macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też cudowne zachowanie Fabiana Ruiza, który gra średni mecz - super to wypatrzył, nie podpalił się i bardzo precyzyjnie podał.
3
Nico Williams, jak ja Cie uwielbiam...
3
Duża szkoda, akcja w 100% Yamala
3
Dokładnie tak to wygląda :D
https://imgflip.com/i/8vhll5
0
@MesQueUnClub96 Na Niemców inaczej wyjdą, oczywiście będą chcieli narzucić swój styl gry, ale moim zdaniem zrobią to dużo mądrzej. Z Gruzinami na więcej można sobie pozwolić, mimo wszystko.
1
Oczywiście jeszcze dużo czasu, ale i Niemcy i Hiszpanie z tyłu mają swoje problemy i to są ich główne minusy, a przy tak szybkich i energicznych zawodnikach jak np. Nico, Writz, Musiala czy Yamal może być naprawdę zajebisty mecz.
Czyli znając moje szczęście skończy się na 0:0, karnych i awansie Niemców. Ale pomarzyć można, bo zapowiada się to przepięknie.
1
@Kgorecki2500 Z WFu miał poprawkę, bo powiedzieli mu, że fizycznie słabo przez treningi w Barcelonie
23
Yamal właśnie sobie zaklepał z WFu 6
2
Yamal z cudną asystą! Byleby tylko spalonego nie było
EDIT: Nie ma, 2:1!
1
Ajaj, w sumie szkoda że to nie weszło. Z Barceloną Kvara nie istniał, ale tutaj absolutny TOP.
3
@Pawel13sz No i po co mnie wk****asz?
1
@jacobFCB 3 minuty po tym, gdy Borek dowiedział się, że wyciekło jego kopyto
1
@Rust_Cohle Możliwe, ale to właśnie wynika z tego co napisałem - wciąż brakuje doświadczenia, które dopiero wiele zawodników zdobywa. Myślę, że za 2-4 lata będą już drużyną TOP TOPów i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będą najmocniejszą reprezentacją na świecie.
24
Bardzo dobrze ogląda mi się tę Hiszpanię. Typowo moja reprezentacja pod względem podejścia do piłki i stylu. Nawet jak sensacyjnie dziś odpadną (bo Gruzja ma b. dobry pomysł na mecz i wyprowadza świetne kontry, a Hiszpania moim zdaniem wciąż zmaga się z brakiem odpowiedniego doświadczenia), to ta repka może namieszać w następnych latach na turniejach. Póki co dla mnie grają najładniejszy futbol ze wszystkich.
A Nico jak zwykle przepiękny. @Laporta masz go ściągnąć do Barcelony i ch*j mnie obchodzi jak to zrobisz
2
Białe koszulki i gracz Realu to zawsze znaczy fart. Na szczęście Anglia jest słaba jak sik pająka, więc i tak niedługo odpadnie. Dramatyczna drużyna, póki co z fartem.
4
Bellingham, Vinicius, Carvalaj, Mbappe. Co w Madrycie se stworzyli grupę chamów z wielkim ego to ich.
2
@Comentateiro Dokładnie
https://lh6.googleusercontent.com/proxy/pKsm36bVcao55lOWWAm2xwr5coafKrt8YqzHvPk7cWCSu-Uv81yb7ynghmTzpn5kstYMembNijGQqVCsLU6oPF_3GzXm84jsGob2vQxA23wjd-TgWJiyqRYkaOzzr4_r0ax6Ba1UVqyOxlFcnH_7oYYnGn65
4
@Popitek12 *Cwaniak z Madery
1
@jacobFCB Polecam, nie moje klimaty, ale fajny materiał:
1
@tristan87 ah ten profesjonalizm Barcelony na każdym polu...
3
@Kgorecki2500 Zdecydowanie za dużo meczów o czym mówił m.in. Guardiola, czy chyba też Klopp. Piłkarze są przemęczeni przez co piłka traci na atrakcyjności. Poza tym wpływają też na to idiotyczne decyzje o rozgrywaniu jednego turnieju np. w całej Europie, czy MŚ, które rozpoczną się na innym kontynencie. Debilizm. Niestety idioci z UEFY i FIFA mają to w tyłku, bo hajs ważniejszy.
3
No i super, brawo Kounde!
3
Niesamowicie to Peru wycina, kosi i fauluje
3
@Lionel_Messi10 To raczej dobrze wróży przed ćwierćfinałem. Ale niech lepiej nie wchodzi i raczej nie będzie potrzeby by wchodził, nawet jak będzie sensacyjny wynik.
2
@Recha_0684 "Przesłano raport, dziękujemy."
;)
3
@Adran360 Jestem wytrenowany na takie rzeczy przez Pro Evolution Soccer i tamtejsze bugi oraz absurdalnie głupie algorytmy, czy decyzje twórców.
6
Fajna animacja, może się jednak skuszę kiedyś na tego Elden Ringa
twitter.com/VideoArtGame/status/1806775828749180966
0
@tadzik447 Kurde, spokojnie, nie bij, już daję...
2
@Sulimo @VegetaPolska weź spróbuj
1
@tadzik447 Nie? Naprawdę? K***a, nie było mnie na tej lekcji, a w tym filmiku z żółtymi napisami chyba jednak mnie okłamali...