macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Dokładnie, też uważam, że jego słowa były podobne do tych Messiego o idiotycznym deprecjonowaniu MŚ.
4
Southgate asystentem Michała Probierze co by liznął trochę jak się gra w piłkę. Tak czy nie?
4
@Luciano99 Zachwyty są przesadzone, ale optymizm może już się zdecydowanie pojawiać w kontekście nie tyle tego turnieju co następnych lat. Jeśli vibe będzie podobny co z Holandią, to będzie pozytywnie. Pamiętajmy jednak, że Francja i Holandia to zespoły nieporównywalnie od nas lepsze na papierze, a jednak ładnie dzisiaj powalczyliśmy z jedną z nich. Nie wyjście z grupy po takiej grze w każdym meczu będzie powodowało optymizm wobec dalszej pracy Probierza*, ale z drugiej strony z Austrią oczekuję jednak co najmniej remisu.
*WTF, czy ja naprawdę napisałem MICHNIEWICZA?!
12
"Najfajniejsza kadra od lat. Kropka." - Tomasz Ćwiąkała
Ciężko się nie zgodzić, mam nadzieje, że następne mecze również będą takie, że nie będzie poczucia wstydu, a ewentualnie przy niekorzystnym wyniku poczucie niedosytu. Jednak po dzisiejszym meczu bardziej wierzę w to, że wygramy z Austrią. Trzymamy kciuki w piątek, ale całkiem fajnie się rysuje ta reprezentacja, jak dla mnie chyba po raz pierwszy od 2016-go roku :)
3
Polskę zatrzymać będzie mogła tylko Barcelona Flicka. Factos.
25
A ok. 18 "człowiek niby wiedzioł, a jednak trochę się łudził".
twitter.com/santi_culer/status/1802257304588267926
Jednak do tego momentu, to rozkład jazdy znany:
twitter.com/WujaJurek/status/1697323421850345776
1
@clyde Chyba, że 16 latkowie w glanach rozwalą głowę Twojego ukochanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, to wracałem w nocy/nad ranem do punktu pobytu w m.in. Barcelonie, Katanii, czy Sosnowcu i w żadnym momencie nie czułem zagrożenia. Moim zdaniem różne złe sytuacje mogą się zdarzyć czy to w Paryżu, czy w Siedlcach. Nie ma reguły i to zależy po prostu od losu, bo w prawie każdym miejscu/mieście/Państwie mamy dzbanów.
1
@barcelonaLM Salmon, Saleman, Selaman
1
@RoberDzik Mamo, nie zamiataj, RoberDzik już pozamiatał
2
@Kgorecki2500 zawodnicy barcelońscy > słowiańscy bracia
Nieporównywalnie większa więź emocjonalna.
8
@daniel32778 Ale niedługo to już na pewno drużyna z Europy wyjaśni tę Argentynę!
2
@Aferzysta I cyk poddymione
4
Zagadka :)
twitter.com/interesting_aIl/status/1801741171972092324
3
@Encore Jasna sprawa i powtarzam: ja bym dogrywał
11
Messi z brameczką, 4:1 Argentyna.
10
Messi z asystą, Martinez z golem. Śliczna akcja Argentyny :)
3
@Encore Jasna sprawa Enkor, ja bym na pewno dogrywał
5
Messi w słupek z wolnego, a później ktoś z przewrotki w poprzeczkę. Szkoda, że nic nie wpadło.
6
Messi oddał karnego Martinezowi - 2:1 :)
6
@skubi99 Zdecydowanie Wirtz. Musiala moim zdaniem trochę przypomina Yamala i szedłbym w rozwój Hiszpana, a Wirtz nie dość, że jest przebojowy i pozytywnie bezczelny, to jeszcze bardzo kreatywny - bardziej niż Musiala, czy Yamal.
3
@FcPortoFan1999 Tak będzie w 2024 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Co to były za czasy... Btw to Peru w TOP 10 :D
twitter.com/janopileczce/status/1801642166139109550
3
No dobra, ale nikt nie zaprzeczy że po bramce Szkocji było blisko wyrównania
1
Remuntada es posible ?
25
Wydaje mi się, że Szkocja już nie wygra tego meczu.
1
@Kleps0n Już postawiony mordo, czyszczę codziennie 4 różnymi ręczniczkami.
6
Koncert Niemców na Euro, koncert Tuska w Polsce. Powtarzam: nie ma przypadków, są tylko znaki.
2
Tylko Tusk został premierem i najważniejszą osobą w państwie i już tych Niemców ogląda się naprawdę kapitalnie. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
1
Ale tam podanie Gundogana zajebiste poszło. Niemcy dzisiaj bardzo mocni.
10
Florian Wirtz | Welcome to Barcelona 2025 | Best goals, skills & assists | Euro 2024 | Danza Kuduro Remix