5

Coraz więcej niedokładności w Hiszpanii - IMO to efekt zmęczenia. Oby to przetrwali...

1

Teoretycznie dobre zmiany De La Fuente, zostawił Yamala i Nico, więc nie ma tego błędu co z Niemcami.

0

Morata zajebiście dzisiaj pracuje w defensywie

9

Nie wiem jak bardzo trzeba by było być wszechstronnie nieuzdolnionym trenerem, by takie skrzydła jak Nico i Yamal nie banglały jak @Kessie u @Luciano99.

@Laporta uj mnie to obchodzi jak to zrobisz, ale Nico do września ma być u nas. Czas, start.

2

Szkoda, że ta prawa strona Hiszpanii tak przetrzebiona. Oby to nie spowodowało nic złego, Vamos Vivian!

23

Kolosalnie to rozwala głowę, że Yamal ma 16 lat... jakiś błąd w Matrixie. Znowu prawdopodobnie mamy diament, który się zdarza raz na kilkadziesiąt lat. I to jest piękno i wyjątkowość Barcelony i jedna z największych tożsamości tego klubu - wychowywanie i tworzenie graczy świetnych lub wręcz epokowych.

3

Czy Wam też przy golu Yamala drgnął?

0

@Sinirsey Najpiękniejszy mój świaaaat...

4

@kamiVeB Mam tak samo jak Ty...

1

@Michael24 Pijar

2

Ja też wciąż złudnie wierzę w Felixa. Talent ma bardzo duży i mam nadzieje, że dyscyplina Flicka pozytywnie na niego wpłynie, podobnie zresztą jak na Araujo. Jeśli jednak w nadchodzącym sezonie będzie znów lipton, to oddanie Atleti i elo.

twitter.com/BarcaUniversal/status/1810516730239914495

2

@Culer9002 Ale tak powinna mniej więcej realna główna mapa wyglądać - koncept jest oparty na leakach i trailerze, poza tym Rockstar oficjalnie potwierdził, że to nie tylko Vice City, a Leonida, czyli rockstarowska Floryda.

0

@Miszak No i klasycznie prawicowiec... ja wiem, że prawicowiec prawicowcowi na szczęście nie równy i są osoby bardzo w porządku, ale jednak wg. mnie to nie przypadek, że tutaj najczęściej usuwane komentarze, czy osoby najczęściej banowane, lub na różnych innych social mediach najbardziej chamskie, obrzydliwe i prymitywne wychodzą najczęściej z tej konserwatywnej, prawicowej części.

Oczywiście lewica też taka potrafi być, ale mimo wszystko odnoszę wrażenie, że procentowo większą przewagę w tym wszystkim mają niestety osoby o poglądach prawicowych. A to jest coś nad czym ta strona prawicowa powinna się zastanowić, może czasem trochę zluzować z aż tak prymitywnym przedstawieniem swoich poglądów, bo niesamowicie to odpycha.

7

Chyba najlepszy koncept mapy "szóstki" jaki widziałem - zajebiste byłyby te wysepki na wschodzie, które z główną mapą tworzyłyby jakąś wariację na temat trójkąta bermudzkiego. Ciekawe czy realnie Rockstar zdecyduje się na coś takiego.

twitter.com/PainkillerH20/status/1810126598655320441

2

@fart Jest to możliwe, ale niestety głównie ze względu na Francję, która będzie chciała zabić dobre widowisko. Podobne miałem obawy przed meczem Hiszpania - Niemcy, a mecz okazał się być moim zdaniem świetny i bardzo atrakcyjny.

A na Copa America to ja jestem przygotowany, że kopią się po nogach i jest bardzo duża intensywność.

9

Następne 24h w sporcie będą ultra ciekawe i oby były również ultra pozytywne kibicowsko:
- Hiszpania vs. Francja
- Argentyna z GOATem vs. Kanada
- Barcelona w końcu rozpoczyna pre-sezon z Hansim Flickiem!

2

@RoberDzik Amen! I oby preludium do tego co będzie robiła Flicki-Taka z rywalami w nadchodzącym sezonie.

2

Jeśli byłaby to prawda - fair deal w przypadku potencjalnej kontuzji. Cieszy mnie, że coraz więcej informacji pojawia się o Nico, coś na pewno jest na rzeczy. Oby tylko nic się nie spieprzyło.

twitter.com/ReshadFCB/status/1810318960690380876

6

Myślicie, że Pyszne.pl ogarnie do Katowic?

0

@Pedri16Future Niektórych na pewno tak, ale na szczęście tylko niektórych.

1

@damianex10 Brawo synku!

2

@Pedri16Future Wiem, już wielokrotnie o tym pisałem. Chociaż nie wiem czy niebezpieczne - dla mnie wielokrotnie śmieszne i żenujące. Na szczęście odnoszę wrażenie, że w PL mamy więcej ludzi mądrych i traktują takie konta jako mem, a nie coś poważnego.

3

@Mario96w Na żywioł, nie ma co czekać mordo

4

@Prorokk Ale ja nic nie napisałem o wyborcach Konfederacji.
@Mario96w Razem się przeprowadźmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Ale jak to, tutaj już PapJeż p0lak nie napisze, że kolor skóry przypadkowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twitter.com/MurzynfrogXXX/status/1809988404743946511

6

@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze, liczę, że wciąż będzie rosło ;)

3

@Kalipso Oni chyba zawsze mieli taki harmonogram. Drugi zwiastun GTA V wypuścili po roku, RDR2 również po jakichś ok. 10-11 miesiącach. Ale jeszcze między zwiastunami pojawiały się jakieś screeny, więc liczę, że do września coś dostaniemy.

@Deltta Jak dla mnie GTA 4 - cudny silnik fizyczny i fajnie zachowany kontrast pomiędzy świetną satyrą, a poważną i również bardzo dobrą historią.

1

@Zoker Tak. Archive zawsze spoko.

13

Tymczasem zwiastun GTA VI osiągnął 199 mln wyświetleń i niedługo przekroczy niesamowitą barierę 200 mln odsłon.

Dla przykładu najczęściej oglądany trailer Cyberpunka ma 29 mln co i tak jest b. dobrym wynikiem.

5

@Hosh Tymczasem labambowa prawica:
https://i.gifer.com/fxjz.gif

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?