1

Też cudowne zachowanie Fabiana Ruiza, który gra średni mecz - super to wypatrzył, nie podpalił się i bardzo precyzyjnie podał.

3

Nico Williams, jak ja Cie uwielbiam...

3

Duża szkoda, akcja w 100% Yamala

3

Dokładnie tak to wygląda :D
https://imgflip.com/i/8vhll5

0

@MesQueUnClub96 Na Niemców inaczej wyjdą, oczywiście będą chcieli narzucić swój styl gry, ale moim zdaniem zrobią to dużo mądrzej. Z Gruzinami na więcej można sobie pozwolić, mimo wszystko.

1

Oczywiście jeszcze dużo czasu, ale i Niemcy i Hiszpanie z tyłu mają swoje problemy i to są ich główne minusy, a przy tak szybkich i energicznych zawodnikach jak np. Nico, Writz, Musiala czy Yamal może być naprawdę zajebisty mecz.

Czyli znając moje szczęście skończy się na 0:0, karnych i awansie Niemców. Ale pomarzyć można, bo zapowiada się to przepięknie.

1

@Kgorecki2500 Z WFu miał poprawkę, bo powiedzieli mu, że fizycznie słabo przez treningi w Barcelonie

23

Yamal właśnie sobie zaklepał z WFu 6

2

Yamal z cudną asystą! Byleby tylko spalonego nie było
EDIT: Nie ma, 2:1!

1

Ajaj, w sumie szkoda że to nie weszło. Z Barceloną Kvara nie istniał, ale tutaj absolutny TOP.

3

@Pawel13sz No i po co mnie wk****asz?

1

@jacobFCB 3 minuty po tym, gdy Borek dowiedział się, że wyciekło jego kopyto

1

@Rust_Cohle Możliwe, ale to właśnie wynika z tego co napisałem - wciąż brakuje doświadczenia, które dopiero wiele zawodników zdobywa. Myślę, że za 2-4 lata będą już drużyną TOP TOPów i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będą najmocniejszą reprezentacją na świecie.

24

Bardzo dobrze ogląda mi się tę Hiszpanię. Typowo moja reprezentacja pod względem podejścia do piłki i stylu. Nawet jak sensacyjnie dziś odpadną (bo Gruzja ma b. dobry pomysł na mecz i wyprowadza świetne kontry, a Hiszpania moim zdaniem wciąż zmaga się z brakiem odpowiedniego doświadczenia), to ta repka może namieszać w następnych latach na turniejach. Póki co dla mnie grają najładniejszy futbol ze wszystkich.

A Nico jak zwykle przepiękny. @Laporta masz go ściągnąć do Barcelony i ch*j mnie obchodzi jak to zrobisz

2

Białe koszulki i gracz Realu to zawsze znaczy fart. Na szczęście Anglia jest słaba jak sik pająka, więc i tak niedługo odpadnie. Dramatyczna drużyna, póki co z fartem.

4

Bellingham, Vinicius, Carvalaj, Mbappe. Co w Madrycie se stworzyli grupę chamów z wielkim ego to ich.

4

@Popitek12 *Cwaniak z Madery

1

@jacobFCB Polecam, nie moje klimaty, ale fajny materiał:


1

@tristan87 ah ten profesjonalizm Barcelony na każdym polu...

3

@Kgorecki2500 Zdecydowanie za dużo meczów o czym mówił m.in. Guardiola, czy chyba też Klopp. Piłkarze są przemęczeni przez co piłka traci na atrakcyjności. Poza tym wpływają też na to idiotyczne decyzje o rozgrywaniu jednego turnieju np. w całej Europie, czy MŚ, które rozpoczną się na innym kontynencie. Debilizm. Niestety idioci z UEFY i FIFA mają to w tyłku, bo hajs ważniejszy.

3

No i super, brawo Kounde!

3

Niesamowicie to Peru wycina, kosi i fauluje

3

@Lionel_Messi10 To raczej dobrze wróży przed ćwierćfinałem. Ale niech lepiej nie wchodzi i raczej nie będzie potrzeby by wchodził, nawet jak będzie sensacyjny wynik.

2

@Recha_0684 "Przesłano raport, dziękujemy."

;)

3

@Adran360 Jestem wytrenowany na takie rzeczy przez Pro Evolution Soccer i tamtejsze bugi oraz absurdalnie głupie algorytmy, czy decyzje twórców.

6

Fajna animacja, może się jednak skuszę kiedyś na tego Elden Ringa

twitter.com/VideoArtGame/status/1806775828749180966

0

@tadzik447 Kurde, spokojnie, nie bij, już daję...

2

@Sulimo @VegetaPolska weź spróbuj

1

@tadzik447 Nie? Naprawdę? K***a, nie było mnie na tej lekcji, a w tym filmiku z żółtymi napisami chyba jednak mnie okłamali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?