1

@FcPortoFan1999 Nie no - czasem na tej mównicy sensownie argumentują różne rzeczy. I to nawet ci z przeciwnych stron. Problem w tym, że tam nikt nikogo nie słucha i to jest wygłaszane tylko na odbiorców z zewnątrz.

0

@Tom0VeB Tak, ale na przykład przed drugą wojną światową zewsząd dochodziły głosy, że do czegoś takiego dojdzie prędzej czy później. Teraz raczej rządzący nie wysyłają takich sygnałów.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam wolę pojedynek na argumenty.

1

@Cotutajsiedzieje Ale to przeciez cały czas się coś kotłuje na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Ale czemu zwykłym. Oni tam też pracują w różnych komisjach,tworzą ustawy itd. Jak będzie chciał to będzie miał co robić. Z mównicy tez będzie mógł sobie pokrzyczeć.

0

@ranger3120 Nie wiem czy czytaleś jego komentarz,ale pisał,że miał tam więcej pytań,ale część nagrania ucięli aby zmieścić się w czasie antenowym.

0

@Bykunn Z czasów gdy byl ministrem ciągnie się za nim niefortunna wypowiedź o "frajerach". Myślę,że jednak PSL kogoś innego powinien wyznaczyć na to stanowisko, jesli je dostaną.

0

@FcPortoFan1999 PSL tego nie odda. Mnie raczej ciekawi czy Zieloni w KO będą mieli większą moc sprawczą niz Kołodziejczak.

3

@ranger3120 O panie - teraz wszystkie kwity będą wyciągać na @panczo

0

@BorzyKrzys Akurat zastosowałeś )pewnie niechcący) komplement wobec Pana Janusza. Inkwizycja wbrew swej czarnej legendzie nie była wcale taka zła.

0

@tomek8756 Co on tak się tej pedofilii uczepił?

3

@michal26 No ale zmienia to o tyle,ze jak ktos ewidentnie nie wie na jakim świecie żyje, to nie wrzucisz go do zwykłego więzienia.

1

@Zoker To zbyt piękne aby było prawdziwe.

0

@Przemek2323 Prawidłowo. Przynajmniej to co zdążą spalić nie trafi do Berlina i Moskwy

0

Tym razem chociaż muzycy których znam.

0

@Kgorecki2500 Raczej banda bosego. I nie dwóch a trzech.

0

@A4ron KO chyba coś mówiła, że jeśli już to za pracę w niedzielę ma być dodatek 100%,a do tego pracownicy mają mieć dwa weekendy wolne w miesiacu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie

1

@Kalipso Dokładnie. Wczoraj by może uratowali, a jutro by kogoś zabił. U nas jest taki bezdomny co chodzi po sklepach i kradnie ubrania, jedzenie pracownikom z szatni. Policja go zawija, a na drugi dzień znowu krąży po mieście. Każdy go doskonale zna i jakoś nie ma sposobu na niego.

3

@tomek8756 Nadal są miejsca i stanowiska gdzie nie jest to takie oczywiste.

5

@Adran360 Jeszcze wielu postuluje tortury i co to by oni nie zrobili z tym czy tamtym.

0

@barteq To znaczy też mnie to trochę śmieszy i sporo jednak mu ujmuje tamten kiepsko odegrany filmik w moich oczach,ale to też nie jest żaden argument in minus,że sobie nie poradzi w jakims resorcie. Jak dobierze sobie ogarniętych ekspertów to czemu nie?

0

@Matheu12 Tylko kretyni wierzą w cokolwiek jakiemukolwiek politykowi.

15

@Vampir707 Ależ ustawka. Przeciez gdyby nie napisał kto tam jest, to nikt by go z tego zdjęcia nie poznał.

1

@Faro Syn @Luciano99 potrącił @jowita ?

0

@hayek Co to za Seba?

0

@T^L Dobra- mi to wisi. Ja ich nie wybierałem i nie ja łykam ich mętne tłumaczenia. Ja skupię się na rozliczaniu swoich kandydatów.

0

@Barca1922 No i tu zgoda. Przecież od początku o tym piszę, że dopuszczam eliminację, ale tortury w żadnym wypadku

0

@Azrik No i co to ma do małżeństw? Niech sobie robią co chcą. Preferencje podatkowe nie bez powodu są nadane takim a nie innym komórkom społecznym.

0

@tomek8756 Wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych - na zakrętach, przejściach dla pieszych, itd.

2

@BorzyKrzys I jak rozwiążą ten problem?Gosposia i niania plus?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?