macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie znam, ale chętnie o nim poczytam
1
@Lisek Zgadzam się, dlatego mam nadzieje, że wybiorą kogoś innego.
21
@Luciano99 Bo nie w ten otwór wlewałeś co trzeba... eh Lucek, Lucek...
2
@tomek8756 Maszynę Tomek, MASZYNĘ!
@Kgorecki2500 Ja w sumie nie wiem kto tam może być poza Harris, ale sama Harris mnie mocno nie przekonuje, tym bardziej że były jakieś statystyki, że mało osób ją postrzega jako realną konkurencję dla Trumpa. Więc mam nadzieje, że będzie ktoś inny.
12
A więc szanse na w miarę normalnego prezydenta w USA choć odrobinę wzrastają. Starszy pan, który powinien leżeć pod kocykiem i ewentualnie bawić wnuki na szczęście zrezygnował. Teraz fajnie jakby drugi oszołom przegrał. O to będzie b. trudno, ale dzisiejsza decyzja może być zaskakującym game changerem. Tego sobie i wszystkim życzę.
1
@FcBarty Czekam, ale podobno szansa jest na coś dla mnie pozytywnego ¯\_(ツ)_/¯
8
@PatrychoO Przy całej mojej sympatii do Simpsonów moim zdaniem South Park, bo:
- jest najbardziej bezpośredni i celny
- najbardziej równy jako produkcja pod względem jakości
1
@barcelonaLM "I to jest mental. A nie Cristiano"
@Popitek12 opinia
1
@tristan87 Byleby się nie spalił np. po wygraniu jakiegoś trofeum, ale do tego to pewnie daleko...
2
@michal26 A moim zdaniem ten "cyrk z rejestracją" głównie media nakręcają. Nie wierzę, nawet włączając całą fajtłapowatość tego zarządu, że kupowaliby zawodników bez gwarancji rejestracji, tym bardziej, że zapewne zawodnicy też chcą mieć tę gwarancję. Więc jeśli oni oficjalnie tutaj będą, to o rejestracje już totalnie nie będę się martwić choćby media się zes*ały.
5
Kiedyś to było...
twitter.com/sport_tvppl/status/1661423257952878592
1
@FrankliN7 ¯\_(ツ)_/¯
1
@tomek8756 Najpierw bym się zapił, a potem zabił. Ale w sumie wtedy byłbym jeszcze bardziej niespełna rozumu jak teraz, więc ciężko byłoby o jakąś suwerenną decyzję.
5
Na szczęście powoli wszystko wraca do normy i powoli Bill w końcu przejmuje kontro... rh4y45... 010100101100101...
twitter.com/TygodnikNIE/status/1814225311241801832
1
@aspr1me Z noclegiem i przelotem - bdb, choć to też zależy od warunków, miejsca, hotelu etc. Ale w sumie i tak zajebiście :)
5
@NeroTFP1 Choć wolę Saltletts, czy cienkie Lajkoniki, to Beskidzkie również są zajebiste. Kupię dzisiaj!
0
@tristan87 A rano wielka awaria Microsoftu. Tutaj nie ma przypadków, są tylko znaki.
7
@FcPortoFan1999 coraz większa ekscytacja prawda?
twitter.com/OfPolski/status/1814018392472645988
1
@Kgorecki2500 @TheNekro94 Szanse bardzo małe, dlatego napisałem "jakimś cudem", ale co pozostało jak żyć nadzieją... i tak dobrze, że jakiekolwiek przebąkiwanie jest o zmianie Bidena i oby się to urzeczywistniło.
4
@Kgorecki2500 Dobrze, że pojawia się coraz więcej informacji o prawdopodobnej zmianie Bidena na kogoś innego, bo to jest dramat... a tak, kto wie, może jakimś cudem Trump zostanie pokonany.
5
@!34RC3!_0N4 Oficjalnie: jest już 16:48
3
@chosenone I cyk, zaorane.
5
@Safrani Po prostu Konfederacji i większości osób o poglądach prawicowo-konserwatywnych wystarczy jak ktoś trochę podrze japę w stosunku do niektórych osób, rzuci się wiele populistycznych haseł by określonej gawiedzi chwyciło to za serce (bo nie za rozum) i tyle, to wystarczy.
Też nie zauważyłem tam niestety nic pozytywnego, a szkoda, bo Zajączkowska potrafi się fajnie wypowiadać co m.in. miało miejsce podczas powyborczej transmisji w zeszłym roku na antenie TVN. Ale tutaj emocje i ogólnikowe hasła przejęły górę co było moim zdaniem sporym błędem. Niestety - wielu to wystarczy. Bo polityka to w większości niestety emocje, a nie rozsądek, mądrość i inteligencja.
8
A mnie się podoba ta koszulka. Lepiej wygląda na zawodnikach, niż na wieszakach etc. Sam sygnet Spotify pozwala na większą symetrię, bo sygnet + napis sprawiłby, że mogłoby być to trochę przeładowane w lewą stronę (choć i tak moim zdaniem to wyglądałoby dobrze). Tak czy siak największy sztos to podział koszulki na dwa różnokolorowe pasy co wygląda świetnie. Zobaczycie, że podczas meczów, na boisku to będzie głównie zauważalne, a nie sam sygnet bez napisu.
twitter.com/centregoals/status/1813836558404813152
4
@Deviler Dla Waszego prezesa, to zdecydowanie Mercedes. Swoją drogą @Luciano99 zajebiście ich tam krótko trzymasz, skoro Ci już auto zaczęli wybierać
6
@Kgorecki2500 @KamQiX @agaFCB Uff, czyli jednak nie jestem w tym sam. Ale bym se takiego opendzlował...
1
@Sulimo Też byłem w zeszłym roku na Etnie. Cudne doświadczenie :)
20
@Kgorecki2500 Jestem już tak zdemoralizowany, że przez chwilę widziałem zamiast kwiatów takiego wielkiego kebsa w bułce
1
@fart Bo to trochę wynikało IMO z braku odpowiedniej dynamiki na skrzydłach. Poza tym teraz jest Flick, więc to wszystko może wyglądać totalnie inaczej. Oby pozytywnie.
@Pedri16Future Wiem, że ciężko jest być optymistą w kontekście Barcelony i że Barcelona musi najpierw na ten optymizm zapracować, ale wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że do tego dojdzie. Nawet sam Tebas się wypowiadał pozytywnie na temat tego transferu. Myślę, że o wielu pozytywnych rzeczach w kontekście finansów Barcelony nie wiemy. I bardzo dobrze, bo może w końcu klub będzie bardziej dyskretny w tym przypadku.
13
Dobra, czyli jeśli nie wydarzy się jakaś nieprzewidziana tragedia i wszystko pójdzie logicznie - Nico rzeczywiście będzie u nas. Dawno się tak nie jarałem na jakiś transfer. Od lat mamy problem na skrzydłach, a nadchodzi moment, gdzie skrzydła prawdopodobnie będą bardzo dynamiczne.