53

A co tutaj takie nastroje jakby Barcelona przeorała Bayern Monachium w Lidze Mistrzów 4:1 grając większość meczu bardzo mądrze i wieloma momentami ośmieszając Bayern swoją grą szczególnie w drugiej połowie?

43

W sumie to ja jestem trochę w szoku. Nie spodziewałem się takiego meczu i takiego wyniku. Nie spodziewałem się, że zemścimy się za te ostatnie kompromitacje.

Przepiękny mecz. Wciąż uważam, że Barcelona jest drużyną trochę niedojrzałą co było też i dzisiaj trochę widać, ale z drugiej strony przygotowanie taktyczne i jakość piłkarska zawodników jest niewiarygodna i to dzisiaj przeważyło. A jeśli do tego dojdzie większy spokój by pomijać fazy jak te pierwsze 20 minut to już w ogóle będzie totalna miazga.

Mamy cholerne szczęście być kibicami drużyny, która tak inteligentnych i wielkich piłkarzy WYCHOWUJE. To jest naprawdę wielce wyjątkowe.

Trochę brakuje mi wciąż słów. Po prostu: dziękuję za ten cudowny mecz!

0

To jest wielka, jakże wielka Barcelona!

9

Dobra, ale poświęćmy minutę ciszy dla tych wszystkich pracowników kołchozu RMTV, którzy będą zarywać nockę w wymyślaniu absurdów ws. tematu Negreiry.

[*]

1

"Potężna Barcelona", "Wielka Barcelona" - ależ czekałem na takie nagłówki na stronach informacyjnych :)

2

@MateuszQ Nie no, bez przesady, dobrze zareagował.

1

Cudownie teraz grają

11

Jest 4:1 z Bayernem Monachium, a ja wciąż mam wrażenie, że brakuje nam odpowiedniego doświadczenia i spokoju, które dopiero w tej drużynie będzie się pojawiać, bo zawodnicy będą dojrzalsi i bardziej doświadczeni. To jest na swój sposób niesamowite.

0

Olmo też wejdzie, na spokojnie. Moim zdaniem przyda się tutaj doświadczenie teraz, więc wprowadzenie De Jonga sensowne.

3

Po 1:1 zaczęliśmy w końcu grać jak Barcelona. Pierwsza nasza bramka nas paradoksalnie sparaliżowała. Po bramce Bayernu zaczęliśmy przejmować inicjatywę, mecz się wyrównał i dzięki cudnym umiejętnościom piłkarzy mamy 3:1.

Moim zdaniem widać większe doświadczenie Bayernu i jeszcze niedojrzałość Barcelony, która dopiero się kształtuje. Ale to my mamy lepszych i bardziej utalentowanych piłkarzy i jak na razie to przeważa. A wygranie tego meczu ogromnie przyczyni się do większego doświadczenia wśród naszej młodzieży.

Jest zajebiście mimo paru mankamentów. Oby się nic nie zepsuło w drugiej połowie, ale Olmo czy De Jong powinni dać również większą równowagę i doświadczenie.

2

Rozklad jazdy znany!!!!

1

Tylko teraz bez cofania się wynikającego z paraliżu, gramy jak po 1:1 Panowie

9

Flick zajebiscie trafił z Ferminem póki co. Co fachowiec to fachowiec

1

Powiedziałbym, że po tym 1:1 jest nieźle, bardzo wyrównanie. Szkoda, że tak nie graliśmy po strzelenie bramki, bo byłoby dużo lepiej i moim zdaniem wciąż byśmy prowadzili.

0

Po tej bramce Bayernu na szczęście trochę się ogarnęli.

0

To musiało się tak skończyć... trzeba powiedzieć sobie szczerze, że gramy słabo, tak jakby paradoksalnie tak szybko strzelona bramka nas sparaliżowała.

0

Nie podoba mi się, że nie mamy kontroli. Środek pola nie istnieje.

4

@Trojanek23 A gdyby Mentzen był prezesem to już w ogóle ten mecz odbywałby się w Polsce

7

@Safrani zagryz jeszcze kiszonym tak na wszelki wypadek

13

Amen.

twitter.com/ReshadFCB/status/1849135533642924441

1

@PizzerMan podbijam!

2

@Kidd nie wystarczy, Flick znowu będzie wk****y

1

@don'T.R.I.P.e Umiesz pocieszyć człowieka :)
Rozumiem pesymizm... ale z drugiej strony jest też duża wiara z mojej strony. Zobaczymy.

0

@Katalonik97 Oby mordo!

5

@El Plutoninho Bo z wołowiną Wagyu A5... :D

1

@mekston No ba, zaraz ide na szluga z Wojtkiem

7

A więc nadszedł sądny dzień / tydzień. Przed nami wielki test jakości i doświadczenia drużyny Flicka jak i samych zawodników. Tyle razy w ostatnich latach byliśmy świadkami sytuacji, gdzie Barcelona dawała jakąś nadzieję, a później w decydujących momentach okazywało się, że czegoś brakowało - czy to skuteczności z Bayernem w Monachium, czy to rozsądku i koncentracji z PSG. Podobnie w ligowych starciach z Realem.

Oby dzisiejszy i sobotni mecz był tego kresem. Za długo czekamy jako kibice na zespół, który wychodzi w takich meczach jak po swoje - skoncentrowany, agresywny, pełen pasji. Taka do tej pory była właśnie Barcelona Flicka. I mam nadzieje, że dziś i w sobotę to się nie skończy. Najwyższy czas pokazać światu, że Barcelona wraca.

2

@Luciano99 co @jowita dzisiaj zjadla na kolacje?

0

@Jackazz A moim zdaniem Kręcidło rzeczywiście kibicuje Barcelonie. Ale ze względu na jego śliski vibe bycia po prostu jednym z ważniejszych dziennikarzy w Polsce - stara się być na siłę obiektywny co sprowadza się do sztuczności i wielce wymuszonych sentencji wielbiących Real co jest żenujące.

8

@wpwelement wstawaj mordo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?