macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zodiak_10 Für Deutschland!
3
@Arden Masz rację, dlatego staram się wypowiadać z rezerwą, że może to nie być prawda. Jednak wątpię, że ktoś by o czymś taki pisał "ot tak".
PS. Poza tym wiele osób tutaj zagląda do łóżka i spraw prywatnych Lewandowskim, gdzie z tym już wiele osób nie ma problemu. Tutaj przynajmniej jest coś bardziej klarownego i jasnego. Jednak faktycznie może powinniśmy się wstrzymać od różnych komentarzy, masz rację. Tak czy siak zdrada to rzecz po prostu niewybaczalna.
3
@Arden Jeśli rzeczywiście to się wydarzyło, to zdradę trzeba piętnować, niezależnie od wieku.
7
Portugalia wygrywa Euro, a Argentyna Copa America. Obie drużyny spotykają się w Finalissima i Argentyna ora Portugalię 4:0, gdzie Messi strzela hat-tricka i notuje asystę.
@Popitek12 tak czy nie?
2
@Popitek12 Wzajemnie!
1
@TankerHunter Wyżej napisałem: "więc jeśli to się rzeczywiście wydarzyło".
2
@Sulimo Jasne. Kur*** zachowanie gdy ktoś podbija do kogoś wiedząc, że ten ktoś jest już w związku - trzeba być naprawdę słabą osobą by tak robić. Nie mówiąc już o fizycznej zdradzie. Ale ze strony tej laski również kur*** zachowanie, bo kobieta oczywiście odpowiada za to czy jest wierna, czy nie. Obydwoje siebie warci...
*JEŚLI to się wydarzyło - adnotacja dla niektórych...
7
@Sulimo Podczas takiej sytuacji obydwie osoby są winne. Ta Vanessa pewnie jakoś za bardzo nie protestowała, więc jeśli to się rzeczywiście wydarzyło to wstyd nie tylko po stronie Nicoli, ale też i tej Vanessy. W każdym razie jakkolwiek źle to nie zabrzmi, to lepiej dla tego Szymczaka, że ta niestety przykra sprawa uwolniła go od tak mało wartościowej laski.
0
@Kellanved95 Powodzenia!
@Luciano99 ktoś Ci @jowita podp***lił...
2
@tomek8756 Bardzo mądre słowa.
4
@zodiak_10 Akurat tutaj zdania są podzielone
0
@PizzerMan Podbijam!
2
To na dzisiaj 2 posty z dwóch najbardziej skrajnych i memicznych ugrupowań. Bawcie się dobrze!
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1800405350736085258
twitter.com/rzep8/status/1800460614932091354
7
@Popitek12 Cristiano, Ronaldo i CR7
14
@MesQueUnClub96 zwolnienie napisane?
twitter.com/sport_tvppl/status/1801509878705291437
2
@Pawlak1992
1. Dyskusje o polityce (zdecydowanie głównie krytyka Konfederacji / prawicy).
2. Dyskusje światopoglądowe (LGBT, covid, religia etc.).
3. Dyskusje piłkarskie.
2
@JimMorrisonFCB Co więcej: nie tylko w Polsce, ale też i w całym wszechświecie.
10
@sevs https://www.fcbarca.com/la-rambla
0
@FcPortoFan1999 Akurat ciężko o inny scenariusz mając w grupie Francję, Holandię i silną Austrię. Oczekuje po prostu dobrej piłki i jakiegokolwiek nawiązania walki z tymi drużynami.
@PaPo No i oby tak to się ułożyło
5
Oczekiwania:
- Hiszpania/Włochy/Holandia/Polska mistrzem Europy
- Argentyna z Copa America
- Portugalia wywala się na ten swój głupi ryj i odpada we wczesnej fazie
Prawdopodobna rzeczywistość:
- Polska nie wychodzi z grupy
- Argentyna nie wygrywa CA
- Portugalia mistrzem Europy
- CR7 bohaterem, w mediach i komentarzach Euro > MŚ
Ale na szczęście Barcelona nas skutecznie przez lata przygotowała na tak drastyczne scenariusze. Jesteśmy odporni i nic nas już nie zaskoczy. Prawda?
8
@Luciano99 @Kessie @AFA powstrzymujący starego Lucka przed rozwaleniem monopolowego gdy ten jest zamknięty.
twitter.com/jarryscience0/status/1801140336405946453
7
@abram3k Gdzie jakiś smutny, szary Londyn, a gdzie Barcelona, proszę Cię...
2
@MesQueUnClub_87 Idealnie w punkt!
@Emhyr Coś w tym jest, bardziej pasuje.
46
Dokładnie tak, składam serdeczne gratulacje dla prawie wszystkich tutaj, brawo my!
twitter.com/musa_nakasai/status/1800615603591610625
4
@Kgorecki2500 Akurat poniekąd moim zdaniem ma trochę racji - popłynął z epizodem w CoD, czy Assasin's Creed, ale jakaś dobra, polska firma mogłaby się wziąć za stworzenie czegoś co przedstawi naszą historię, bo moim zdaniem mamy tego trochę i mogłoby być to ciekawe dla odbiorcy z zagranicy. Tylko musiałoby być to bardzo dobre, a nie te patriotyczne g*wna, które zazwyczaj wychodzą w popkulturze.
Btw póki co małe studia biorą się za podobne tematy, np. powstaje 63 days o powstaniu warszawskim i wygląda to bardzo obiecująco:
0
@Encore Tak, niestety też... ale jakoś dla mnie jest nieco mniej irytujący niż wielu pozostałych.
1
@Encore @TheNekro94 @J4no Też, ale nie tylko :)
Już kiedyś pisałem, że naród piłkarskich Portugalczyków wydaje mi się bardzo narcystyczny oraz irytujący z małymi wyjątkami typu Bernardo Silva, czy Cancelo. Większość piłkarzy możliwe, że posiada cechy, których bardzo nie lubię i stąd najmniej lubię tą reprezentację.
0
@Faro Portugalia.
24
Dziś @MesQueUnClub96 był pierwszy raz na siłowni. Trwało to 5 sekund, ale i tak brawa dla młodego za determinację!
twitter.com/FAFO_TV/status/1800954307916804161
5
@tomek8756 Jak jeszcze bardziej utnie, to @Kessie i @AFA będą musieli dopłacać do tej pensji :D