0

aaa. Alves musi zostać, no!

0

Guardiola jest najlepszy i jeszcze długo u nas zostanie. ;)

0

będzie dobrze. ;)

0

mantek6

a Villa dołoży drugą! ;d

0

już się nie mogę doczekać. ;) zobaczymy co to będzie.

0

no, no.

to zapraszamy młodziaka w nasze skromne progi. ;)

0

aa niech sobie gada. przecież i tak każdy ma go gdzieś. ;D

0

a mi się podobają. ;)

0

miguel004

po prostu. jego teksty w stronę Barcelony. ale już napisałam co o nim sądzę i nie będę dyskutować. ;)

0

no zobaczy się kto dostanie. ale mam nadzieję, że ktoś z Barcy.

0

miguel004

dla Ciebie jest najlepszy. dla mnie nie jest. ;) dla mnie to zwykły prowokator, który nie może przeboleć, że Barca jest najlepsza. ;)

0

świetnie. ;) Villa poprawił swoje statystyki. ;)

0

kurde. ja bym bardzo chciała, żebym został w Barcy, bo jest świetny. ;)

0

ah ten Zlatan. ;) nie może tego znieść, że Barca jest najlepsza, a on już w niej nie gra. ;)

0

no i Villa nam się rozstrzelał. ;d

0

mariusz97

nie umiesz się zachować u siebie to śmiecisz tu?

nie obrażajcie się nawzajem. olejcie ich wszystkich i będzie spokój. ;) a nie dajecie się prowokować.

0

mariusz97

a co ma do tego nick? ;x

0

mpower

to już Wasze zdanie, że Sporting dał zwycięstwo Barcy.. no, ale czego można się spodziewać po kibicach Realu? zresztą. skoro tak bardzo chcesz udowodnić to, że Sporting dał zwycięstwo Barcy to wygląda na to, że nie możesz tego przeboleć? ;) że Barca wygrała ten mecz. ;)

0

Pyrzo_Barca

ah, no okej.

ale ważna wygrana. ;) Barca!

0

3 gol to spalony? przecież piłka odbiła się od nogi jednego z piłkarzy Villarrealu.

0

no i brawo Barca!

0

żałosny sędzia.

0

no i trzeba będzie w necie oglądać, eh. ale mam nadzieję, że Barca im pokaże co potrafi! ^^

0

no może i bardziej pomagają, ale to Barca jest przecież najlepsza. ;d

0

nie będzie łatwo, ale Barca oczywiście da radę. ;)

0

to my wygramy.. Visca el Barca!

0

no i po co go powoływał? przecież to tylko mecz towarzyski.. a Xavi musie się oszczędzać. eh. ;x

0

no życie. dobrze, że o 21. ;)

0

no ładnie. oby jak najwięcej!

0

a ja bym chciała, żeby został. ;) moim zdaniem dobrze gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?