madzia.
Dołączył/a: sierpień 2010
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesteśmy najlepsi! ;)
0
aj, druga połowa trochę gorsza, ale i tak świetny mecz w wykonaniu Barcy.
Visca el Barca! ;d
0
ale Villa strzelił gola. ;)
0
najlepiej będzie zignorować galacticos!.. ;)
0
Busquets zostanie z Barca! ^^
0
po prostu Mou lubi prowokować. ;)
0
no i Nolito strzelił gola.. ;)
0
bardzo dobrze. jeszcze, żeby tylko mecz był o 21.
0
ja mam nadzieję, że Alves zostanie w Barcy. jest świetny.^^
0
dobrze jest. ;) ja osobiście jeszcze bym chciała zobaczyć Nolito. ;)
0
jak dobrze, że Villa w końcu coś strzelił. ;) brawo!
0
jak się niektórzy uczepili tego Villi.. przecież każdy ma swoje gorsze chwile! jako fani Barcelony powinniście go wspierać, a nie jeszcze gadać, że nic nie robi.^^ czytam niektóre komentarze to jeju.. wygrali to jeszcze niedobrze. jestem fanką Barcelony, ale sądzę, że Real czy nawet Liverpool ma lepszych fanów. ;)
0
będzie dobrze. trzeba wierzyć w Barce. mam nadzieję, że Villa coś strzeli. ;)
0
GauchoR80
ja tak nie piszę. więc o co Ci chodzi? ; )
Villa wtedy miał prawo się zdenerwować. tamten go faulował.
0
GauchoR80
każdy ma prawo pisać tak jak chce. ; ) i skończ już.
0
GauchoR80
nie wiem^^. jeśli uważasz mój język za 'pokemoński' to brawo. ;o
0
widać Vicente ma jakieś problemy ze sobą xd. Barca.
0
no może w końcu w meczu z Valencią pokaże co potrafi, bo na razie nie zachwycał ;d.
0
Barca się jeszcze wybije, a Villa w tym pomoże. ;d
0
Villa jak zwykle świetny. ;d brawo dla wszystkich zawodników.