macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
I cyk, jeden z najbardziej chamskich i obrzydliwych profili na polskim "X" znów pokazuje swój rasizm i ksenofobię :)
Tymczasem Yamal i Nico Williams... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/MurzynfrogXXX/status/1812597974150639779
1
@Luciano99 Lucek, z jednej strony tak, 16 latek 16 latkowi nie równy. Z drugiej strony wypychanie go ze Śląska i wmawianie bez większego sprawdzenia, że nie jest gotowy na Ekstraklasę jest idiotyczny - moim zdaniem po takim turnieju Euro U-17 powinni się o niego bardziej zatroszczyć i po prostu dać więcej szans do gry na wyższym poziomie. Urbański też niestety miał stosunkowo mało minut w Lechii, a jak widać to też duży talent, który rozkwitł dopiero w Bolonii. Moim zdaniem ogólna teza się zgadza: zacofanie polskiej piłki, brak odwagi i ryzyka w stosunku do młodych graczy.
PS. Ale może ktoś mnie naprostuje, bo się uja znam...
6
Powtórzę to co kiedyś już pisałem: poza gorszą, tą białą częścią Madrytu nie ma drugiego tak odpychającego piłkarsko środowiska jak właśnie polska piłka.
twitter.com/MarcinTorz/status/1812566887521522082
19
Nie ma przypadków, są tylko znaki.
twitter.com/volnoscioviec/status/1812602371052064990
5
@betonito
Za:
- nie ma
Przeciw:
- emeryturka w przeciętnej lidze
- Copa America zdobyta, ale nie był najlepszym zawodnikiem
- trochę kontuzji
Dajmy już spokój z Messim i ZP - mnóstwo innych zawodników zasłużyło bardziej, a Leo prawdopodobnie będzie w TOP 30 co i tak będzie zajebiste i o co ludzie i tak będą mieć ból d*py :)
7
@PatrychoO Obyśmy podczas tego meczu byli również zadowoleni z rywalizacji klubowych :)
20
Ładny gest Leo, że z Di Marią i Otamendim chcą to podnieść razem :)
21
@Kapitan hawk Mam ogromną, kibicowską satysfakcję po tych wszystkich pierdołach typu "bez Xaviego i Iniesty nie istnieje", "w repce słabo" etc.
Futbol był w przypadku Messiego w końcu najsprawiedliwszy w historii.
30
Oficjalnie: Messi z drugim Copa America, a Argentyna drugą reprezentacją po Hiszpanii 2008-2012, która 3x pod rząd wygrywa 3 wielkie międzynarodowe turnieje (CA, MŚ, CA).
Przepiękna klamra (z jedną rysą w postaci kontuzji Leo) tego co się działo w piłce w ostatnim miesiącu :)
A Messi vs. Yamal za rok w Finalissimie. Coś cudownego.
19
Wojciech jak zwykle najcelniej jak tylko się da.
twitter.com/W_Kowal/status/1812697738800152872
0
@RobsonPL I cyk tryplecik:
- zgłoszenie
- ignorowanie
- zablokowanie
1
Messi miał już podobny problem z kostką w 2010 czy 2011 i jego absencja nie była jakaś bardzo duża z tego co pamiętam. Teraz lata zupełnie inne, ale oby również szybko wrócił i jeszcze trochę nas pozadowalał swoją grą.
1
O, Shakira. Ciekawe czy Pique ogląda.
1
Ciekawe czy Messi wyjdzie na drugą. Póki co twardo, oby wszystko było w porządku.
2
Porąbana jest tam ta intensywność i agresja w grze.
1
@Encore Otóż nie, Kolumbia 5:0 w pierwszej połowie
13
Ta Kolumbia to ora taką Anglię z palcem w d*pie
1
@zodiak_10 Tymczasem ja gdy zobaczę tylko 1 komentarz w przeciągu 45 minut:
https://media1.tenor.com/m/5D_XxFIPmoMAAAAC/forest-gump.gif
1
Opóźnienie jest podobno przez to, że CONMEBOL czeka na opinie Dzikiego Trenera o której dokładnie mają zacząć
0
Po co oni drą tę jape
3
@Aveiro Nie no, bez przesady. Jest ciekawiej niż w większości meczów Anglii na Euro.
1
Mnie to tam w sumie obojętne, bo i tak do rana mam projekt do ogarnięcia, ale w uj współczuję tutaj wszystkim, którzy specjalnie czekali na 2 na mecz, a muszą wstać rano do roboty i to w poniedziałek :D
Łączę się z Wami w "bulu i nadzieji".
4
Ale se grają chłopaki
0
@BorzyKrzys No właśnie widzę, że Twój źrebak nie jest odpowiednio wyhasany.
0
@BorzyKrzys No w uj, dlatego na ten mecz wbijają ludzie na nielegalu, różne mecze biją rekordy oglądalności, a piłka jest najbardziej komentowanym sportem świata.
4
USA to momentami jest taki mem... Wyścig oszołoma z gościem z demencją o fotel prezydencki idealnie tam pasuje.
twitter.com/ActuFoot_/status/1812639482618773569
1
@Encore To prawda, zgadzam się, ale nie o tym teraz, weź nie psuj
6
Przy wszystkich pochwałach dla młodych zawodników na Euro w stylu Yamal, Nico, Musiala, czy Palmer należy też docenić Arde Gulera.
Jest to bowiem najmłodszy piłkarz oglądający Lamine Yamala podnoszącego Puchar Euro i nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika turnieju. Gratulacje!
0
@tomek8756 lol, bede żiygoł
1
@Kondziubarca Kibicowsko wybrałeś bardzo dobrze w życiu. Gorzej politycznie, no ale każdy popełnia błędy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)