może być gamechanger.

2

Po milionie prób w końcu ogarnął! Ładny strzał.

Podobno @Popitek12 nie będzie z nami przez ok. tydzień przez skurcze w kroczu.

twitter.com/DoniecMati/status/1828511856132272452

24

Czyli co, trójka do spadku znana:
- Rayo
- Getafe
- Espanyol

Oby się sprawdziło, bo to w sumie 3 drużyny z Madrytu :)

2

@Luciano99 A starego nie możesz poprosić by wypełnił lukę po Bernalu?

1

@don'T.R.I.P.e I tak i nie - to zalezy kto co wypisuje etc.

8

Bardzo szkoda Bernala, mam nadzieje że szybko wróci do siebie. Ale ciekawe czy Szwagry mają jakiś pomysł na jakiekolwiek wzmocnienie, bo nie dość, że nie pomyśleli o właśnie tej pozycji, to teraz prawdopodobnie wypada nam kolejny gracz. Powiedziałbym, że sprowadzenie do 31-go właśnie kogoś na pozycję Bernala i LS to pieprzony obowiązek, ale kogo ja chcę oszukać... sezon jest długi i wymagający i moim zdaniem przyjdzie moment, gdzie zabraknie nam pary właśnie poprzez braki na tych pozycjach, szczególnie jak wystąpią takie problemy jak z Bernalem.

A wtedy Szwagry zrobią minę jak Pikachu i "no ja p****e, miało wyjść inaczej"...

2

@norbi77 Krzysztof Rot, on czasami występował w różnych programach, chyba na Meczykach. Bardzo spoko gość.

4

@Luciano99 Ah, La Bamba podczas meczów to jest taka czwarta gęstość, że nie ma lepszych słów by opisać ten fenomen.

Czasem mam wrażenie, że to jakiś eksperyment społeczny Elementa.

2

@RoberDzik W końcu RoberDzik, w końcu!

1

Z Valladolid mam nadzieje na czyste konto i parę bramek, takie 3/4:0 by siadło. Jesteśmy w stanie to na spokojnie ogarnąć, bo tworzymy sporo sytuacji, a Valladolid wydaje się być idealnym zespołem by trochę tą skuteczność poprawić.

8

Barcelona z Rayo na wyjeździe nie wygrała od 6 lat, przyjechał Flick ze swoją drużyną i już w pierwszym sezonie w 3 kolejce komplet punktów.

Tak pół żartem pół serio, bo nawet jak jest mnóstwo problemów, a sędziowie robią wszystko by Ci się nie udało to i tak warto czasem mieć to szczęście, że przechylasz szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W Madrycie o tym doskonale wiedzą, z tym że oni poszli jakieś 543235 kroków dalej i ogarnęli sobie pakt z diabłem. Uważam, że w Barcelonie jednak wystarczy czasem trochę szczęścia właśnie w takich meczach oraz w pełni zasłużone zwycięstwa :)

2

@betonito Ha, no tak, patrząc z tej perspektywy to wręcz wybitny.

75

O wow, Kowal jak zwykle w punkt :D

twitter.com/W_Kowal/status/1828546302453383498

11

Podsumowanie występu Soto Grado w tym meczu.

Plusy:
- słusznie anulowana bramka za faul Kounde

Minusy:
- niepodyktowanie karnego za faul na Olmo
- niepodyktowanie karnego za komiczną rękę piłkarza Rayo
- brak czerwonej kartki za BANDYCKI faul na Pedrim

Przypominam, że Soto Grado został uznany najlepszym (!) sędzią zeszłego sezonu. Brak mi słów na tych najbardziej niekompetentnych sędziów jakich w życiu widziałem w poważnych ligach.

Na szczęście tym razem Soto Grado wróci do domu smutny, bo robił co mógł, a Barcelona jednak z 3 pkt. i liderem :)

6

Oficjalnie: Barcelona samodzielnym liderem La Ligi Tebas & Perez i jako jedyna drużyna uzyskuje komplet zwycięstw po 3 kolejkach!

To było ULTRA ważne zwycięstwo, moim zdaniem nawet ważniejsze i bardziej imponujące patrząc na przebieg, problemy i błędy sędziowskie niż te spotkania z Valencią i Bilbao.

Cudny Olmo, a Barcelona Flicka wciąż się nie zatrzymuje, oby tak dalej mordeczki!

7

To jest czerwona kartka i zawieszenie, dramat... debilne zachowanie

2

Czyli co, potencjalnie drugiego karnego nam nie dali? Spokojnie, Real wygra swój mecz, nie trzeba cały czas drukować...

1

Nie było wątpliwości, że Olmo to świetny zawodnik, były bardziej wątpliwości co do kwoty i możliwości kontuzji. Ale jeśli to drugie będzie ogarnięte, to będzie to oczywiście świetne wzmocnienie - mimo, że wciąż brakuje mi typowego LS, pivota i kogoś na boki obrony, czyli 3 innych wzmocnień.

0

Aż mi drgnął, ezz

0

Olmoooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

0

Lewy, nie w te stronę...

2

Kounde totalnie w tym meczu nie ogarnia. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy tych minut, gdzie Rayo nie wiedziało co się dzieje, później parę przerw i straciliśmy impet. Dobrze byłoby do tego wrócić i już cisnąć do końca meczu.

13

Szkoda, że tak karnego nie sprawdzali. Ale my nie mamy białych koszulek, które zobowiązują, więc wiadomo...

1

Kounde jak dla mnie faulował, nie powinno być bramki. Ale jakby uznali to nie miałbym pretensji za ten karny na Olmo

0

Oby tylko tego nie odebrali, bo tam jakieś protesty były

0

@Kazragore Tak.

1

Zajebiście! Jedziemy Panowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?