1

@Firestone Dokładnie, są tylko znaki.

3

@Rust_Cohle Antypolski Tusk jak zwykle pokazuje swoją nienawiść do Polaków. Oby niedługo PiS wrócił do władzy, bo nawet oni byli już lepsi.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@barcanawieki Płaskoziemcy to chyba najbardziej absurdalni, odjechani i głupi ludzie z tych wszystkich idiotycznych teorii spiskowych.

Ale bez tego nie byłoby wybitnych materiałów od SciFuna!

1

@Zoker Sensodyne, Meridol i Elmex lepsze!

0

@ObiwanKenobi Co? Przecież w ogóle się do tego nie odniosłem, więc po co mam to wskazywać? Jeśli ich realnie za to krytykujesz, to bardzo dobrze. Jeśli nie - cóż, Twoja sprawa i kolejna rzecz, gdzie broni się za coś co jest kontrowersyjne. Mam jednak nadzieję, że chociaż tutaj pojawi się krytyka. Bardziej chodziło mi o to, że nawet w powyższej wypowiedzi bronisz największą i najbardziej memiczną inbę z Braunem w roli głównej co niestety już sporo o Tobie świadczy.

29

Typowa dyskusja na La Bambie.

twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1811115729338486834

0

@ObiwanKenobi "Mogę też napisać, że ciągle bronicie Tuska, ale już nie fanatyzm według ciebie."

No ciężko, bo osobiście trochę krytykowałem Tuska w ostatnim półroczu, m.in. za dymy z CPK, czy dymy z aferą wiatrakową, lub miałkim expose na którym żenująco wchodził Tuskowi w tyłek Budka.

A Ty ciągle bronisz, nawet teraz. Jakby to powiedział Hajto: to są te detale. Pozdrowienia! ¯\_(ツ)_/¯

3

@Jakchcesz on 14 piw to by mógł w 30 sekund obalić w Dolinie Śmierci w Kalifornii przy 50 stopniach, a później wsiąść w auto i odjechać, wybitna szkoła starego

1

@MesQueUnClub_87 W sumie ciekawe. Spisek :O

9

@jowita na plaży

twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1811222855851385280

4

@ObiwanKenobi Broniliście Brauna za sytuacje z gaśnicą, gdzie większość rozsądnych osób go krytykowała. Broniliście wielokrotnie Mentzena gdy robił fikołki z logiki np. pod koniec zeszłego roku w Radiu ZET. Wielokrotnie broniliście Bosaka. Broniliście najbardziej porąbane jednostki w Konfederacji wierzące w totalne absurdy, bo w sumie to jakieś głębsze szeregi partii i kogo to obchodzi. Broniliście Brauna, gdy wyrywał flagę.

I Wy mówicie, że nie jesteście fanatykami i że można krytykować Konfederację. Dramat i kolejny raz wspomnę, że każdego dnia jestem wdzięczny Bogu/losowi, że to nie jest moja bajka :)

twitter.com/KorolukM/status/1811334851447890419

1

@ObiwanKenobi Nie trzeba tego pisać bezpośrednio. Po prostu to widać :)

9

@ObiwanKenobi Wiadomo, Konfederacji nie można krytykować...

36

@wojopancer I cyk zgłoszone.

1

@Encore Anglii ogólnie nie lubię, ale Foden to jeden z moich ulubionych zawodników. Mega talent.

0

@Pedri16Future Zgadzam się :)

4

W sumie ciekawe gdyby nam piłka pokazała wielki środkowy palec jakby po tym wszystkim co się wydarzyło w ostatnich tygodniach w ostatniej fazie ostatecznie wygrała Anglia i Kolumbia/Urugwaj :D

6

@PatrychoO Ale to jest KO.

0

@TaleOfUs Medyczna spoko, sprawdzona, przebadana etc., ale ta którą próbowałem to miała mało THC :)

Żelki w Holandii bym kiedyś spróbował, bo nigdy nie próbowałem. A podobno trzymają dłużej.

6

@FCB_dimiC gdzie wady

1

@TaleOfUs To też zależy od wkładu, bo różne są gatunki, mieszanki etc.

4

@BulaKG Gibon klepnął?

0

@FcPortoFan1999 Po prostu teraz się ślizgają i to jest czynnik łączony z Realem. Oraz gra rzadko zachwyca, podobnie jak w Realu, przynajmniej w mojej opinii. Ale fakt faktem, że Real ma gen zwycięstwa od lat, a Anglia nie i mam nadzieje, że tak pozostanie, bo dla mnie są bardzo butni, podobnie jak Portugalczycy.

1

@FcPortoFan1999 Po takim ogłoszeniu to nie przypadek ¯\_(ツ)_/¯

6

@FcPortoFan1999 Zgłoszone.

31

W finale poza samą Anglią to cała Europa za Hiszpanią. Oby znów się to zakończyło zwycięstwem piłki i Yamalem z Euro w wieku 17 lat.

twitter.com/santi_culer/status/1811142683240640718

12

No i uj, no i cześć. Yamal, wiesz co z nimi zrobić w niedzielę.

0

@vangoor W sumie tylko tak to skomentuje :D


8

@FcPortoFan1999 jest jaranko?

twitter.com/SzelegaMaciek/status/1809640987154890846

9

Jest i on! Jaram się i oby to trwało jak najdłużej!

twitter.com/JijantesFC/status/1810989897999667571

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?