macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"W co ja się zaś wp****em..."
twitter.com/victor_nahe/status/1841181400403509527
0
@4drian0 Tak.
https://data1.cupsell.pl/upload/generator/12256/640x420/224482_print-trimmed-1.png?resize=max_sizes&key=55f9a22768eed085006592c1174c0235
4
Rozkład jazdy znany na dzisiaj... Wygrać pewnie i jak najwyżej.
19
@MesQueUnClub96 funny
0
@Bobo25 Nie no, Lewego moim zdaniem też się da lubić, nie wspominając o kobietach. Ale to kwestia już bardziej gustów ;)
14
Barcelona zyska w środę nie tylko świetnego bramkarza, ale też mądrą personę, która może być wartością dodaną w szatni. Przy całej mojej sympatii do Wojewódzkiego - bardzo mi się nie podobało jak cisnął ten temat w podcaście ze Szczęsnym i w efekcie Szczęsny wypadł kapitalnie, a Wojewódzki bardzo blado.
twitter.com/EmiliaKaminska/status/1813893382911197468
14
@Marian_Pazdzioch Uuu, chłopak do zwolnienia
6
@vangoor Koke do Viniciusa powinien odpowiedzieć: "a ja za to mam mózg". Wtedy obaj mieliby racje.
@zodiak_10 @FanBarcy22 Nosz k***a, Panowie...
9
Gdzieś dzisiaj mi mignęło, że dzisiaj raczej bez oficjalki ze względu na jutrzejszy mecz. Patrząc po social mediach - jest to prawdopodobny scenariusz, więc obstawiałbym oficjalkę dopiero w środę.
Ale social media i marketing Barcelony jest tak dziwny, że może to być za 10 minut, za godzinę, lub totalnie z d*py jutro jak już wszyscy będą o meczu myśleć... Więc raczej logiki tutaj nie uświadczymy.
EDIT: To Romero mówił :D
twitter.com/DoniecMati/status/1840765867522437591
1
Podobno Szczęsny od rana robi spirometrię, bo wciąż coś wychodzi nie tak...
7
@Laporta where szczesny oficjalka
1
@marcin62 Z jednej strony słusznie, z drugiej - wciąż uważam, że krytyki było w wielu momentach za dużo czy to na La Bambie, czy to w mediach sportowych, głównie polskich.
2
@david89 Mając tym samym 2x gorszy skład...
27
Naprawdę to jest dramat... strasznie nie lubię zespołów, które mają taki potencjał kadrowy, a grają tak mało odważnie i wręcz tchórzliwie.
twitter.com/DoniecMati/status/1840650836189319273
44
Dokładnie tak :)
twitter.com/DoniecMati/status/1840501574155538796
16
@Arcybiskup Pan Janusz Palikot wyjątkowo w punkt.
twitter.com/Palikot_Janusz/status/1840486310848438775
2
@Encore jedziemy z nimi na mięciutko
9
@Encore W sumie super, Portugalia znowu będzie słabsza :)
2
@Eto'o9 R10 Są sytuacje, gdzie zawodnik dodaje masę od siebie, ale jakiś pretekst do odgwizdania faulu u sędziego jest - abstrahując od absurdu takich sytuacji. Tutaj nie widzę nic.
@Encore Dla mnie to się nie kwalifikuje na nic, nawet na pretekst do podyktowania faulu jak napisałem powyżej.
12
@Kapitan hawk Zdecydowanie Vinicius klasycznie dołożył masę od siebie. Obrzydliwy piłkarz.
11
No i czy dla Was to był faul? Po tym "faulu" padła bramka dla Realu po rzucie wolnym. Sędzia dobre zawody, ale to jest dla mnie zdecydowanie pomyłka na korzyść Realu - nic tutaj nie powinno sprowokować Viniciusa do wywalenia się na murawę, lekki dotyk, bez większej ingerencji, cofanie ręki... ale może się nie znam i może ktoś mi wytłumaczy dlaczego sędzia podjął dobrą decyzję.
PS. Może chodzi o pracę nóg? Ale nie widzę tam kontaktu.
twitter.com/Zona_Blaugrana/status/1840490418057969911
2
@Kapitan hawk No i wyszedłeś z nory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Azi Wg. mnie bardzo wątpliwy faul na Viniciusie, który sprowokował rzut wolny po którym padła bramka. Ale bardziej tutaj mam na myśli sytuacje typu: czerwona dla Atletico jak najbardziej słuszna, ale w meczu Barcelony za podobny faul na Yamalu nie było nawet VARu. Wczorajsza bramka dla Osasuny po ewidentnym faulu - też zero reakcji. W meczach Realu jest tego po prostu znacznie mniej, znacznie mniej takich pomyłek...
9
W sezonie mistrzowskim Xaviego pisałem, że musimy to mistrzostwo niezwykle celebrować, gdyż patrząc na absurdalne pomyłki sędziów, problemy z kontuzjami, rejestracjami, ogólnie problemy instytucjonalne to tamto zdobycie mistrzostwa było niezwykle trudne - walka z tym wszystkim + walka z Tebasem.
Podobnie było sezon temu, gdzie też pomyłki sędziowskie były głównie na naszą niekorzyść - w wielu przypadkach "zaskakująco" odwrotnie niż dla Realu. Niestety graliśmy po prostu słabo, Real był regularniejszy, więc akceptuję, nie ma wymówek.
Natomiast 3 sezon z rzędu jest ta sama sytuacja: sędziowie mylą się niby w dwie strony, ale ZASKAKUJĄCO 3 sezon z rzędu najczęściej na niekorzyść Barcelony i na korzyść Realu (lub po prostu gwiżdżą to co dla Barcelony nie było gwizdane - przykład dzisiejszej czerwonej kartki dla Atletico, a potencjalnej czerwonej dla faulującego Yamala w meczu z Villarreal, gdzie nawet nie było VARu). Dlatego jeśli jakimś cudem uda się tak krótką ławką, z tyloma kontuzjami i z tyloma pomyłkami sędziowskimi wygrać mistrzostwo, to będzie to przeogromne osiągnięcie. Póki co jest zajebiście i oby tak było do końca.
5
Przepiękny wynik dla nas patrząc na okoliczności :)
33
Szkoda, że na Yamalu tak nie sprawdzali, ale są równi i równiejsi.
1
@DonAndresFCB xDDDD
Zero zaskoczenia.
4
Remis ogólnie byłby tutaj zajebisty. Ale wszyscy wiemy jak to się skończy...
Niemniej jednak cieszy kolejny przeciętny mecz Realu :)
3
@Pawlak1992
1. Napisz coś negatywnego na Real.
2. Napisz coś negatywnego na Tuska / PO / rząd / lewicę.
3. Pochwal Konfederację.
Powodzenia!
4
@ranger3120 @Kgorecki2500 @FCB_dimiC Śmieszki śmieszkami, mnie zachowanie De Jonga też irytowało, ale mocno liczę na niego u Flicka. Jak on się nie ogarnie w tej drużynie to już nigdy... więc liczę, że naprawdę będzie sporym wzmocnieniem, myślę że są na to szanse i obyśmy się po raz kolejny nie zawiedli.