macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
A co tutaj takie nastroje jakby Barcelona przeorała Bayern Monachium w Lidze Mistrzów 4:1 grając większość meczu bardzo mądrze i wieloma momentami ośmieszając Bayern swoją grą szczególnie w drugiej połowie?
43
W sumie to ja jestem trochę w szoku. Nie spodziewałem się takiego meczu i takiego wyniku. Nie spodziewałem się, że zemścimy się za te ostatnie kompromitacje.
Przepiękny mecz. Wciąż uważam, że Barcelona jest drużyną trochę niedojrzałą co było też i dzisiaj trochę widać, ale z drugiej strony przygotowanie taktyczne i jakość piłkarska zawodników jest niewiarygodna i to dzisiaj przeważyło. A jeśli do tego dojdzie większy spokój by pomijać fazy jak te pierwsze 20 minut to już w ogóle będzie totalna miazga.
Mamy cholerne szczęście być kibicami drużyny, która tak inteligentnych i wielkich piłkarzy WYCHOWUJE. To jest naprawdę wielce wyjątkowe.
Trochę brakuje mi wciąż słów. Po prostu: dziękuję za ten cudowny mecz!
0
To jest wielka, jakże wielka Barcelona!
9
Dobra, ale poświęćmy minutę ciszy dla tych wszystkich pracowników kołchozu RMTV, którzy będą zarywać nockę w wymyślaniu absurdów ws. tematu Negreiry.
[*]
1
"Potężna Barcelona", "Wielka Barcelona" - ależ czekałem na takie nagłówki na stronach informacyjnych :)
2
@MateuszQ Nie no, bez przesady, dobrze zareagował.
1
Cudownie teraz grają
11
Jest 4:1 z Bayernem Monachium, a ja wciąż mam wrażenie, że brakuje nam odpowiedniego doświadczenia i spokoju, które dopiero w tej drużynie będzie się pojawiać, bo zawodnicy będą dojrzalsi i bardziej doświadczeni. To jest na swój sposób niesamowite.
0
Olmo też wejdzie, na spokojnie. Moim zdaniem przyda się tutaj doświadczenie teraz, więc wprowadzenie De Jonga sensowne.
3
Po 1:1 zaczęliśmy w końcu grać jak Barcelona. Pierwsza nasza bramka nas paradoksalnie sparaliżowała. Po bramce Bayernu zaczęliśmy przejmować inicjatywę, mecz się wyrównał i dzięki cudnym umiejętnościom piłkarzy mamy 3:1.
Moim zdaniem widać większe doświadczenie Bayernu i jeszcze niedojrzałość Barcelony, która dopiero się kształtuje. Ale to my mamy lepszych i bardziej utalentowanych piłkarzy i jak na razie to przeważa. A wygranie tego meczu ogromnie przyczyni się do większego doświadczenia wśród naszej młodzieży.
Jest zajebiście mimo paru mankamentów. Oby się nic nie zepsuło w drugiej połowie, ale Olmo czy De Jong powinni dać również większą równowagę i doświadczenie.
2
Rozklad jazdy znany!!!!
1
Tylko teraz bez cofania się wynikającego z paraliżu, gramy jak po 1:1 Panowie
9
Flick zajebiscie trafił z Ferminem póki co. Co fachowiec to fachowiec
1
Powiedziałbym, że po tym 1:1 jest nieźle, bardzo wyrównanie. Szkoda, że tak nie graliśmy po strzelenie bramki, bo byłoby dużo lepiej i moim zdaniem wciąż byśmy prowadzili.
0
Po tej bramce Bayernu na szczęście trochę się ogarnęli.
0
To musiało się tak skończyć... trzeba powiedzieć sobie szczerze, że gramy słabo, tak jakby paradoksalnie tak szybko strzelona bramka nas sparaliżowała.
0
Nie podoba mi się, że nie mamy kontroli. Środek pola nie istnieje.
4
@Trojanek23 A gdyby Mentzen był prezesem to już w ogóle ten mecz odbywałby się w Polsce
7
@Safrani zagryz jeszcze kiszonym tak na wszelki wypadek
13
Amen.
twitter.com/ReshadFCB/status/1849135533642924441
1
@PizzerMan podbijam!
2
@Kidd nie wystarczy, Flick znowu będzie wk****y
1
@don'T.R.I.P.e Umiesz pocieszyć człowieka :)
Rozumiem pesymizm... ale z drugiej strony jest też duża wiara z mojej strony. Zobaczymy.
0
@Katalonik97 Oby mordo!
5
@El Plutoninho Bo z wołowiną Wagyu A5... :D
1
@mekston No ba, zaraz ide na szluga z Wojtkiem
7
A więc nadszedł sądny dzień / tydzień. Przed nami wielki test jakości i doświadczenia drużyny Flicka jak i samych zawodników. Tyle razy w ostatnich latach byliśmy świadkami sytuacji, gdzie Barcelona dawała jakąś nadzieję, a później w decydujących momentach okazywało się, że czegoś brakowało - czy to skuteczności z Bayernem w Monachium, czy to rozsądku i koncentracji z PSG. Podobnie w ligowych starciach z Realem.
Oby dzisiejszy i sobotni mecz był tego kresem. Za długo czekamy jako kibice na zespół, który wychodzi w takich meczach jak po swoje - skoncentrowany, agresywny, pełen pasji. Taka do tej pory była właśnie Barcelona Flicka. I mam nadzieje, że dziś i w sobotę to się nie skończy. Najwyższy czas pokazać światu, że Barcelona wraca.
2
@Luciano99 co @jowita dzisiaj zjadla na kolacje?
0
@Jackazz A moim zdaniem Kręcidło rzeczywiście kibicuje Barcelonie. Ale ze względu na jego śliski vibe bycia po prostu jednym z ważniejszych dziennikarzy w Polsce - stara się być na siłę obiektywny co sprowadza się do sztuczności i wielce wymuszonych sentencji wielbiących Real co jest żenujące.
8
@wpwelement wstawaj mordo