macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Mróz > upały. Zamykam.
6
@Dari0G Im większy zespół tym większy łup
11
@Dari0G @Kgorecki2500 ale wstyd, totalnie się po Tobie tego nie spodziewałem, przecież mogłeś napisać i bym pomógł
1
@NeKenI Też jestem ciekaw siebie :D
2
@Safrani Jeszcze jak!
8
@barcelonaLM Jaki klub, tacy kibice. Jaka partia, taki klub.
1
@TheNekro94 Nie wiem, w sumie to boję się sprawdzać...
@Hosh (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
4
@VegetaPolska No ja uważam, że to nie jest przypadek, że u Ciebie się tak to wyświetla...
7
@sendesara Haha, ale KO
1
@Sysia11 Z Frenkiem mam duży problem, bo z jednej strony go lubię i bardzo lubię jego grację z piłką, a z drugiej często niewiele z tego wynika, a częste odpuszczanie w obronie bardzo irytuje... ale zostawiłbym go jednak by zobaczyć jak za Flicka będzie hulał, bo może w tych aspektach się poprawi.
5
@Kondziubarca W sumie b. dobry deal to byłby. Hansi Flick możliwe, że będzie grać dwoma defensywnymi, więc Merino obok np. Christensena może być spoko.
7
@Danny Gaucho Ja p****e...
1
"Oddam życie z La Bambe" - nie powiedział i nie powie nikt nigdy
2
@Quarhodron Powodzenia i zdrówka!
4
@Kgorecki2500 Zdecydowanie zgoda - zadziwia mnie czasem jak ludzie łatwo rezygnują z Cancelo i Felixa, a szczególnie z Cancelo. Dałbym im, a szczególnie właśnie Cancelo szanse pod Flickiem, tym bardziej, że Kounde z Christensenem/Cubarsim mógłby grać w środku, a Cancelo w końcu na swojej pozycji.
6
No no, z tym Pedrim to tam ostrożnie mordeczki
0
Zubimendi póki co najlepszy utwór miał :P
2
@Danny Gaucho hustle hard!
3
Ciekawe czy stary Yamala na sam koniec wjedzie
2
Rekin jakie kocie ruchy
5
@Aragorn33 Coś z czego stary @Luciano99 mógłby być dumny
13
Do reprezentacji Hiszpanii żywię większe przywiązanie niż do repki Argentyny. Argentynę lubię, ale moje kibicowanie to ofc sprawa głównie Messiego. Po odejściu Leo nadal będę sympatyzować, ale gdzieś stanie się bardziej obojętna. Hiszpanii kibicuję niezależnie od składu i piłkarzy, ale ofc jeśli są tam piłkarze Barcelony to emocje są silniejsze. Ta repka jest zajebista :)
2
@ViscaelBarca2007 Nico nie wygląda jakby go obchodził cały hype. Poza tym jeden z najlepszych piłkarzy Euro, świetnie ogarnia w trudnym Bilbao... aktualny PR i hype proporcjonalny do oczekiwań IMO.
@Messibestplayerintheworld Tak uważam :)
15
Wierzę! Blisko, coraz bliżej...
twitter.com/DoniecMati/status/1812925109642141836
2
@Rust_Cohle to wszystko są fejki:
https://demagog.org.pl/fake_news/te-tweety-sylwii-spurek-nie-sa-prawdziwe/
@Kgorecki2500 @kanver_ @Lucyfffer @maroon @Dari0G
4
@mekston @Ryoumen Ja czasami nie ogarniam jak można tak zj***ać niektóre sytuacje w Ekstraklasie, to jest jakiś fenomen i zarazem eksperyment społeczny...
15
@FcPortoFan1999 gotowy?
twitter.com/Andrzej_Cala/status/1812733665891189138
0
@Mario96w Nie potrafię w to uwierzyć, że tylko dzięki mnie, bo ten profil pojawia się tutaj stosunkowo często i to w kontekście pozytywnym, a ja jak już piszę, to oczywiście w kontekście negatywnym.
Poza tym wątpię, że ten profil jakoś specjalnie odczuje moje pierdzielenie na ten temat, gdyż tam posty mają po kilka tysięcy reakcji, więc moje wrzucanie raczej nic nie zmieni w kontekście znajomości tego profilu, ale może zmienić w kontekście podejścia.
0
@Mario96w "nonstop" - hahah, ostatnim razem z parę tygodni temu, a w tym roku może ogólnie z 5x. Ale mogę się ofc mylić, bo nie mam ochoty tego sprawdzać. Natomiast fraza "nonstop" brzmi jakbym to wstawiał codziennie lub co 2 dni.
A dlaczego to robię? Bo często tutaj zapomina się jak obrzydliwe jednostki znajdują się po drugiej stronie, a piętnuje się głównie te po stronie lewicy (i słusznie). Warto jednak znaleźć jakiś środek i czasem pokazać jak skrzywione psychicznie są też osoby po stronie większości użytkowników La Bamby, czyli prawicowej i konserwatywnej.
10
@Jakchcesz @Culer9002 Obrzydliwy typ za tym kontem stoi. Poza tym naprawdę nie wiem jak nisko trzeba upaść by wspierać i bronić taki profil.