0

@Popitek12 A Cristiano Ronaldo to piłkarz.
@kanver_ Mnie odcinki 3 i 7 się podobały, gorszych momentów bardziej upatrywałbym w tempie, ale to moje zdanie.
@Kgorecki2500 Gra.

6

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu The Last of Us. Pierwszy sezon był wg. mnie dobry, a momentami bardzo dobry, więc liczę na utrzymanie poziomu i ciężkiego klimatu.

twitter.com/StreamOnMax/status/1839319097273889280

0

@Kamiloza91
Z tego co się orientuję jest parę opcji:
1. 7 dni za darmo, a później 24-26 Euro co miesiąc.
2. Kupno jednej wersji, ale chyba bez aktualizacji koszt 400 - 900 zł i wyżej w zależności od wersji.
3. Najbardziej opłacalna wersja, ale w sumie przeznaczona głównie dla designerów - miesięczna płatność za cały pakiet Adobe Creative Cloud za ok. 36 Euro na rok, po roku ok. 70 Euro

Nie wiem do jakiego użytku, ale jeśli nie chcesz płacić miesięcznie kilkadziesiąt Euro i użytek jest domowy, to moim zdaniem powinieneś się rozejrzeć za innymi programami typu Affinity, bo cenowo wypadają lepiej :)

https://wingsbridge.pl/bezplatne-alternatywy-dla-photoshopa-co-jest-najlepsze/
https://spidersweb.pl/2021/06/photoshop-zamienniki-alternatywy-najlepsze-programy-graficzne.html

0

@4drian0 Zabawne, że sporo premier będzie w lutym, bo wszyscy się boją jesieni i GTA VI :D

Ale coraz bardziej mam wrażenie, że GTA VI wypadnie na 2026.

2

@Kidd Coś w tym jest, ale trzeba też przyznać i mocno skrytykować wiele jego ruchów i sytuacji jak np. z Xavim, wciskanie kitów na konferencjach, zbytnią propagandę, czy dla mnie beznadziejne okienko transferowe.

3

@zodiak_10 @Popitek12 będziesz również tak znikać jak Cristiano Ronaldo na MŚ?

17

@Kapitan hawk I oby tak do czerwca ;)

4

@Comentateiro "Po raz pierwszy w życiu widziałem na twarzy jakiegokolwiek Niemca niepokój."

A na twarzy Adolfa w 45 nie widziałeś? Byłeś już wtedy na emeryturze, więc na pewno pamiętasz.

2

Uff, Madryt w postaci najbardziej prymitywnej drużyny La Ligi i tragicznego sędziego robił co mógł, ale na szczęście kolejny raz się nie udało :)

Szkoda tej skuteczności, bo mogliśmy mieć spokojne minuty, a tak była nerwówka. Jednak takie mecze też trzeba "przepychać" (chociaż dominacja była spora) myśląc o mistrzostwie.

Martwi obrona, bo na mocniejsze zespoły musi być bardziej szczelna i mniej chaotyczna. Mam nadzieje, że do meczów z Realem, czy Bayernem nastąpi znaczny progres.

Tak czy inaczej było parę ślicznych akcji i ogólnie mecz mi się podobał. Graliśmy z tragikomicznym Getafe i równie tragikomicznymi sędziami, więc najważniejsze są 3 pkt. Lecimy dalej. Z Wojciechem :)

0

Widać, że białe koszulki działają na sędziów :)

1

Dzisiaj skuteczność kiepska, mogło być tutaj już 3:0, ale i tak zajebiście mi się podoba to jak Barcelona Flicka potrafi zamknąć rywala.

5

Raphinia dostał żółtą kartkę, hahahaha. Sędziowie Hiszpańscy to najgorsi sędziowie jakich widziałem odkąd oglądam piłkę, a byłem na meczach B klasy.

8

Czy Real grając na miejscu Barcelony z Getafe miałby dzisiaj co najmniej 5 żółtych kartek na konto przeciwnika i jakiś rzut karny? Nie wiem, choć się domyślam.

4

Za co Wy chcecie kartki? Nogi połamane są? Nie? No to o co Wam chodzi?

4

Orłowskiego lubię, ale ten Laboga nosz k***a...

14

Dokładnie z taką flagą będą popylać po stadionie w Monachium gdy Flikitaka rozjedzie rywala w finale Ligi Mistrzów.

twitter.com/brfootball/status/1838957550529569122

11

Jedziemyyyy Panowieeeeee, dawać ten Baja Munsia

twitter.com/wlodar85/status/1838953540540072418

7

Welcome to Barcelona Wojciech Szczęsny | Best Saves Arsenal & Juventus | Danza Kuduro Remix

1

@SawneyBean Poczucie bycia dokładnie w miejscu, gdzie narodziło się wiele elementów, które mnie w pewien sposób ukształtowały - dążenie do perfekcji, przywiązanie do detali etc. Dużo zawdzięczam m.in. Rockstarowi, bo dzięki nim sporo się nauczyłem różnych aspektów, które przekładam na życie i pracę.

5

@Rust_Cohle Jeśli @wpwelement Cię zaszantażował mrugnij 2x

1

@PatrykBarca A po co mam stać pod budynkiem i się w okna gapić? Mogę po prostu się przejść obok tego i tyle.

6

@don'T.R.I.P.e Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to po prostu będę w Edynburgu i pewnie będę pójdę pod siedzibę Rockstara - mimo wszystko dość wyjątkowe miejsce, szczególnie dla kogoś kto się interesuje branżą.

10

Prawdopodobnie będę tam pod koniec listopada :)

twitter.com/Dean147/status/1838820515529789524

18

Dobry duet :D

twitter.com/DoniecMati/status/1838905114184110241

9

Zawodnicy padają w sezonie, kluby mają b. duży problem ze skompletowaniem podstawowej 11, bo zawsze ktoś wypada, trenerzy i piłkarze coraz bardziej otwarcie mówią, że za dużo grają, tymczasem FIFA i UEFA: a może by im tak dop****ić jeszcze więcej i np. rozegrać mundial na paru kontynentach?

2

@Kgorecki2500 Miodowe Lata.

0

@Irmscher10 Dobra, przekonałeś ;)
W sumie to już trochę zapomniałem jak beznadziejne były te rządy PiS...

1

@kamyk_23 Polityka zagraniczna rządów Tuska / Sikorskiego jest taką przepaścią między nimi, a tym co robił PiS jak aktualnie jest przepaść w formie i stylu gry pomiędzy Realem, a Barceloną.

1

@Encore Niestety tak, zgoda. Bo przepisy są takie, że pozwalają na zbyt dużą interpretację, a czasem ciężko mi jest uwierzyć, że każdy sędzia jest w 100% transparentny i nie ma jakichś sympatii klubowo-reprezentacyjnych i niektóre decyzje może intepretować tak, żeby wyszło jak najlepiej wg. jego preferencji.

7

@Kapitan hawk Mamo, tato, dziękuję Wam, że wychowaliście mnie tak, że wybrałem Barcelonę, a nie Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?