1

@Popitek12 Dokładnie, też uważam, że jego słowa były podobne do tych Messiego o idiotycznym deprecjonowaniu MŚ.

4

Southgate asystentem Michała Probierze co by liznął trochę jak się gra w piłkę. Tak czy nie?

4

@Luciano99 Zachwyty są przesadzone, ale optymizm może już się zdecydowanie pojawiać w kontekście nie tyle tego turnieju co następnych lat. Jeśli vibe będzie podobny co z Holandią, to będzie pozytywnie. Pamiętajmy jednak, że Francja i Holandia to zespoły nieporównywalnie od nas lepsze na papierze, a jednak ładnie dzisiaj powalczyliśmy z jedną z nich. Nie wyjście z grupy po takiej grze w każdym meczu będzie powodowało optymizm wobec dalszej pracy Probierza*, ale z drugiej strony z Austrią oczekuję jednak co najmniej remisu.

*WTF, czy ja naprawdę napisałem MICHNIEWICZA?!

12

"Najfajniejsza kadra od lat. Kropka." - Tomasz Ćwiąkała

Ciężko się nie zgodzić, mam nadzieje, że następne mecze również będą takie, że nie będzie poczucia wstydu, a ewentualnie przy niekorzystnym wyniku poczucie niedosytu. Jednak po dzisiejszym meczu bardziej wierzę w to, że wygramy z Austrią. Trzymamy kciuki w piątek, ale całkiem fajnie się rysuje ta reprezentacja, jak dla mnie chyba po raz pierwszy od 2016-go roku :)

3

Polskę zatrzymać będzie mogła tylko Barcelona Flicka. Factos.

25

A ok. 18 "człowiek niby wiedzioł, a jednak trochę się łudził".
twitter.com/santi_culer/status/1802257304588267926

Jednak do tego momentu, to rozkład jazdy znany:
twitter.com/WujaJurek/status/1697323421850345776

1

@clyde Chyba, że 16 latkowie w glanach rozwalą głowę Twojego ukochanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio, to wracałem w nocy/nad ranem do punktu pobytu w m.in. Barcelonie, Katanii, czy Sosnowcu i w żadnym momencie nie czułem zagrożenia. Moim zdaniem różne złe sytuacje mogą się zdarzyć czy to w Paryżu, czy w Siedlcach. Nie ma reguły i to zależy po prostu od losu, bo w prawie każdym miejscu/mieście/Państwie mamy dzbanów.

1

@barcelonaLM Salmon, Saleman, Selaman

1

@RoberDzik Mamo, nie zamiataj, RoberDzik już pozamiatał

2

@Kgorecki2500 zawodnicy barcelońscy > słowiańscy bracia
Nieporównywalnie większa więź emocjonalna.

8

@daniel32778 Ale niedługo to już na pewno drużyna z Europy wyjaśni tę Argentynę!

2

@Aferzysta I cyk poddymione

4

Zagadka :)

twitter.com/interesting_aIl/status/1801741171972092324

3

@Encore Jasna sprawa i powtarzam: ja bym dogrywał

11

Messi z brameczką, 4:1 Argentyna.

10

Messi z asystą, Martinez z golem. Śliczna akcja Argentyny :)

3

@Encore Jasna sprawa Enkor, ja bym na pewno dogrywał

5

Messi w słupek z wolnego, a później ktoś z przewrotki w poprzeczkę. Szkoda, że nic nie wpadło.

6

Messi oddał karnego Martinezowi - 2:1 :)

6

@skubi99 Zdecydowanie Wirtz. Musiala moim zdaniem trochę przypomina Yamala i szedłbym w rozwój Hiszpana, a Wirtz nie dość, że jest przebojowy i pozytywnie bezczelny, to jeszcze bardzo kreatywny - bardziej niż Musiala, czy Yamal.

3

@FcPortoFan1999 Tak będzie w 2024 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Co to były za czasy... Btw to Peru w TOP 10 :D

twitter.com/janopileczce/status/1801642166139109550

3

No dobra, ale nikt nie zaprzeczy że po bramce Szkocji było blisko wyrównania

1

Remuntada es posible ?

25

Wydaje mi się, że Szkocja już nie wygra tego meczu.

1

@Kleps0n Już postawiony mordo, czyszczę codziennie 4 różnymi ręczniczkami.

6

Koncert Niemców na Euro, koncert Tuska w Polsce. Powtarzam: nie ma przypadków, są tylko znaki.

2

Tylko Tusk został premierem i najważniejszą osobą w państwie i już tych Niemców ogląda się naprawdę kapitalnie. Nie ma przypadków, są tylko znaki.

1

Ale tam podanie Gundogana zajebiste poszło. Niemcy dzisiaj bardzo mocni.

10

Florian Wirtz | Welcome to Barcelona 2025 | Best goals, skills & assists | Euro 2024 | Danza Kuduro Remix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?