macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan Dobrze :)
Po raz pierwszy od wielu miesięcy położyłem się po 22 co jak dla mnie jest wręcz przedziwne i spałem ponad 15h... Więc fajnie się wyspałem. Poza tym dzisiaj luźniejszy dzień, w końcu.
A u Ciebie jak tam mija dzionek?
2
@PizzerMan Podbijam!
6
@tribo Raczej Eleven, Święcicki podczas meczów daje moim zdaniem większy power.
0
@JimMorrisonFCB Dobra cena IMO jak na taką konfigurację. Skąd macie prąd?
0
@pikass14 2 osoby, ale pracujące zdalnie przy kompach - ok. 280 zł.
2
@tomek8756 Bardzo różnice - jestem głównie zależny od siebie jeśli nie ma jakichś spotkań z klientami czy coś. Projekt ma być oddany na jakiś termin, a kiedy to będę robić to już ode mnie zależy, więc czasem w nocy, by mieć następny dzień wolny, czasem w standardowych godzinach - różnie.
1
@SelloutCrowd @Rust_Cohle Tutaj faktycznie słabe zachowanie Penii, nie zarejestrowałem tego podczas meczu.
5
A teraz pomyślcie sobie, że zamiast Raphinii lub Yamala biega sobie Dembele.
twitter.com/Jiji_Byte/status/1849377173385195812
9
@norbi77 Czy 0:4 z LFC czy 4:1 z Bayernem - zawsze tak samo.
1
@NeroTFP1 Równo za 2 miesiące w Polsce, wigilijny stół:
"Ale z tym Szczęsnym to dajcie spokój..."
0
@tomcias10 Ok, dzięki za przywołanie sytuacji z Martinezem - jak sobie obejrzę ponownie mecz, to zobaczę o co tam chodziło.
2
@Coutinho007 Kubuś zaorany, proszę się rozejść.
twitter.com/_Kamykk/status/1849203547377635423
0
@Rust_Cohle Nie przypominam sobie takich sytuacji, dlatego fajnie byłoby gdybyś przypomniał :)
@PatrychoO Odpal sobie Manitę 5:0 i tam było mnóstwo cofania, przyspieszenia, potem znowu cofania...
0
@Rust_Cohle W jakich sytuacjach? Moim zdaniem właśnie wczoraj wywiązywał się ze swoich zadań. Pewniej wychodził do piąstkowania, gdy szła długa piłka Bayernu to pewnie wychodził i wybijał - nie miał zawahań takich jak ostatnio. Gra nogami też niezła - to nie jest poziom Neuera (ogólnie), czy Ter Stegena, ale nic nie zawalił, był bardzo skoncentrowany.
Wg. mnie dobry mecz Penii.
12
Ależ to było cudowne. Trochę brakowało mi więcej takich momentów - nawet abstrahując od "ole" i tej sztuki klepania co ofc było świetne, ale samego utrzymywania się przy piłce, szczególnie po 1:0. Natomiast moim zdaniem to wynika z braku jeszcze odpowiedniego doświadczenia i to przyjdzie z czasem. I tak jest to niesamowite, że ten zespół po utracie bramki zaczął właśnie grać swoje i już Bayern miał znacznie mniej do powiedzenia.
Swoją drogą faktycznie Pena nie miał za dużo roboty w tym meczu co jest imponujące. Wysoka linia obrony i pomysł Flicka na ten mecz zdały jednak egzamin.
twitter.com/Lamalie_/status/1849219683578442152
10
Tymczasem Tom Hiddleston był wczoraj na meczu :)
twitter.com/bestoftwh/status/1849234838768820413
twitter.com/Guillembp01/status/1849381388182532458
9
W sumie wiele się nie pomylił. A widziałem ten wpis ok. 16 i pomyślałem sobie, że fajnie by było, ale nie ma na to szans :D
Barcelona Flicka póki co nie ma sufitu.
twitter.com/GBarca_/status/1849045204788981925
1
@Aragorn33 Okej, faktycznie to co Ty napisałeś bardziej pasuje - o to mi właśnie chodziło, tylko źle to wyraziłem. Sentencja, że nie mamy kompletnej drużyny faktycznie tutaj bardziej pasuje i właśnie to moim zdaniem może nam przysporzyć sporo problemów. Ale obym się mylił.
4
@zodiak_10 Tylko żeby to się nie spieprzyło w sobotę... na razie świętujmy. Ale w sobotę będzie stresik jak jasny uj.
0
@Eto'o9 R10 Tutaj bardziej chodzi o kogoś obok Pedriego, a nie kogoś za Pedrim. Fermin dzisiaj kapitalny mecz, ale jest to zawodnik bardzo bezpośredni. Dla uspokojenia gry i większej kontroli obok Pedriego czasem powinien być ktoś w stylu właśnie Gaviego w najlepszej formie, czy Olmo.
1
@Marian_Pazdzioch Jasne, krok po kroku. Sezon jest długi. Ale jednak pomijając fantastyczny początek sezonu w innych meczach, pokonanie Bayernu 4:1 i potencjalne pokonanie Realu na Bernabeu musi Cię stawiać na ten moment w roli głównych faworytów do LM, nawet jak przyjdzie kryzys (bo na pewno przyjdzie - to normalne). Obyśmy dopełnili dzieła w sobotę i żeby nic się nie spieprzyło, a będzie można otwarcie mówić, że na ten moment Barcelona jest jednym z głównych faworytów do każdego trofeum w tym sezonie (mimo, że ja nadal uparcie uważam, że dość wąska ławka nam w tym przeszkodzi... ale zobaczymy).
3
Fajna, krótka analiza.
"Z drugiej strony, choć w Barcelonie było kilku zawodników, którzy nie czuli się dziś najpewniej, to jednak całościowo dowieźli i zagrali dobry mecz. Flick nadal musi dobrać odpowiednie personalia, aby gra wyglądała jeszcze lepiej. Kluczowa jest fizyczność, zwłaszcza w obronie – powrót Araujo będzie miał ogromne znaczenie. Na pewno przydałby się inny zawodnik obok Pedriego. Wraz z czasem Flick znajdzie w Katalonii odpowiednie ustawienie, co sprawi, że Barcelona znowu będzie potęgą."
twitter.com/FutbolwNitce/status/1849208682740846963
32
To jest coś czego Real nigdy nie będzie mieć.
twitter.com/FTalentScout/status/1849193284230414814
2
@Rifek Nie no, bez przesady - finał LM z 2011-go roku nijak ma się do dzisiejszego meczu, totalnie inna drużyna. Barcelona z United wtedy miała b. wysoki procent posiadania piłki i totalnie zaklepała United. United nie miał takich minut jakie miał dzisiaj Bayern. Dzisiejsze wielkie zwycięstwo jest bardziej przez bardzo szybkie, bezpośrednie akcje, wielką energię i ogromną koncentrację pomijając oczywiście aspekty taktyczne, czy jakościowe.
Po prostu brakuje mi trochę takich momentów jakie Barcelona miała dzisiaj w drugiej połowie w okolicy 70-80 minuty, gdzie na całej szerokości boiska wymieniali piłkę, a Bayern biegał. Tego mi brakuje, ale jestem spokojny - to moim zdaniem przyjdzie z czasem.
20
@RoberDzik Flick ich j***e za te pierwsze 20 minut, za straconą bramkę i że miało być min. 5 bramek strzelonych. Daj im trochę czasu.
10
Jedyną łyżką dziegciu w tym przepięknym meczu jest moim zdaniem mocny paraliż w pierwszych 20 minutach i czasowe tracenie kontroli nad meczem. Chciałbym byśmy nauczyli się w takich meczach więcej klepać. Choć z drugiej strony też uważam, że to przyjdzie naturalnie w miarę jak zawodnicy będą dojrzalsi, a taki mecz bardzo może w tym pomóc.
Mecz z Realem powinien wyglądać zupełnie inaczej. To Real nam prawdopodobnie odda inicjatywę, nie będzie tak pressować jak Bayern i będzie znacznie mniej utrzymywać się przy piłce. Zupełnie inne podejście do piłki niż to co zaprezentował dzisiaj Bayern. Dlatego prawdopodobnie będziemy mieć poczucie, że w meczu z Realem mamy większą kontrolę. Oby tak rzeczywiście było i oby przełożyło się to na równie piękny wynik.
1
@Rifek Okej, rozumiem ;)
0
@Rifek Często miał uszczypliwe komentarze ws. Barcelony. Ale jakoś bardzo nie mam do niego niechęci, po prostu to śmiesznie wygląda patrząc na jego wielokrotne przytyki.
PS. Szanuję, że Muller bardzo wielbi Messiego.
8
Co się dzieje mordo, skąd to zwątpienie?
twitter.com/Subhash_X_/status/1849184935309099135
10
Śmieszki. Ten wpis akurat im wyszedł.
twitter.com/FCBarcelona/status/1849193003854004416