0

Fatima

to czemu nie pokazał TEJ klasy w meczu z Barceloną? albo Sevillą? ;)

0

no jak się broni prawie całą drużyną.. ;d mam nadzieję, że w rewanżu będzie lepiej.

0

oj Bojan.. ;x

0

będzie ciężko. mam nadzieję, że Barca da radę. chociaż Arsenal to świetny klub i też ich bardzo lubię. ;) ale do lutego to jeeeszcze troszkę. ;)

0

oby jakiś łatwy przeciwnik się trafił.

0

nie za dobrze to widzę. eh.

0

ronaldo92

zazdrościsz? widzisz, że Barca gra piękną piłkę i nie możesz przeboleć? ;)

są świetni i mam nadzieję, że będą taką formę prezentować do końca sezonu. ;)

0

o przepraszam. Afellay chyba jest pomocnikiem. ;)

0

nie. po co on? mamy przecież już Messiego, Ville, Pedro, Bojana i teraz dojdzie jeszcze Afellay. ^^ on tu nam niepotrzebny. ;)

0

a ja bym chciała, żeby został. ;) bardzo go lubię i przede wszystkim jest świetnym graczem.

0

haha ta fotka z tą pozą Villi jest świetna! xd

0

to tylko reklamy. jeśli klub ma dzięki temu zyskać to czemu nie? zobaczymy jak to będzie. ;)

0

szkoda, że odchodzi, bo bardzo go lubię. ale macie rację pisząc, że się w Barcy B się nie rozwinie. powodzenia. ;)

0

obojętne. tylko, żeby wygrali.

0

nie, nie!

tak jest dobrze. ;)

0

życie. nie napinajcie się tak, że go nie ma. ;)

Barca! ^^

0

Messi i Guardiola! ;*

0

ja bym chciała, żeby Messi dostał. ;d

0

dadzą radę. ;)

0

Rosję jeszcze przeboleję, ale Katar? 0o moim zdaniem to nie jest dobry wybór.. za małe państwo jak na tak wielką imprezę, ale cóż.. zobaczy się.

0

świetny mecz Villa jak i całego zespołu. świetnie się zgrywali. ;)

0

świetne zdjęcie Pique i tej dziewczynki. ;) bardzo mi się podoba. ;)

0

pięknie!

brawo Barca! ;*

0

'Z Madytem też.'

zgubiliście 'r' . ;))

mam nadzieję, że Barca wygra.

0

Messi jeszcze ich przebije. ;)

0

żeby tylko pięciu. ;D

0

bardzo mi się spodobała wypowiedź Mou. ;)

0

może jak chcecie sobie pogadać o Realu to idźcie na stronę o nich, a tu jest strona o Barcelonie jakbyście nie zauważyli. ;x

0

Ronaldo zazdrosny? ;)

0

macie rację, ale szkoda jakby miał odejść, bo to świetny gracz. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?