macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska No jak dajesz na 15 stopni to się nie dziwię... ja daję na 20, minimalnie na 18, ale na krótki czas i jest bardzo dobrze.
2
Dzisiaj to już totalnie nie ma czym oddychać na zewnątrz, tragiczna pogoda. Klimatyzacja w mieszkaniu to jednak niesamowite zbawienie i moim zdaniem ze względu na postępujące globalne ocieplenie będzie coraz bardziej standardem w mieszkaniach jak np. standardowe ogrzewanie. Zresztą poszukując mieszkań na wynajem sporo jest już z klimą.
4
@Kapitan hawk Finał podobno ma się odbyć w Bazylice św. Piotra, która na szczęście jako jeden z niewielu zamkniętych obiektów na świecie jest w stanie pomieścić ego Cristiano Ronaldo.
4
@tristan87 Co to są za k***a idioci, brak mi słów...
5
Dobra, znów czepiam się bezsensu, znów wychodzi kompleks Ronaldo, ale to mnie realnie mocno rozśmieszyło: zaczął akcje indywidualną dość nieudolnie prowadząc piłkę, wyrąbał ją do boku co zmniejszyło jakąkolwiek dynamikę, zatrzymał się, zrobił kilka dziwnych przekładanek i oddał do tyłu do najbliższego :D
Po kiego on coś takiego próbuje, skoro od lat już nie potrafi, a nawet jak coś wyjdzie to raz na 30 spotkań. Niech on już się skupi tkwić w tym polu karnym, bo czutkę do wyjścia i skuteczność wciąż ma dobrą.
twitter.com/AzulgranaSL/status/1803158715958509967
0
Któraś z dobrych, tutejszych duszyczek wybiera się na Tauron Nowa Muzyka?
1
@Kubsoleon No właśnie ja nie potrafię tego oddzielić ¯\_(ツ)_/¯
13
W sumie to jest najzdrowsze i najrozsądniejsze podejście. Autentycznie zazdroszczę ludziom, którzy mieli i mają fun z gry Cristiano i potrafią mu po prostu kibicować abstrahując od przynależności piłkarskich.
Ja niestety nie potrafię kibicować komuś, kogo nie lubię. I już nawet nie chodzi o rywalizację z Messim, ale o to co Cristiano wielokrotnie pokazuje, jaką pokazuje frustrację, jakie ma niedojrzałe zachowanie, jak wielokrotnie był wyniosły, bucowaty i narcystyczny. Nie potrafię kibicować i cieszyć się grą (lub w przypadku Cristiano bardziej z jego bramek) kogoś, kto aż tak bardzo odpycha. Dlatego autentycznie zazdro dla ludzi, którzy jakoś to pomijają, lub im to nie przeszkadza.
PS. Btw z jednej strony zazdro podejścia jeśli tak rzeczywiście jest, z drugiej post Krawczyka znów wydaje się być podlizaniem się innym kibicom niż tym Barcelony. Bo po co CR miałby pokazać młodym gwiazdom gdzie ich miejsce? Nie każda młoda gwiazda jest rozkapryszona etc. Właśnie dobrze jakby te młode gwiazdy pokazały się z jak najlepszej strony. Musi w końcu nastąpić wymiana pokoleniowa i im lepsi będą młodzi zawodnicy tym lepiej dla nas, bo lepsza rozrywka.
twitter.com/MagicKrawczyk/status/1803144089782632774
3
Pepowi już piłka się znudziła z tego wygrywania i przede wszystkim ślicznego grania, więc ogarnął sobie coaching trenerów NBA po godzinach.
twitter.com/centregoals/status/1803087722883764437
3
@tbas Grzegorz Braun aż odpalił gaśnicę w ramach aprobaty za te słowa.
2
@Linghunter88 Polska jako jedyny mądry kraj, bardzo mnie to cieszy i jestem dumny z większości Polaków :)
@barteq Ciężko będzie cokolwiek podesłać, bo takie badania jak już są to są b. stare i obalone setki razy przez badania mówiące o tym, że pary homoseksualne spokojnie mogą adoptować i wychowywać dzieci bez jakiejkolwiek krzywdy intelektualnej, czy rodzicielskiej. Ale to jak gadanie do ściany, raczej nie polecam poważnej rozmowy :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14471460#comment-14471947
4
@MesQueUnClub_87 Spoko, ja właśnie zupełnie odwrotnie :)
5
@MesQueUnClub_87 Zgoda z idealną, ale osobiście wolę -10 niż +30. Przy minusowych temperaturach na zewnątrz da się jakoś jeszcze obronić do pewnego pułapu, a przy +30 ciężko, bo ostatnim etapem jest bieganie na golasa co raczej będzie średnio widziane w społeczeństwie i też za bardzo nie pomoże :D
32
Dokładnie, dodam jedynie, że upały to zło i z ludźmi, którzy kochają pogodę +30 jest coś ewidentnie nie tak. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
twitter.com/Kar_Hyc/status/1802996711930888243
21
O, to ten słynny austriacki malarz
twitter.com/InternetH0F/status/1803050240632565773
8
@Arden "Historia nie pamięta o stylu"
Chyba, że chodzi o Barcelonę Guardioli :)
1
@Kuba_1 W sumie dokładnie to samo mówili przeciwnicy Messiego w grudniu 2022 :D
0
@Bobo25 To już odpowiedziałem powyżej.
0
@Arden No cóż... :)
@Bobo25 A można za coś szanować, a za coś nie? Czy musi być zawsze zero-jedynkowo? Nie potrafię powiedzieć, że szanuję ogólnie i nie potrafię powiedzieć, że nie szanuję ogólnie. Dlatego wolę skonkretyzować.
3
C. Ronaldo zajebisty dublet:
- zmarnowana seta
- spalony przy możliwe zwycięskiej bramce
Za te wszystkie spiny, niezwykły kompleks Messiego, dziecinne zachowanie i ogromne wytworzenie pozoru, że był aż tak długo na poziomie Messiego często bardzo się cieszę gdy mu nie idzie. Taki sk***yn ze mnie wychodzi. Szanuję za to co osiągnął i że jest oczywiście ambitny i pracowity, ale nigdy nie będę szanować właśnie za to co napisałem powyżej.
0
No i oni tak będą się ślizgać przynajmniej do półfinału :D
Uuu, nie ma!
1
W sumie ciężko wybrać, która z reprezentacji: Anglii, Belgii, czy Portugalii zagrała gorzej.
5
@Aferzysta Odpal mecz, a nie na jutuba patrzysz z czasów United w pierwszej dekadzie
5
To jeszcze do dopełnienia klasycznego scenariusza:
- Ronaldo na pustą
- Ronaldo z karnego
4
Mówiłem, farciarski Real w tym roku to i będzie farciarska Portugalia / CR7, nic pomiędzy :D
4
@Popitek12 Dokładnie, Ronaldo powinien zejść już dawno
3
Spokojnie, Argentyna też pierwszy mecz przegrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@Popitek12 Czechy[6], Republika Czeska[7] (cz. Česko, Česká republika [ˈt͡ʃɛska: ˈrɛpublɪka] – unitarne[8] państwo śródlądowe w Europie Środkowej, istniejące od 1 stycznia 1993, po podziale Czechosłowacji na Czechy i Słowację.
Tak czy nie?
1
Haha, Czesi!!!!!!!!! Brawo Knedliki kochane!
1
@FCB_dimiC Luz, w ogóle nie chodziło mi o to, że się przypieprzasz, po prostu chciałem wytłumaczyć co prawdopodobnie stoi za takim, a nie innym logiem :)
Pjona!