macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobra, powoli w końcu koniec tej madryckiej pseudopiłki, obrzydliwa gra. Jutro wraca Barcelona Flicka grająca jak do tej pory nieporównywalnie atrakcyjniej co przynosi również lepsze wyniki i oby jutro ten status quo został utrzymany. Barcelona przynosi radość swoją grą, Real zmęczenie, a nawet i momentami wstyd.
46
Czy wiecie, że łechtaczka ma około 8000 zakończeń nerwowych, a nadal nie jest tak wrażliwa jak hiszpańscy sędziowie i komentatorzy Eleven gdy pojawiają się stykowe sytuacje w meczach Realu Madryt?
6
Jeśli z takim składem Real nie będzie w stanie zachwycać to już chyba nigdy. Obrzydza mnie tak pragmatyczne podejście do futbolu mając taki potencjał. Paradoksalnie gdyby Real grał przyjemnie dla oka, finezyjnie i artystycznie to te wszystkie zwycięstwa przyjmowałoby się dużo, dużo lepiej.
26
Czyli, że napakowany gwiazdami z niemożliwym PRem Real Madryt znowu gra piach, a sędzia gwiżdże na ich korzyść?
Stare, znałem.
0
@beter2 Totalnie inne czasy...
0
@FcPortoFan1999 Tak, to bardzo możliwe :)
5
@Comentateiro Zapomniałeś o 1:0 dla Sociedad, no ale w tym wieku to zrozumiałe
3
@AduŚ07 @Luciano99 opinia
0
@michaleu Ok, ja Ci wyślę stówkę, ale Ty mi dwie stówki. Deal?
3
@Kapitan hawk Amen!
8
@DonAndrzejos Nie zasługujemy na takiego eksperta jak Ty.
4
To dzisiaj Sociedad ora ten Real czy nie?
1
@sevs Oby razem z Barceloną!
1
@Gibbon_FCB W to nie wątpię, ale i tak robi wrażenie jak Brentford weszło w ten mecz
1
City w 25 sekundzie traci bramkę :O
1
@Sulimo Z jednej strony tak, ale z drugiej Oscary nie są wg. mnie żadnym wyznacznikiem. Aczkolwiek tutaj LOTR faktycznie te filmy po prostu miażdży, przy całej mojej sympatii do Harry'ego Pottera :)
8
@marcin62 Zdecydowanie.
@Awtameok_Klana Myślę, że każdy ma swoją definicję epickości. Dla mnie jest to wyniosłość danego wydarzenia np. bitwy, idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa, idealne tempo, narastające napięcie i nieszablonowe dialogi. Mam wrażenie, że we Władcy Jakckson chciał nawiązać do dość starego angielskiego z książek co mu się w dialogach udało i to słychać, że nie są aż tak bardzo sztampowe. W Star Warsach są moim zdaniem bardziej proste, co oczywiście nie oznacza że są złe. Tylko inne. Władca Pierścieni Jacksona to dla mnie taka ocena "6" w skali szkolnej, czyli coś co zostało zrobione z nawiązką, z czymś ponad programowym. Star Warsy o których mówisz - 4,5/5, ponieważ wszystko jest zrobione bardzo dobrze, ale bez żadnej nadwyżki.
8
@Awtameok_Klana Moim zdaniem nie ¯\_(ツ)_/¯
Władca trzyma w każdym filmie świetny poziom. Epickość jest moim zdaniem większa niż w Star Warsach. Zdecydowanie więc dla mnie Władca wygrywa tę rywalizację.
PS. Ojca Chrzestnego uwielbiam, ale trzecia odsłona jest wyraźnie gorsza od dwóch poprzednich.
36
Mijają minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, kwartały, lata, dekady, a Władca Pierścieni wciąż jest najlepszym filmem fantasy i najlepszą trylogią w historii kina.
To jest niezwykłe jak epickie, dopracowane w każdym calu, pełne i spójne jest to kino. Co więcej: moim zdaniem żaden film czy serial fantasy nawet się nie zbliżył do tego poziomu. A minęło 20 lat.
2
@kamyk_23 The Kiffness jest super, polecam inne przeróbki :)
A w tym roku w Polsce ma 2 koncerty - może uda mi się wybrać.
1
@Lionel_Messi10 Czyli, że mecz z Filadelfią odbędzie się z soboty na niedzielę tak?
1
@Herato Van Gaal?
3
@Rust_Cohle i kto wygrał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Jak tam wrocławianie?
twitter.com/hayastanboi/status/1834318755419357642
13
@Kamiloza91
1. Miodowe Lata
2. 13 Posterunek
3. Świat wg. Kiepskich
5
@Luciano99 Lucek forma mutant, La bambowy Walaszek na 30%, szanuję
1
@Arden Zaproś go na La Bambe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@Kessie Nie no skąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Kessie @wpwelement opinia
6
@RafaPL xDDDD
Wy jesteście niesamowici.