macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz Jak zwykle w punkt!
7
@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie zawsze mnie to rozwala. Najpierw mówili, z 10 lat temu, że Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty. Potem mówili, że nie potrafi wygrać nic z reprezentacją i to wstyd i wielka skaza. Potem, że w sumie to Copa America słabe, a skończyło się na narracji, że nawet Mistrzostwa Świata są słabe :D
Głupota ludzka nie zna granic i przeraża mnie jak ludzie potrafią być głupi.
twitter.com/TopMGSzn/status/1803383905447452966
10
@BabyGang *Hiszpania bierze Euro, Argentyna CA i gitara.
3
@Faro A moim zdaniem mają momenty, że ogląda się ich z przyjemnością. Jednak niestety tych momentów jest mniej niż w 2022.
@Encore Zgoda.
5
Ale trudno jednak nie zauważyć, że to jest słabsza Argentyna niż w 2022, nieco bardziej chaotyczna, widać, że niektórzy zawodnicy borykają się z brakiem formy (np. De Paul), czy kontuzjami (Messi). Ale na szczęście póki co to wystarcza, oraz nawet w takim stanie są w stanie zagrać moim zdaniem ładnie i atrakcyjnie co już pokazali na tym turnieju.
PS. Poza tym uważam, że murawa dzisiaj jest TRAGICZNA.
3
Alvarez i 1:0. Właśnie dlatego nigdy nie wolno skreślać takich drużyn, nawet jak grają ogólnie średnio. Szczególnie w 20 minucie...
1
@Piotr,1985 Viaplay
1
@Faro Często, ale w sumie parę razy zarąbał ładnie w górę np. z PSG
3
Messi blisko, ładny strzał
0
@MesQueUnClub96 wniósł piłkę na Copa America, piękny widok
PS. Ale murawa jest źle zroszona, lub po prostu bardzo tam padało, mnóstwo wody...
3
Lecisz Leo z nimi, na mięciutko
2
@PatrychoO W sumie sporo byłoby takich - czasem lubię do czegoś wracać, bo po czasie mogą wyjść zupełnie nowe detale, których wcześniej nie zauważyłem. Właśnie tak było z "Pewnego razu...".
Tak na szybko to:
- również "Pewnego razu..."
- Pulp Fiction
- Bękarci Wojny
- Mroczny Rycerz
- Piraci z Karaibów części 1-3
- Jojo Rabbit
- Władca Pierścieni
- Harry Potter
Btw Piraci z Karaibów to moim zdaniem seria bardzo niedoceniana. Moim zdaniem mnóstwo tam jest naprawdę wyjątkowego klimatu, fantastycznych i epickich scen i dużo dobrych dialogów.
0
@HypeR Całe szczęście, że mam nockę, dwa monitory i dużo projektowania.
18
"Triumf piękna nad brzydotą. Hiszpanio, dziękujemy!"
Piękny tytuł na Weszło i dobry artykuł :)
0
@jaras121 Oby nie, bo znając nasze szczęście będzie mieć prime jak Dembele i wywali nas z LM :D
40
Teraz mordeczki przełożyć to wszystko na grę w klubie. Amen.
twitter.com/BarcaTimes/status/1810786901034438987
2
@tomek8756 Przepiękne obrazki :)
0
@barcelonaLM W sumie jeszcze wstrzymałbym się do finału, bo z pragmatyczną Anglią nigdy nic nie wiadomo. Ale póki co jest przepięknie pod tym względem. Mam jednak nadzieje, że w końcu czasy klubowe będą znacznie lepsze - to również zapowiada się obiecująco.
20
Tymczasem 4 lata temu :)
twitter.com/Nyctophile1_/status/1282444896247349248
2
@Pawel13sz Akurat moim zdaniem miał tutaj trochę racji. Powiedział, że to jest fajna Hiszpania, ale niedoświadczona, więc w 100% prawda. Na szczęście ten brak doświadczenia był świetnie zmarginalizowany przez inne atuty Hiszpanów.
0
@Popitek12 Też mi się wydaje, że z kontuzjami to naciągane i Niemcy w sumie mogłyby grać dalej, ale reszta pasuje.
:P
@sendesara Moim zdaniem lepiej teraz niż osłabienie zespołu podczas sezonu, tym bardziej w kluczowym momencie. Jeśli będzie ogarnięty sztab, to ogarną przygotowanie np. Pedriego tak, by dobrze wszedł w sezon, ale po prostu później.
29
Tak tylko dla przypomnienia. Ostatnie tygodnie w piłce:
- najładniej grająca drużyna, czyli Hiszpania z 16 letnim Yamalem melduje się w finale Euro
- odpada Francja
- odpadają Niemcy
- odpada Portugalia z Cristiano Ronaldo, który jest jednym z najgorszych zawodników na turnieju
- Mbappe dramatyczna forma
- legenda Realu - Kroos bardzo krytykowany za beznadziejne zachowanie
- prawie wszyscy piłkarze Barcelony grają zajebiście
- coraz więcej informacji o Nico w Barcelonie, który ma mega vibe z piłkarzami Barcelony
- kontuzje są, ale na szczęście w presezonie co jest szczęściem w nieszczęściu
- Brazylia odpada z Copa America
- Argentyna w półfinale CA i zaraz możliwe, że w finale
Coś pięknego. Niech taki klimat trwa przynajmniej do czerwca 2025 :)
5
Oficjalnie: Yamal > Mbappe
¯\_(ツ)_/¯
13
Jeeeeest! Najpiękniejsza, najładniej grająca reprezentacja i z wieloma naszymi zawodnikami w finale Euro!
0
Bardzo mądrze Hiszpania teraz, TOP
1
@RoberDzik Oesu, Hiszpania - Argentyna, ale by było zajebiście!
1
@mekston Be brutalności i chamstwa - taktyczny, zupełnie zrozumiały. Nawet Borek zrozumiał.
0
@Culer9002 Tak, mea culpa - poprawione
11
Cama tylko dwa sezony w Realu, a madryckiego chamstwa nauczył się już w 100%
2
Widać, że idolem Mbappe jest CR :D