3

@Pawel13sz Jak zwykle w punkt!

7

@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie zawsze mnie to rozwala. Najpierw mówili, z 10 lat temu, że Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty. Potem mówili, że nie potrafi wygrać nic z reprezentacją i to wstyd i wielka skaza. Potem, że w sumie to Copa America słabe, a skończyło się na narracji, że nawet Mistrzostwa Świata są słabe :D

Głupota ludzka nie zna granic i przeraża mnie jak ludzie potrafią być głupi.

twitter.com/TopMGSzn/status/1803383905447452966

10

@BabyGang *Hiszpania bierze Euro, Argentyna CA i gitara.

3

@Faro A moim zdaniem mają momenty, że ogląda się ich z przyjemnością. Jednak niestety tych momentów jest mniej niż w 2022.

@Encore Zgoda.

5

Ale trudno jednak nie zauważyć, że to jest słabsza Argentyna niż w 2022, nieco bardziej chaotyczna, widać, że niektórzy zawodnicy borykają się z brakiem formy (np. De Paul), czy kontuzjami (Messi). Ale na szczęście póki co to wystarcza, oraz nawet w takim stanie są w stanie zagrać moim zdaniem ładnie i atrakcyjnie co już pokazali na tym turnieju.

PS. Poza tym uważam, że murawa dzisiaj jest TRAGICZNA.

3

Alvarez i 1:0. Właśnie dlatego nigdy nie wolno skreślać takich drużyn, nawet jak grają ogólnie średnio. Szczególnie w 20 minucie...

1

@Piotr,1985 Viaplay

1

@Faro Często, ale w sumie parę razy zarąbał ładnie w górę np. z PSG

3

Messi blisko, ładny strzał

0

@MesQueUnClub96 wniósł piłkę na Copa America, piękny widok
PS. Ale murawa jest źle zroszona, lub po prostu bardzo tam padało, mnóstwo wody...

3

Lecisz Leo z nimi, na mięciutko

2

@PatrychoO W sumie sporo byłoby takich - czasem lubię do czegoś wracać, bo po czasie mogą wyjść zupełnie nowe detale, których wcześniej nie zauważyłem. Właśnie tak było z "Pewnego razu...".

Tak na szybko to:
- również "Pewnego razu..."
- Pulp Fiction
- Bękarci Wojny
- Mroczny Rycerz
- Piraci z Karaibów części 1-3
- Jojo Rabbit
- Władca Pierścieni
- Harry Potter

Btw Piraci z Karaibów to moim zdaniem seria bardzo niedoceniana. Moim zdaniem mnóstwo tam jest naprawdę wyjątkowego klimatu, fantastycznych i epickich scen i dużo dobrych dialogów.

0

@HypeR Całe szczęście, że mam nockę, dwa monitory i dużo projektowania.

18

"Triumf piękna nad brzydotą. Hiszpanio, dziękujemy!"
Piękny tytuł na Weszło i dobry artykuł :)

0

@jaras121 Oby nie, bo znając nasze szczęście będzie mieć prime jak Dembele i wywali nas z LM :D

40

Teraz mordeczki przełożyć to wszystko na grę w klubie. Amen.

twitter.com/BarcaTimes/status/1810786901034438987

2

@tomek8756 Przepiękne obrazki :)

0

@barcelonaLM W sumie jeszcze wstrzymałbym się do finału, bo z pragmatyczną Anglią nigdy nic nie wiadomo. Ale póki co jest przepięknie pod tym względem. Mam jednak nadzieje, że w końcu czasy klubowe będą znacznie lepsze - to również zapowiada się obiecująco.

20

Tymczasem 4 lata temu :)

twitter.com/Nyctophile1_/status/1282444896247349248

2

@Pawel13sz Akurat moim zdaniem miał tutaj trochę racji. Powiedział, że to jest fajna Hiszpania, ale niedoświadczona, więc w 100% prawda. Na szczęście ten brak doświadczenia był świetnie zmarginalizowany przez inne atuty Hiszpanów.

0

@Popitek12 Też mi się wydaje, że z kontuzjami to naciągane i Niemcy w sumie mogłyby grać dalej, ale reszta pasuje.

:P

@sendesara Moim zdaniem lepiej teraz niż osłabienie zespołu podczas sezonu, tym bardziej w kluczowym momencie. Jeśli będzie ogarnięty sztab, to ogarną przygotowanie np. Pedriego tak, by dobrze wszedł w sezon, ale po prostu później.

29

Tak tylko dla przypomnienia. Ostatnie tygodnie w piłce:
- najładniej grająca drużyna, czyli Hiszpania z 16 letnim Yamalem melduje się w finale Euro
- odpada Francja
- odpadają Niemcy
- odpada Portugalia z Cristiano Ronaldo, który jest jednym z najgorszych zawodników na turnieju
- Mbappe dramatyczna forma
- legenda Realu - Kroos bardzo krytykowany za beznadziejne zachowanie
- prawie wszyscy piłkarze Barcelony grają zajebiście
- coraz więcej informacji o Nico w Barcelonie, który ma mega vibe z piłkarzami Barcelony
- kontuzje są, ale na szczęście w presezonie co jest szczęściem w nieszczęściu
- Brazylia odpada z Copa America
- Argentyna w półfinale CA i zaraz możliwe, że w finale

Coś pięknego. Niech taki klimat trwa przynajmniej do czerwca 2025 :)

5

Oficjalnie: Yamal > Mbappe

¯\_(ツ)_/¯

13

Jeeeeest! Najpiękniejsza, najładniej grająca reprezentacja i z wieloma naszymi zawodnikami w finale Euro!

0

Bardzo mądrze Hiszpania teraz, TOP

1

@RoberDzik Oesu, Hiszpania - Argentyna, ale by było zajebiście!

1

@mekston Be brutalności i chamstwa - taktyczny, zupełnie zrozumiały. Nawet Borek zrozumiał.

0

@Culer9002 Tak, mea culpa - poprawione

11

Cama tylko dwa sezony w Realu, a madryckiego chamstwa nauczył się już w 100%

2

Widać, że idolem Mbappe jest CR :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?