madzia.
Dołączył/a: sierpień 2010
Płock
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fatima
to czemu nie pokazał TEJ klasy w meczu z Barceloną? albo Sevillą? ;)
0
no jak się broni prawie całą drużyną.. ;d mam nadzieję, że w rewanżu będzie lepiej.
0
oj Bojan.. ;x
0
będzie ciężko. mam nadzieję, że Barca da radę. chociaż Arsenal to świetny klub i też ich bardzo lubię. ;) ale do lutego to jeeeszcze troszkę. ;)
0
oby jakiś łatwy przeciwnik się trafił.
0
nie za dobrze to widzę. eh.
0
ronaldo92
zazdrościsz? widzisz, że Barca gra piękną piłkę i nie możesz przeboleć? ;)
są świetni i mam nadzieję, że będą taką formę prezentować do końca sezonu. ;)
0
o przepraszam. Afellay chyba jest pomocnikiem. ;)
0
nie. po co on? mamy przecież już Messiego, Ville, Pedro, Bojana i teraz dojdzie jeszcze Afellay. ^^ on tu nam niepotrzebny. ;)
0
a ja bym chciała, żeby został. ;) bardzo go lubię i przede wszystkim jest świetnym graczem.
0
haha ta fotka z tą pozą Villi jest świetna! xd
0
to tylko reklamy. jeśli klub ma dzięki temu zyskać to czemu nie? zobaczymy jak to będzie. ;)
0
szkoda, że odchodzi, bo bardzo go lubię. ale macie rację pisząc, że się w Barcy B się nie rozwinie. powodzenia. ;)
0
obojętne. tylko, żeby wygrali.
0
nie, nie!
tak jest dobrze. ;)
0
życie. nie napinajcie się tak, że go nie ma. ;)
Barca! ^^
0
Messi i Guardiola! ;*
0
ja bym chciała, żeby Messi dostał. ;d
0
dadzą radę. ;)
0
Rosję jeszcze przeboleję, ale Katar? 0o moim zdaniem to nie jest dobry wybór.. za małe państwo jak na tak wielką imprezę, ale cóż.. zobaczy się.
0
świetny mecz Villa jak i całego zespołu. świetnie się zgrywali. ;)
0
świetne zdjęcie Pique i tej dziewczynki. ;) bardzo mi się podoba. ;)
0
pięknie!
brawo Barca! ;*
0
'Z Madytem też.'
zgubiliście 'r' . ;))
mam nadzieję, że Barca wygra.
0
Messi jeszcze ich przebije. ;)
0
żeby tylko pięciu. ;D
0
bardzo mi się spodobała wypowiedź Mou. ;)
0
może jak chcecie sobie pogadać o Realu to idźcie na stronę o nich, a tu jest strona o Barcelonie jakbyście nie zauważyli. ;x
0
Ronaldo zazdrosny? ;)
0
macie rację, ale szkoda jakby miał odejść, bo to świetny gracz. ;)