macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Dokładnie mam to samo
0
@dmcteam Dobranoc!
2
@Yamal_Williams :D @tomek8756 @jaras121
Tak na serio, to mam wrażenie, że ich przyjaźń mocno będzie wpływać na decyzje transferowe. Oczywiście ze względu na to Nico powinien wybrać Barcelonę i to jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne, ale jeśli się to nie wydarzy, to prędzej czy później Nico będzie namawiać Yamala na grę tam gdzie on, a PSG może przyciągnąć blichtrem i b. wysokimi zarobkami. Ale to jedynie moje prymitywne przypuszczenia i mam nadzieje, że jednak w głowie mają dużo ważniejsze wartości etc.
5
Dobra, to jeszcze na dobranoc (dla niektórych) kontrowersyjna teza:
Jeśli Nico Williams wybierze PSG, to Lamine Yamal za parę lat też tam wyląduje.
0
@Recha_0684 Napisałem, że w kwestii piłki - najlepszych piłkarzy. Poza tym jeśli interesuję się głównie piłką i snookerem, to spośród 32 dyscyplin interesuje mnie... jedna. Tak więc totalnie się odkleiłeś z tym, że mój argument o tym, że jest za mało sportów, które lubię jest średnio trafny...
1
@DamianBarcaCule pzdr
7
@DamianBarcaCule nie ma
1
@FcPortoFan1999 No właśnie o tym napisałem powyżej, średnio mnie interesują te reprezentacje, ale mimo wszystko z ciekawości jakiś mecz pewnie puszczę.
0
@pt9 Właśnie to jest ciekawe, że inne sporty, również ważne jak np. biegi mają takie Igrzyska, gdzie tam jest najlepsza nagroda za dobre wyniki, a piłka ma swoje suwerenne mistrzostwa. To pokazuje jak piłka odjechała innym sportom.
@Recha_0684 Co? Jak to za mało trafny? Skoro głównie oglądam piłkę i snookera, a tego tam nie ma (w kwestii piłki - najlepszych piłkarzy), to logiczne, że nie będzie mnie to aż tak bardzo interesować. Co w tym jest mało trafnego, skoro jest to tylko i wyłącznie moje odczucie i moje zdanie? Jak może być coś mało trafnego we własnym zdaniu? Przecież wyraźnie napisałem, że jest mało sportów, KTÓRE LUBIĘ, a nie że MAŁO SPORTÓW OGÓLNIE :D
3
@MesQueUnClub96 Aż dam Ci zielonego, bo mi się Ciebie znowu szkoda zrobiło Dodi...
@Aragorn33 Mnie jakoś bardzie klimat Londynu odpowiadał, ale fakt - zupełnie inna skala.
@Popitek12 O Euro 2016* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
A mnie jakoś te igrzyska nie jarają i w sumie nigdy nie jarały. Nie mój klimat i mało sportów, które lubię. Za to pamiętam, że dość często oglądałem ceremonie otwarcia i najlepszą jaką pamiętam miał Londyn 2012.
2
@Cule1234 Mam nadzieje, że podkładem będzie "Barka", którą Podsiadło zaśpiewa
1
@vangoor Mordo, sztab się zmienił, teraz będzie tylko lepiej, mówie Ci stary
2
@barcelonaLM A, ok, to nie dla takich paziów jak ja
5
Szczerze mówiąc coraz bardziej mnie ten "X" brzydzi. Dużo przemocy i kontrowersyjnych treści, dyskusje zazwyczaj chamskie, najbardziej prymitywne jak tylko można sobie wyobrazić, a trolli, którzy przekłamują rzeczywistość w cholerę... dużo lepiej przeglądało mi się Twittera przed Muskiem. Jedyne plusy (ale za to trzeba przyznać - duże), to dodanie kontekstu w niektórych wpisach, oraz bardzo szybki dostęp do informacji (ale to było zawsze).
twitter.com/fluorek_/status/1816864365003313301
2
@Sulimo O, dobrą stronę zapodałeś. Polecam kwantowo.pl, mają bardzo dobre artykuły, wieści ze świata nauki etc.
2
@Donnie_Darko Ok
8
@marcin62 Spora część prawicy zawsze traktowała kobiety obcesowo, chamsko i przedmiotowo. Wystarczy wspomnieć jak większości Polski wyszła na ulice odnośnie tej słynnej sprawy z aborcją, a wielu ludzi z prawicy tutaj, czy na internecie tego nieudolnie broniło. Ogólnie nawet tutaj to widać po wielu wpisach typu "p0lki" etc. I żeby nie było - czasem oczywiście są podstawy, bo facet powinien szanować kobietę, ale kobieta powinna mu dać do tego szacunku powody. Ale to już przekracza wszelkie granice dobrego smaku i to jest najgorsze. Ta wieczna skrajność, której osobiście nienawidzę i mnie oraz wielu ludzi to bardzo odpycha. Dlatego na szczęście taka Konfederacja, czy inne partie aż tak skrajne nigdy nie będą większością w tym kraju.
9
@fart Człowiek to często niestety najgorszy potwór... sam nie wiem jak można być tak zły.
Ogólnie bardzo podoba mi się cytat z Wiedźmina, który idealnie tutaj pasuje:
"Ludzie - Geralt odwrócił głowę - lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
0
@PIWOSZ89 spokojnie, zrobimy bez umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@PIWOSZ89 nie, kwotę na abonament państwowy musisz uiścić na osobne konto, numer podam na priv, masz czas do 20 inaczej TV przestanie odbierać
13
@Jakchcesz Czyli, że mam przynieść krzesełka?
@misterio hahah, już pierwszy jest :D
Wiele osób o poglądach prawicowych zawsze będzie mnie fascynować, bo poziom ich tolerancji na wszelkie manipulacje, kretyńskie teorie spiskowe i "chłopski rozum" jest wybitnie wysoki.
7
@tristan87 W sumie to uj mnie obchodzi Donald, ale Ciebie bardzo często, bo mnóstwo razy gdy rzeczywistość układa się pozytywnie pod Donalda to Ty wyjeżdżasz z uszczypliwym wpisem.
2
Niesamowite jak ten skrajnie prawicowy pseudodziennikarz się skompromitował. Wow.
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1816791537763635358
23
Ale wtedy było granie... najpiękniejsza odmiana piłki w historii. Kwintesencja futbolu.
twitter.com/AnabellaMarvy/status/1816479675113156949
0
@MesQueUnClub96 Tylko, że to nie jest zrzucanie winy, a jedna z bardzo ważnych składowych ogólnego niepowodzenia o której warto jest wspominać, bo im większy nacisk tym większa szansa, że coś się w końcu zacznie zmieniać. Real i RealMadridTV coś o tym wie ;)
0
@MesQueUnClub96 To też prawda i jak najbardziej się zgadzam.
11
@FCB24 Tak, był lepszy. Ale nie można pomijać FAKTÓW, że sędziowie nam po prostu uniemożliwili wielokrotnie potencjalne wygranie meczów co mogłoby się przełożyć na zupełnie inną walkę o mistrzostwo. Te pomyłki były skandaliczne i trzeba to nagłaśniać.
4
Myślicie, że teraz znów sędziowie będą musieli trochę przepchać Real, czy mając Mbappe już będą bardziej sprawiedliwi?
EDIT: Kolega @Messibestplayerintheworld był szybszy :(
twitter.com/TheRavvi/status/1816705159457570864
2
@Lionel_Messi10 Super, że wzmacniają obronę (mam nadzieje), bo ta obrona wielokrotnie wyglądała b-klasowo.