0

"W co ja się zaś wp****em..."

twitter.com/victor_nahe/status/1841181400403509527

4

Rozkład jazdy znany na dzisiaj... Wygrać pewnie i jak najwyżej.

19

0

@Bobo25 Nie no, Lewego moim zdaniem też się da lubić, nie wspominając o kobietach. Ale to kwestia już bardziej gustów ;)

14

Barcelona zyska w środę nie tylko świetnego bramkarza, ale też mądrą personę, która może być wartością dodaną w szatni. Przy całej mojej sympatii do Wojewódzkiego - bardzo mi się nie podobało jak cisnął ten temat w podcaście ze Szczęsnym i w efekcie Szczęsny wypadł kapitalnie, a Wojewódzki bardzo blado.

twitter.com/EmiliaKaminska/status/1813893382911197468

14

@Marian_Pazdzioch Uuu, chłopak do zwolnienia

6

@vangoor Koke do Viniciusa powinien odpowiedzieć: "a ja za to mam mózg". Wtedy obaj mieliby racje.

@zodiak_10 @FanBarcy22 Nosz k***a, Panowie...

9

Gdzieś dzisiaj mi mignęło, że dzisiaj raczej bez oficjalki ze względu na jutrzejszy mecz. Patrząc po social mediach - jest to prawdopodobny scenariusz, więc obstawiałbym oficjalkę dopiero w środę.

Ale social media i marketing Barcelony jest tak dziwny, że może to być za 10 minut, za godzinę, lub totalnie z d*py jutro jak już wszyscy będą o meczu myśleć... Więc raczej logiki tutaj nie uświadczymy.

EDIT: To Romero mówił :D

twitter.com/DoniecMati/status/1840765867522437591

1

Podobno Szczęsny od rana robi spirometrię, bo wciąż coś wychodzi nie tak...

7

@Laporta where szczesny oficjalka

1

@marcin62 Z jednej strony słusznie, z drugiej - wciąż uważam, że krytyki było w wielu momentach za dużo czy to na La Bambie, czy to w mediach sportowych, głównie polskich.

2

@david89 Mając tym samym 2x gorszy skład...

27

Naprawdę to jest dramat... strasznie nie lubię zespołów, które mają taki potencjał kadrowy, a grają tak mało odważnie i wręcz tchórzliwie.

twitter.com/DoniecMati/status/1840650836189319273

44

Dokładnie tak :)

twitter.com/DoniecMati/status/1840501574155538796

16

@Arcybiskup Pan Janusz Palikot wyjątkowo w punkt.

twitter.com/Palikot_Janusz/status/1840486310848438775

2

@Encore jedziemy z nimi na mięciutko

9

@Encore W sumie super, Portugalia znowu będzie słabsza :)

2

@Eto'o9 R10 Są sytuacje, gdzie zawodnik dodaje masę od siebie, ale jakiś pretekst do odgwizdania faulu u sędziego jest - abstrahując od absurdu takich sytuacji. Tutaj nie widzę nic.

@Encore Dla mnie to się nie kwalifikuje na nic, nawet na pretekst do podyktowania faulu jak napisałem powyżej.

12

@Kapitan hawk Zdecydowanie Vinicius klasycznie dołożył masę od siebie. Obrzydliwy piłkarz.

11

No i czy dla Was to był faul? Po tym "faulu" padła bramka dla Realu po rzucie wolnym. Sędzia dobre zawody, ale to jest dla mnie zdecydowanie pomyłka na korzyść Realu - nic tutaj nie powinno sprowokować Viniciusa do wywalenia się na murawę, lekki dotyk, bez większej ingerencji, cofanie ręki... ale może się nie znam i może ktoś mi wytłumaczy dlaczego sędzia podjął dobrą decyzję.

PS. Może chodzi o pracę nóg? Ale nie widzę tam kontaktu.

twitter.com/Zona_Blaugrana/status/1840490418057969911

2

@Kapitan hawk No i wyszedłeś z nory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Azi Wg. mnie bardzo wątpliwy faul na Viniciusie, który sprowokował rzut wolny po którym padła bramka. Ale bardziej tutaj mam na myśli sytuacje typu: czerwona dla Atletico jak najbardziej słuszna, ale w meczu Barcelony za podobny faul na Yamalu nie było nawet VARu. Wczorajsza bramka dla Osasuny po ewidentnym faulu - też zero reakcji. W meczach Realu jest tego po prostu znacznie mniej, znacznie mniej takich pomyłek...

9

W sezonie mistrzowskim Xaviego pisałem, że musimy to mistrzostwo niezwykle celebrować, gdyż patrząc na absurdalne pomyłki sędziów, problemy z kontuzjami, rejestracjami, ogólnie problemy instytucjonalne to tamto zdobycie mistrzostwa było niezwykle trudne - walka z tym wszystkim + walka z Tebasem.

Podobnie było sezon temu, gdzie też pomyłki sędziowskie były głównie na naszą niekorzyść - w wielu przypadkach "zaskakująco" odwrotnie niż dla Realu. Niestety graliśmy po prostu słabo, Real był regularniejszy, więc akceptuję, nie ma wymówek.

Natomiast 3 sezon z rzędu jest ta sama sytuacja: sędziowie mylą się niby w dwie strony, ale ZASKAKUJĄCO 3 sezon z rzędu najczęściej na niekorzyść Barcelony i na korzyść Realu (lub po prostu gwiżdżą to co dla Barcelony nie było gwizdane - przykład dzisiejszej czerwonej kartki dla Atletico, a potencjalnej czerwonej dla faulującego Yamala w meczu z Villarreal, gdzie nawet nie było VARu). Dlatego jeśli jakimś cudem uda się tak krótką ławką, z tyloma kontuzjami i z tyloma pomyłkami sędziowskimi wygrać mistrzostwo, to będzie to przeogromne osiągnięcie. Póki co jest zajebiście i oby tak było do końca.

5

Przepiękny wynik dla nas patrząc na okoliczności :)

33

Szkoda, że na Yamalu tak nie sprawdzali, ale są równi i równiejsi.

1

@DonAndresFCB xDDDD
Zero zaskoczenia.

4

Remis ogólnie byłby tutaj zajebisty. Ale wszyscy wiemy jak to się skończy...
Niemniej jednak cieszy kolejny przeciętny mecz Realu :)

3

@Pawlak1992
1. Napisz coś negatywnego na Real.
2. Napisz coś negatywnego na Tuska / PO / rząd / lewicę.
3. Pochwal Konfederację.

Powodzenia!

4

@ranger3120 @Kgorecki2500 @FCB_dimiC Śmieszki śmieszkami, mnie zachowanie De Jonga też irytowało, ale mocno liczę na niego u Flicka. Jak on się nie ogarnie w tej drużynie to już nigdy... więc liczę, że naprawdę będzie sporym wzmocnieniem, myślę że są na to szanse i obyśmy się po raz kolejny nie zawiedli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?