madzia.
Dołączył/a: sierpień 2010
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne.
0
Ligo Mistrzów widzimy się we wrześniu. Następnym razem Cię nie oddamy! ;)
0
A Guardioli się jakoś nie śpieszy złożyć podpisu pod nowym kontraktem..
0
Mam nadzieję, że zobaczę Fontasa.
0
Może mi ktoś napisać, jaki wynik? ;)
0
wachaFCB
Villa nie został powołany na mecz.
0
Ciągle czekam na Fontasa na boisku.
0
Chciałabym zobaczyć na boisku w końcu Fontasa.
0
Nie mogę się już doczekać jego powrotu. ;)
0
Wracaj jak najszybciej. ;)
0
Messiemu nie wychodziło, ale się chłopak starał. ;) 2:0 to świetny wynik. A niektórzy mówili, że to Milan gra słabo z Victorią i tylko 2:0 wymęczyli. ;) Visca Barca. ;)
0
Oby już nie było żadnych kontuzji, a oni szybko zdrowieli. ;)
0
Oby dali radę. Ostatnio te wyjazdowe spotkania w lidze jakoś Barcelonie nie wychodziły. ;)
0
Będzie trzeba się przyzwyczaić. Ale sądzę, że poprzednia była lepsza. ;)
0
Ciągle kontuzje.. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą wcześniej niż to przewidują. ;)
0
Mam nadzieję, że wróci szybciej niż to przewidują i pokaże wszystkim co potrafi. ;)
0
scunad
W takim razie dobrze. ;)
Nie wiem jeszcze wszystkiego, bo piłką nożną zaczęłam się interesować niedawno. ;)
0
Bingoo
Wiedziałam, że Cesc grał z 4 w Arsenalu, ale teraz przecież Thiago dołączył i on miał mieć 4. ;)
0
Tak, Thiago nie ma numeru.
0
Ciekawe z jakim numerem będzie grał Cesc skoro Thiago ma 4. ;)
0
W końcu! ;)
0
Mam nadzieję, że Cesc niedługo do nas zawita. ;) Ahh, ten mecz. Na prawno będzie trudno, ale jeśli będą grać swoje to dadzą radę.
0
Thiago musi u nas zostać.. ;)
0
Świetny mecz. Thiago czaruje. ;) Brawa dla całej drużyny. ;)
0
No i bardzo dobrze. ;) Przynajmniej będzie mógł sobie pograć więcej, a jak się już ogra to pewnie do nas wróci. ;)
0
na pewno, w którymś z tych klubów by się rozwinął, a tak w Barcy B może nie ma takiego dużego pola do popisu. ;d miejsce w pierwszej 11 Barcy? ciężko będzie. ;d
0
a ja tam nie widzę na razie Cesca w Barcelonie. mamy w końcu młodziutkiego Thiago ;d.
0
w Realu to by chyba sobie za wiele nie pograł. bardzo go lubię, ale chciałabym, żeby się gdzieś przeniósł, bo w Barcy B to się za bardzo nie rozwinie, a ma już 24 lata. ;))
0
a ja bym chciała, żeby Messi dostał. oczywiście niezależnie kto dostanie i tak będę się cieszyć, bo w końcu Barca! ;)
0
ohh. już się nie mogę doczekać jego debiutu xd.
Wesołych Świąt! ;)