0

jesteśmy najlepsi! ;)

0

aj, druga połowa trochę gorsza, ale i tak świetny mecz w wykonaniu Barcy.

Visca el Barca! ;d

0

ale Villa strzelił gola. ;)

0

najlepiej będzie zignorować galacticos!.. ;)

0

Busquets zostanie z Barca! ^^

0

po prostu Mou lubi prowokować. ;)

0

no i Nolito strzelił gola.. ;)

0

bardzo dobrze. jeszcze, żeby tylko mecz był o 21.

0

ja mam nadzieję, że Alves zostanie w Barcy. jest świetny.^^

0

dobrze jest. ;) ja osobiście jeszcze bym chciała zobaczyć Nolito. ;)

0

jak dobrze, że Villa w końcu coś strzelił. ;) brawo!

0

jak się niektórzy uczepili tego Villi.. przecież każdy ma swoje gorsze chwile! jako fani Barcelony powinniście go wspierać, a nie jeszcze gadać, że nic nie robi.^^ czytam niektóre komentarze to jeju.. wygrali to jeszcze niedobrze. jestem fanką Barcelony, ale sądzę, że Real czy nawet Liverpool ma lepszych fanów. ;)

0

będzie dobrze. trzeba wierzyć w Barce. mam nadzieję, że Villa coś strzeli. ;)

0

GauchoR80

ja tak nie piszę. więc o co Ci chodzi? ; )

Villa wtedy miał prawo się zdenerwować. tamten go faulował.

0

GauchoR80

każdy ma prawo pisać tak jak chce. ; ) i skończ już.

0

GauchoR80

nie wiem^^. jeśli uważasz mój język za 'pokemoński' to brawo. ;o

0

widać Vicente ma jakieś problemy ze sobą xd. Barca.

0

no może w końcu w meczu z Valencią pokaże co potrafi, bo na razie nie zachwycał ;d.

0

Barca się jeszcze wybije, a Villa w tym pomoże. ;d

0

Villa jak zwykle świetny. ;d brawo dla wszystkich zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?