macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak tam wrocławianie?
twitter.com/hayastanboi/status/1834318755419357642
13
@Kamiloza91
1. Miodowe Lata
2. 13 Posterunek
3. Świat wg. Kiepskich
5
@Luciano99 Lucek forma mutant, La bambowy Walaszek na 30%, szanuję
1
@Arden Zaproś go na La Bambe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@Kessie Nie no skąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Kessie @wpwelement opinia
6
@RafaPL xDDDD
Wy jesteście niesamowici.
4
@Encore W sumie nie wiem, wypadłem totalnie z tematu i włączyłem tylko z ciekawości by posłuchać co mają do powiedzenia i Trump wypada wg. mnie bardzo słabo, bazuje na prostych słowach i emocjach, co więcej parę razy musieli go poprawiać i mówić, że to co mówi nie jest prawdą.
Abstrahując od sytuacji politycznej - nie rozumiem fenomenu Trumpa. Dla mnie to buc, gwiazdor i po prostu odklejona persona.
PS. Ale po tym co widzę na szybko to Harris dużo zyskuje tą debatą, przynajmniej czytając różne komentarze na social mediach. Ale jak to się realnie przełoży - nie mam pojęcia.
Reakcja Harris będzie viralem i odbije się naprawdę bardzo szeroko co też może jej pomóc, bo Trump tutaj gada mocno kontrowersyjne rzeczy:
twitter.com/Phil_Lewis_/status/1833680659094597791
twitter.com/lilduval/status/1833680664840843526
8
Kamala Harris nieporównywalnie lepiej wygląda od Trumpa wg. mnie. Ciekaw jestem jakie będą komentarze, ale Trump totalnie odpływa i pokazuje, że jest po prostu niepoważnym oszołomem. Czas spać, ale jutro ciekaw jestem jak publika będzie reagować na tę debatę.
twitter.com/HeyJoFo/status/1833677804556145109
1
Myślicie, że Barcelona Flicka poradziłaby sobie w deszczowy wieczór w Stoke?
6
- Dlaczego warto pytać Davida?
- Bowie
51
Gdyby fcbarca.com była pokojem:
twitter.com/MundoDespectivo/status/1833528492551790686
2
@Kessie Poproście Lucka by Wam kupił do zakładu
2
@Deviler W tym momencie się nie opłaca, ale za rok jak wyjdzie GTA VI i nowe gry, które mogą już lepiej korzystać z większej mocy obliczeniowej to będzie to bardziej opłacalne, tym bardziej, że cena możliwe, że będzie odrobinę niższa.
1
@4drian0 @jowita jedyną rolę jaką może dostać to rolę Snorlaxa w Pokemonach live-action
1
@TR3YWAY A ja w kontrze do pewnie większości napiszę, że skoro rzeczywiście czujesz, że warto to również na Twoim miejscu bym walczył najmocniej jak potrafię. Jak ktoś kiedyś powiedział w kontekście spraw życiowych: "Im cięższa walka tym piękniejsze zwycięstwo". Da się z tego wyjść, nawet jak wydaje się, że sprawa jest beznadziejna i mam nadzieje, że i Twojej dziewczynie się uda.
Ale na pewno trzeba tutaj mądrego, spokojnego i cierpliwego działania. To będzie długi i żmudny proces. Psycholog, czy nawet psychiatra to must-have, terapia (może nawet dla par) to również moim zdaniem must-have. Musisz się uzbroić w siły i cierpliwość, ale po wpisie sądzę, że masz tą świadomość.
Mam nadzieje, że się uda. O prawdziwą miłość warto walczyć, a skoro tak czujesz, to bym nie odpuszczał.
"Tak o potrzebowałem to z siebie wydusić."
No i bardzo dobrze, po to też tutaj jesteśmy mimo czasem ogromnych różnic ;)
37
Piękne :)
twitter.com/meizdi/status/1832881591221182840
3
@beter2 Kompleks i ego Cristiano na to nie pozwoli, nie ma szans.
2
@Popitek12 A czy Cristiano Ronaldo przeszedł GTA San Andreas?
Btw oczywiście polecam jak już będziesz mieć okazję.
@Kgorecki2500 Tak, to będzie niestety najgorsze pokłosie podniesienia ceny GTA VI, bo o ile przy takiej grze to jest do zaakceptowania o tyle potem wyjdzie niedorobiona gra Ubisoftu czy Bethesdy i będzie kosztować tyle samo...
2
@Kgorecki2500 Podejrzewam, że podstawowa wersja to takie 70/80$, a więc drożej niż aktualnie. Take-Two nie przepuści okazji, a GTA VI będzie do tego idealną sytuacją, ponieważ jeśli będzie to produkt wybitny jak np. RDR2, to ludzie i tak kupią choćby za 100$.
5
GTA VI jak na razie jednak według rozkładu, więc jesień 2025. Nie ma żadnych informacji od developerów Rockstar Games, że miałoby być jakieś opóźnienie, więc na ten moment premiera na jesień 2025 nie jest zagrożona. Wczorajszy głośny wpis usera "Liam" o przesunięciu był prawdopodobnie nieprawdziwy :)
twitter.com/jasonschreier/status/1833156957844226058
twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1833097559805464668
twitter.com/billsyliamgta/status/1833050546351043036
5
@WiernyKatalonii
@Luciano99 @AFA @Kessie @Bocheno1 jesteście cali?
5
@NeroTFP1 Chyba bardziej mnie przeraża, że takie komentarze mają kilkudziesięciu zwolenników... wstyd.
14
Dobra, w końcu powoli kończy się ta idiotyczna przerwa na kadrę i lecimy już niedługo z meczami Barcelony Flicka!
2
Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.
0
@vangoor Cyk
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14813124#comment-14813124
3
@Popitek12 Przecież kibicujesz Cristiano
4
@Popitek12 Podobasz mi się Popitek
0
@bartekvisca ¯\_(ツ)_/¯
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fn46z8j27ea351.jpg
1
@Sulimo Dokładnie tak widzę wszelkich płaskoziemców, antyszczepionkowców i wiele ludzi, którzy pisali totalne głupoty na temat COVIDa, że to było zaplanowane, że to depopulacja etc.