macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G @Luciano99 gdyby nie to, że @jowita jest jak taki jeden Lidl i się nie zmieści, to też na pewno by tak zrobiła prawda?
1
@Transu96 To ile Ty bierzesz?
6
@Popitek12 Myślisz, że Messi się dowie? On raczej nie ma tutaj konta.
16
@TheNekro94 (nie mogę już edytować poprzedniego wpisu)
PS. Urodziła się w dokładnie ten sam dzień co Lamine Yamal. Jak to mówią: nie ma przypadków, są tylko znaki.
38
@TheNekro94 No to klasycznie: gratulacje mordo i wychowaj jak swoje!
16
@Foro @Luciano99 znalazłem Ci idealnego pracownika, który prawdopodobnie nie rozstaje się z alkoholem
5
@Kgorecki2500 Dokładnie, Cristiano i Messi to samo, jak takie kozaki to niech Ekstraklase wygrają a nie
13
@Salchent Na miejscu Yamala ja bym już powoli kończył karierę po wygraniu Euro
2
@Jakchcesz Nie każdy bohater nosi peleryne
0
@arasz1819 Btw widziałem gdzieś poniżej zajebisty komentarz, że Jarek jest jaki jest, ale dwie półki wyżej zarządza ludźmi niż Tusk :D
6
@arasz1819 Dla Kaczyńskiego to wolność słowa nie jest nie tylko dla dzieci, ale też dla każdego kto mu się sprzeciwia i jest po prostu inny, bo można tutaj wspomnieć jak m.in. chciał ud*pić TVN różnymi ustawami. Chory człowiek tworzący chorą, nacjonalistycznie nacechowaną społeczność.
1
@Culer9002 Może Diego Milito z finału LM 2010
8
12 lat temu Rockstar wrzucił pierwsze screeny z GTA V.
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1811752901548601475
0
@jacobFCB Okolice Katowic.
2
@TheNekro94 To żeś mądrze powiedział...
3
Heh, jedna prognoza mówi, że burza dopiero o 23, druga, że o 20, trzecia, że o 17, a jest 16 i już nap***ala :D
Uwielbiam tę nieprzewidywalną pogodę latem. Zaplanujesz sobie jakieś wyjście i uj.
3
Celność TOP, szanuje i mam nadzieje, że dron po jakimś czasie odpuścił
twitter.com/Buckarobanza/status/1811741893727830375
4
@Aragorn33 Znam tego ananasa doskonale - niezależnie od tego co byś pisał to i tak znajdzie jakieś idiotyczne wytłumaczenie i odwróci kota ogonem. Nie ma sensu z gościem prowadzić dłuższej konwersacji. Ale ofc wg. nich wtedy tchórzliwie uciekniesz od tematu ¯\_(ツ)_/¯
2
Mocno śmiechłem :D
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1811429958822039717
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1811424036628643943
8
A teraz chcę Wam przedstawić, prezydent FC Barcelony, Florentino Perez!
5
Ale pogrom :D
@Popitek12 opinia
twitter.com/_common_w2/status/1811435909717664215
1
@BulaKG Gdy jestem np. w Warszawie to tak, choć rzadko, ale mają dobrą wodę. U siebie w mieście niestety mam najgorszą wodę jakiej doświadczyłem w różnych miejscach, więc totalnie odpada - bardzo twarda, z mnóstwem kamienia. Filtr Brita Hard Water nie daje rady już po 3 tygodniach.
2
@Kgorecki2500 Najlepiej Eclipse i GieTeA.
2
@ranger3120 Wiedźmin 3, RDR2, Cyberpunk 2077, Ori obydwie część, Valiant Hearts
3
Szanse na screenshoty z GTA VI do 8-go sierpnia drastycznie wzrastają. Pokrywałoby się to z dotychczasową polityką Rockstara. Ale zobaczymy, bo może znów być zawód :/
twitter.com/GTAVInewz/status/1811449091370418434
0
@ikar34 W kwestii CGI to myślę, że można porównywać wszystko do wszystkiego, bo chodzi tylko o warstwę sztucznie wygenerowanych elementów :P
9
@AFA Zupełnie jak Cristiano
3
Nie podoba mi się ten zwiastun nowego Gladiatora. Zajeżdża trochę tanim efekciarstwem, tym bardziej, że CGI jest moim zdaniem przeciętne, bardzo wklejone i plastyczne - taka Godzilla: Minus One miażdży póki co pod tym względem. No ale dam szansę mimo sporych obaw, zobaczymy, jednak mam wrażenie, że Ridley Scott już za bardzo odpływa w swoich filmach, potwierdzeniem był film o Guccim.
2
@NeroTFP1 Rzeczy na które nie zasługujemy, a potrzebujemy!
27
Grubo :D
twitter.com/ksiazulo/status/1811297378466419022