0

2

Grzejemyyyyyyyy

twitter.com/DoniecMati/status/1813666133129769394

0

@TR3YWAY Jak zamówisz przez oficjalną stronę to dopiero w grudniu, a jak przez podany przeze mnie link na priv, to w sobotę już będzie w paczkomacie, serio

0

@Kgorecki2500 W sumie, ale to trzeba poczekać zanim całą bramkę zakryje, a nie większość

0

@Encore IMO Lewy nie ruszy się do 2025 z Barcelony, osobiście jak już to stawiam na De Jonga i brak Felixa z tych dużych nazwisk, a z mniejszych to Oriol

2

Ale bym se zobaczył taką Barcelonę z Nico Williamsem

2

@MesQueUnClub96 Pałacyk Michla, Serce w plecaku, Modlitwa obozowa, Ja to mam szczęście (czy jakoś tak)

5

@KamQiX super robota

0

@clyde podbijam

4

Boli mnie brak ekranu 360 na nowym stadionie.

2

@Khajio @Rust_Cohle wołają Cie

20

Wyciekł materiał z sobotniego poranka z @MesQueUnClub96, który w piątek postanowił zaszaleć i wypił pół butelki Karmi.

twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1813489894171234459

5

@tomek8756 Hymn Szkotów TOP, świetna atmosfera

1

@MesQueUnClub_87 W Photoshopie też można, ale takie rzeczy najlepiej jest robić w Illustratorze:



Polecam jakieś tutoriale obejrzeć do programu, który Ci najbardziej pasuje - podejrzewam, że nawet darmowy GIMP może mieć taką funkcję :)

0

@pioz123 Mam, ale czasem jednak z domu trzeba się ruszyć, a w moim przypadku dość często :)

1

@MesQueUnClub_87 Oj zdecydowanie, tutaj 100% prawdy. Ale mimo wielokrotnego narzekania na ten kraj i tak go po prostu kocham :)

3

@Faro Pewnie w konktraktach mają - "za pomoc przy budowie Camp Nou -> dodatkowe 50% całosezonowej pensji"

0

@MesQueUnClub_87 A nie wiem, pogadajcie se

4

@Faro I cyk kontuzja bo mu belka spadła na noge

3

@MesQueUnClub_87 @MesQueUnClub96 podobno prosi o zdjęcie bez koszulki, btw to nie jest przypadek, że macie podobne nicki

2

@Luciano99 Ale się teraz na Tobie zawiodłem...

0

@FcPortoFan1999 Bo w miesiącach zimowych zachwycam się zimą (jeśli jest) i dziękuję losowi, że nie ma upałów i nawet podczas +5 i pluchy jest dla mnie w pytę.

Poza tym już tutaj kiedy wstawiałem peany na temat zimy i nawet zdjęcia :)

28

Mróz > upały. Zamykam.

6

@Dari0G Im większy zespół tym większy łup

11

@Dari0G @Kgorecki2500 ale wstyd, totalnie się po Tobie tego nie spodziewałem, przecież mogłeś napisać i bym pomógł

1

@NeKenI Też jestem ciekaw siebie :D

2

@Safrani Jeszcze jak!

8

@barcelonaLM Jaki klub, tacy kibice. Jaka partia, taki klub.

1

@TheNekro94 Nie wiem, w sumie to boję się sprawdzać...
@Hosh (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

4

@VegetaPolska No ja uważam, że to nie jest przypadek, że u Ciebie się tak to wyświetla...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?