macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY https://www.lingscars.com/
2
Grzejemyyyyyyyy
twitter.com/DoniecMati/status/1813666133129769394
0
@TR3YWAY Jak zamówisz przez oficjalną stronę to dopiero w grudniu, a jak przez podany przeze mnie link na priv, to w sobotę już będzie w paczkomacie, serio
0
@Kgorecki2500 W sumie, ale to trzeba poczekać zanim całą bramkę zakryje, a nie większość
0
@Encore IMO Lewy nie ruszy się do 2025 z Barcelony, osobiście jak już to stawiam na De Jonga i brak Felixa z tych dużych nazwisk, a z mniejszych to Oriol
2
Ale bym se zobaczył taką Barcelonę z Nico Williamsem
2
@MesQueUnClub96 Pałacyk Michla, Serce w plecaku, Modlitwa obozowa, Ja to mam szczęście (czy jakoś tak)
5
@KamQiX super robota
0
@clyde podbijam
4
Boli mnie brak ekranu 360 na nowym stadionie.
2
@Khajio @Rust_Cohle wołają Cie
20
Wyciekł materiał z sobotniego poranka z @MesQueUnClub96, który w piątek postanowił zaszaleć i wypił pół butelki Karmi.
twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1813489894171234459
5
@tomek8756 Hymn Szkotów TOP, świetna atmosfera
1
@MesQueUnClub_87 W Photoshopie też można, ale takie rzeczy najlepiej jest robić w Illustratorze:
Polecam jakieś tutoriale obejrzeć do programu, który Ci najbardziej pasuje - podejrzewam, że nawet darmowy GIMP może mieć taką funkcję :)
0
@pioz123 Mam, ale czasem jednak z domu trzeba się ruszyć, a w moim przypadku dość często :)
1
@MesQueUnClub_87 Oj zdecydowanie, tutaj 100% prawdy. Ale mimo wielokrotnego narzekania na ten kraj i tak go po prostu kocham :)
3
@Faro Pewnie w konktraktach mają - "za pomoc przy budowie Camp Nou -> dodatkowe 50% całosezonowej pensji"
0
@MesQueUnClub_87 A nie wiem, pogadajcie se
4
@Faro I cyk kontuzja bo mu belka spadła na noge
3
@MesQueUnClub_87 @MesQueUnClub96 podobno prosi o zdjęcie bez koszulki, btw to nie jest przypadek, że macie podobne nicki
2
@Luciano99 Ale się teraz na Tobie zawiodłem...
0
@FcPortoFan1999 Bo w miesiącach zimowych zachwycam się zimą (jeśli jest) i dziękuję losowi, że nie ma upałów i nawet podczas +5 i pluchy jest dla mnie w pytę.
Poza tym już tutaj kiedy wstawiałem peany na temat zimy i nawet zdjęcia :)
28
Mróz > upały. Zamykam.
6
@Dari0G Im większy zespół tym większy łup
11
@Dari0G @Kgorecki2500 ale wstyd, totalnie się po Tobie tego nie spodziewałem, przecież mogłeś napisać i bym pomógł
1
@NeKenI Też jestem ciekaw siebie :D
2
@Safrani Jeszcze jak!
8
@barcelonaLM Jaki klub, tacy kibice. Jaka partia, taki klub.
1
@TheNekro94 Nie wiem, w sumie to boję się sprawdzać...
@Hosh (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
4
@VegetaPolska No ja uważam, że to nie jest przypadek, że u Ciebie się tak to wyświetla...