macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Dokładnie, są tylko znaki.
3
@Rust_Cohle Antypolski Tusk jak zwykle pokazuje swoją nienawiść do Polaków. Oby niedługo PiS wrócił do władzy, bo nawet oni byli już lepsi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@barcanawieki Płaskoziemcy to chyba najbardziej absurdalni, odjechani i głupi ludzie z tych wszystkich idiotycznych teorii spiskowych.
Ale bez tego nie byłoby wybitnych materiałów od SciFuna!
1
@Zoker Sensodyne, Meridol i Elmex lepsze!
0
@ObiwanKenobi Co? Przecież w ogóle się do tego nie odniosłem, więc po co mam to wskazywać? Jeśli ich realnie za to krytykujesz, to bardzo dobrze. Jeśli nie - cóż, Twoja sprawa i kolejna rzecz, gdzie broni się za coś co jest kontrowersyjne. Mam jednak nadzieję, że chociaż tutaj pojawi się krytyka. Bardziej chodziło mi o to, że nawet w powyższej wypowiedzi bronisz największą i najbardziej memiczną inbę z Braunem w roli głównej co niestety już sporo o Tobie świadczy.
29
Typowa dyskusja na La Bambie.
twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1811115729338486834
0
@ObiwanKenobi "Mogę też napisać, że ciągle bronicie Tuska, ale już nie fanatyzm według ciebie."
No ciężko, bo osobiście trochę krytykowałem Tuska w ostatnim półroczu, m.in. za dymy z CPK, czy dymy z aferą wiatrakową, lub miałkim expose na którym żenująco wchodził Tuskowi w tyłek Budka.
A Ty ciągle bronisz, nawet teraz. Jakby to powiedział Hajto: to są te detale. Pozdrowienia! ¯\_(ツ)_/¯
3
@Jakchcesz on 14 piw to by mógł w 30 sekund obalić w Dolinie Śmierci w Kalifornii przy 50 stopniach, a później wsiąść w auto i odjechać, wybitna szkoła starego
1
@MesQueUnClub_87 W sumie ciekawe. Spisek :O
9
@jowita na plaży
twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1811222855851385280
4
@ObiwanKenobi Broniliście Brauna za sytuacje z gaśnicą, gdzie większość rozsądnych osób go krytykowała. Broniliście wielokrotnie Mentzena gdy robił fikołki z logiki np. pod koniec zeszłego roku w Radiu ZET. Wielokrotnie broniliście Bosaka. Broniliście najbardziej porąbane jednostki w Konfederacji wierzące w totalne absurdy, bo w sumie to jakieś głębsze szeregi partii i kogo to obchodzi. Broniliście Brauna, gdy wyrywał flagę.
I Wy mówicie, że nie jesteście fanatykami i że można krytykować Konfederację. Dramat i kolejny raz wspomnę, że każdego dnia jestem wdzięczny Bogu/losowi, że to nie jest moja bajka :)
twitter.com/KorolukM/status/1811334851447890419
1
@ObiwanKenobi Nie trzeba tego pisać bezpośrednio. Po prostu to widać :)
9
@ObiwanKenobi Wiadomo, Konfederacji nie można krytykować...
36
@wojopancer I cyk zgłoszone.
1
@Encore Anglii ogólnie nie lubię, ale Foden to jeden z moich ulubionych zawodników. Mega talent.
0
@Pedri16Future Zgadzam się :)
4
W sumie ciekawe gdyby nam piłka pokazała wielki środkowy palec jakby po tym wszystkim co się wydarzyło w ostatnich tygodniach w ostatniej fazie ostatecznie wygrała Anglia i Kolumbia/Urugwaj :D
6
@PatrychoO Ale to jest KO.
0
@TaleOfUs Medyczna spoko, sprawdzona, przebadana etc., ale ta którą próbowałem to miała mało THC :)
Żelki w Holandii bym kiedyś spróbował, bo nigdy nie próbowałem. A podobno trzymają dłużej.
6
@FCB_dimiC gdzie wady
1
@TaleOfUs To też zależy od wkładu, bo różne są gatunki, mieszanki etc.
4
@BulaKG Gibon klepnął?
0
@FcPortoFan1999 Po prostu teraz się ślizgają i to jest czynnik łączony z Realem. Oraz gra rzadko zachwyca, podobnie jak w Realu, przynajmniej w mojej opinii. Ale fakt faktem, że Real ma gen zwycięstwa od lat, a Anglia nie i mam nadzieje, że tak pozostanie, bo dla mnie są bardzo butni, podobnie jak Portugalczycy.
1
@FcPortoFan1999 Po takim ogłoszeniu to nie przypadek ¯\_(ツ)_/¯
6
@FcPortoFan1999 Zgłoszone.
31
W finale poza samą Anglią to cała Europa za Hiszpanią. Oby znów się to zakończyło zwycięstwem piłki i Yamalem z Euro w wieku 17 lat.
twitter.com/santi_culer/status/1811142683240640718
12
No i uj, no i cześć. Yamal, wiesz co z nimi zrobić w niedzielę.
0
@vangoor W sumie tylko tak to skomentuje :D
8
@FcPortoFan1999 jest jaranko?
twitter.com/SzelegaMaciek/status/1809640987154890846
9
Jest i on! Jaram się i oby to trwało jak najdłużej!
twitter.com/JijantesFC/status/1810989897999667571