8

@Marian_Pazdzioch Ale i tak najważniejsze, że nie powiedział, że Borek to jest nalepka na ubikację.

2

@Zoker Zoker jak zwykle pomyliłeś odwagę z odważnikiem. Wyjdź, wyloguj się i przemyśl swoje zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Popitek12 A Ciebie jak zwykle proszę o opinie.

1

@FcPortoFan1999 94 - dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, a dodatkowa "czwórka", bo chyba samo 94 było zajęte czy coś. Chociaż nie wiem, ja ten "bardzo inteligentny i poważny" nick wymyślałem mając 12 lat :D

0

rejestracja
1. «wpisywanie kogoś lub czegoś do rejestru»
2. «miejsce, w którym dokonuje się takich wpisów»
3. «utrwalanie czegoś za pomocą urządzeń technicznych»
4. «numer identyfikacyjny pojazdu zapisany na jego tablicach rejestracyjnych»
5. «dobieranie odpowiednich głosów w organach, klawesynie, akordeonie przez właściwe operowanie rejestrami»

Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

@Laporta @Deco

0

@kuz Nie ma argumentów, to prawda, dlatego zostaje tylko krytyka. Jeśli nie ma argumentów, to się krytykuje, a nie ślepo broni. Na szczęście jest szansa, że Barcelona Flicka na boisku będzie dla nas światełkiem w tunelu :)

1

@kuz "Wszyscy się śmieją, nie można się przyznać wśród znajomych ze jestes kibicem Barcy bo jest lincz"

A ja mam w d*pie to co inni mówią i se chodzę w koszulkach Barcelony i z innymi przedmiotami nawiązującymi do Barcelony.

Co więcej parę miesięcy temu spotkała mnie miła sytuacja, gdzie jakiś nastolatek (ok. 12-13 lat) zwrócił uwagę na tę koszulkę i krzyknął "visca el barca!". Ogólnie trochę widzę koszulek Barcelony na mieście u dzieciaków, czy u dojrzalszych osób co jest b. fajne :)

Można krytykować, wk****ć się, być zmęczonym, czy mieć dość ludzi w tym klubie. Ale nigdy tego klubu. Zawsze tak!
https://makeagif.com/gif/fan-kissing-barcelona-badge-when-liverpool-is-4-0-up-NvFOTT

1

@tomek8756 Ja tylko pokazuję jak przebiega rejestracja. Szwagry nie ogarniają, to warto pomóc.

7

Zarejestruj się.

Dołącz grona ponad 100 tysięcy Culés z całej Polski. Zakładając konto na FCBarca.com dołączasz do unikalnej społeczności kibiców Barcelony!

[Zarejestruj się]

@Laporta @Deco

8

Dobrze, że przynajmniej na La Bambie nie ma problemów z rejestracją i nowe konta mogą się rejestrować bez względu na FFP.

Btw nie ma drugiego tak optymistycznie nastawionego klubu, gdzie każdy tydzień jest k***a kluczowy.

Dejcie mnie już tę Maszynę Flicka, bo nie wyczymie.

https://zapodaj.net/plik-AKUuzQTr6w

1

@Marian_Pazdzioch Spoko, totalnie nie mój target po prostu. Ale jeśli jest to pod Ciebie, to życzę by były to treści jak najbardziej wartościowe ;)

2

@Marian_Pazdzioch Moim zdaniem właśnie dużo bardziej jedzie po PO, ale w sumie to jest najmniej istotne. Przede wszystkim bardzo mi się nie podoba i mnie męczy jak prowadzi dyskusję, czy bardziej jej nie prowadzi - często przerywa, nie daje dojść do pełni głosu, wpieprza jakieś swoje 3 grosze i zmienia temat. Poza tym wydaje się być bardzo przemądrzały - jak Stanowski. Odpychają mnie tacy ludzie, więc i odepchnął mnie Kanał Zero.

6

@Marian_Pazdzioch Może i nie miałem ochoty oglądać Kanału Zero, ale teraz to tej ochoty będzie jeszcze mniej!

12

@blakkudium Ten tydzień będzie kluczowy. Już ostatecznie :D

1

@barcelonaLM Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe to przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości nawet z pozoru uniwersalne bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłem i dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

0

@Zoker Nie udawaj proszę głupiego, bo mimo wszystko wierzę, że tak nie jest :)
Do większej liczby osób miała dotrzeć wypowiedź dlaczego uważam, że bezsensowne jest czepianie się tego o co Ty się czepiasz i mam nadzieje, że to spowodowało, że przynajmniej część ludzi będzie bardziej otwarta w pozytywnym podejściu do początku tego sezonu.

Swoją drogą totalnie rozwala mnie to, że często starasz się zgrywać jakiegoś pseudoszeryfa. Gdzie nie spojrzę na jakąś bardziej kontrowersyjną dyskusję, to widzę tam Ciebie, który wszystkich umoralnia. Jakiś czas temu już Cię za to wyjaśnili, gdzie dyskusja była w gorących. Proponowałbym w końcu trochę wyluzować, niż być spięty jak guziki w garniaku Laporty. Ale zrobisz jak uważasz, miłej nocy.

14

Pamiętajcie: Real prawie nigdy nie jest gorszy. Zawsze mnie takie gadanie bardzo triggeruje i żenuje. Największym dowodem na zbyt duże faworyzowanie Realu i zbyt dużą krytykę Barcelony od lat jest sytuacja, gdzie w Hola La Liga zwrócił na to uwagę Cezary Wilk, który powiedział słowa w stylu "ale zwróćcie uwagę, że za to samo Real chwalimy, a krytykujemy Barcelonę". Ja rozumiem, że Real jest rzeczywiście najlepszy, zdobywa dużo trofeów i ma kapitalny skład, ale fajnie byłoby wpuścić do tego wszystkiego więcej mądrości wynikającej z szerszego spojrzenia na wszystkie drużyny. Jednak pytanie czy jest to możliwe, skoro wiele dziennikarzy otwarcie kibicuje Realowi.

twitter.com/PanPadre/status/1827728922684878929

0

@Zoker Bo chciałem by to dotarło do większej liczby osób - zupełnie to nie miało być skierowane stricte do Ciebie, tylko przy okazji ;)

29

Piękne :)

twitter.com/ReshadFCB/status/1827740737527840849

15

@zodiak_10 Dzisiaj podobno na dworzec, bo są tam takie lodówki, gdzie inni zostawiają żarcie żeby się nie zmarnowało.

1

@Tigermaus Jak najbardziej się zgadzam, ba, uważam, że euforia nie jest wskazana, ale po prostu jest to miłe po tych wszystkich smutnych rzeczach, że w wielu aspektach wyglądamy lepiej niż bardzo faworyzowany (ofc słusznie) Real. I warto o tym wspominać by nadać nieco więcej optymizmu. Cierpliwie czekamy na następne mecze i miejmy nadzieje, że doświadczymy ciągłego progresu, a aktualne nastroje prędko nie miną.

0

@Tigermaus "Wyciąganie wniosków po 2 kolejkach to nadal wróżenie z fusów."
Znowu: nikt nie wyciąga wniosków, a przynajmniej nie ja.

10

Trochę śmieszą mnie te klasyczne moralizatorskie tony jak ktoś pisze, że Barcelona sprawia lepsze wrażenie. Przecież nikt nie wyciąga wniosków, że tak sezon będzie wyglądać. Real wg. wielu miał pewnie iść po mistrzostwo od pierwszej kolejki, mieli gromić rywali raz po raz, a tymczasem już na starcie mają 2 pkt. straty do liderów, a dzisiaj w pierwszej połowie bili totalnie głową w mur przy bardzo słabej dyspozycji możliwego spadkowicza. Po prostu niektórzy moim zdaniem słusznie zauważają, że Barcelona na początku sezonu wygląda lepiej, a były głosy że miało być odwrotnie patrząc również na początkowych rywali tych drużyn w lidze. To wszystko, nic więcej. Cierpliwie czekamy na kolejne mecze.

4

Śliczna bramka Endricka, widać że inspirował się Pele :)

0

@Pedri16Future Franosz to na szczęście ten jeden z niewielu najnormalniejszych.

0

@Zoker Brawo, dokładnie o to mi chodziło - na ten moment, czyli... na ten moment :)

Nie trzeba wyglądać jakoś mega dobrze by być od kogoś lepszym.

@Encore Jasna sprawa, dlatego piszę tylko o tym momencie. Idiotyzmem jest wyciągać jakiekolwiek wnioski związane z całym sezonem.

14

Na ten moment Barcelona z mnóstwem problemów i wciąż z nie najmocniejszym składem wygląda znacznie lepiej na boisku niż napakowany gwiazdami Real, szczególnie pod względem atrakcyjności i intensywności :)

Ale wiadomo, Realowi się nie chce, poza tym muszą się zgrać. Oczywiście gdyby Barcelona tak grała to nie byłoby mowy, że muszą się zgrać tylko byłaby mocna krytyka.

0

@Muevertigo No wyjaśnieniem chyba może być to, że przeciwnik był lepszy i faworyt ma problem sportowy że np. nie do końca potrafi się zgrać, a nie ze mu się nie chce?

9

Żenujące jest to wieczne tłumaczenie polskich komentatorów Realu. Najczęściej albo skupiają się na czymś innym, albo liga jest dla nich mało ważna, albo grają na pół gwizdka, albo im się nie chciało. Często jakieś prymitywne i debilne tłumaczenie. Rzadko, że po prostu byli gorsi, lub mają jakiś inny problem sportowy. Dramat...

8

@Pawel13sz "Kiedy problem z FFP zostanie rozwiązany, rozpoczną się negocjacje między klubami."

Czyli negocjacji nie będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?