@FcPortoFan1999 Nie no - czasem na tej mównicy sensownie argumentują różne rzeczy. I to nawet ci z przeciwnych stron. Problem w tym, że tam nikt nikogo nie słucha i to jest wygłaszane tylko na odbiorców z zewnątrz.
@Tom0VeB Tak, ale na przykład przed drugą wojną światową zewsząd dochodziły głosy, że do czegoś takiego dojdzie prędzej czy później. Teraz raczej rządzący nie wysyłają takich sygnałów.
@FcPortoFan1999 Ale czemu zwykłym. Oni tam też pracują w różnych komisjach,tworzą ustawy itd. Jak będzie chciał to będzie miał co robić. Z mównicy tez będzie mógł sobie pokrzyczeć.
@Bykunn Z czasów gdy byl ministrem ciągnie się za nim niefortunna wypowiedź o "frajerach". Myślę,że jednak PSL kogoś innego powinien wyznaczyć na to stanowisko, jesli je dostaną.
@A4ron KO chyba coś mówiła, że jeśli już to za pracę w niedzielę ma być dodatek 100%,a do tego pracownicy mają mieć dwa weekendy wolne w miesiacu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie
@Kalipso Dokładnie. Wczoraj by może uratowali, a jutro by kogoś zabił. U nas jest taki bezdomny co chodzi po sklepach i kradnie ubrania, jedzenie pracownikom z szatni. Policja go zawija, a na drugi dzień znowu krąży po mieście. Każdy go doskonale zna i jakoś nie ma sposobu na niego.
@barteq To znaczy też mnie to trochę śmieszy i sporo jednak mu ujmuje tamten kiepsko odegrany filmik w moich oczach,ale to też nie jest żaden argument in minus,że sobie nie poradzi w jakims resorcie. Jak dobierze sobie ogarniętych ekspertów to czemu nie?
1
@FcPortoFan1999 Nie no - czasem na tej mównicy sensownie argumentują różne rzeczy. I to nawet ci z przeciwnych stron. Problem w tym, że tam nikt nikogo nie słucha i to jest wygłaszane tylko na odbiorców z zewnątrz.
0
@Tom0VeB Tak, ale na przykład przed drugą wojną światową zewsząd dochodziły głosy, że do czegoś takiego dojdzie prędzej czy później. Teraz raczej rządzący nie wysyłają takich sygnałów.
0
@FcPortoFan1999 Ja tam wolę pojedynek na argumenty.
1
@Cotutajsiedzieje Ale to przeciez cały czas się coś kotłuje na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Ale czemu zwykłym. Oni tam też pracują w różnych komisjach,tworzą ustawy itd. Jak będzie chciał to będzie miał co robić. Z mównicy tez będzie mógł sobie pokrzyczeć.
0
@ranger3120 Nie wiem czy czytaleś jego komentarz,ale pisał,że miał tam więcej pytań,ale część nagrania ucięli aby zmieścić się w czasie antenowym.
0
@Bykunn Z czasów gdy byl ministrem ciągnie się za nim niefortunna wypowiedź o "frajerach". Myślę,że jednak PSL kogoś innego powinien wyznaczyć na to stanowisko, jesli je dostaną.
0
@FcPortoFan1999 PSL tego nie odda. Mnie raczej ciekawi czy Zieloni w KO będą mieli większą moc sprawczą niz Kołodziejczak.
3
@ranger3120 O panie - teraz wszystkie kwity będą wyciągać na @panczo
0
@BorzyKrzys Akurat zastosowałeś )pewnie niechcący) komplement wobec Pana Janusza. Inkwizycja wbrew swej czarnej legendzie nie była wcale taka zła.
0
@tomek8756 Co on tak się tej pedofilii uczepił?
3
@michal26 No ale zmienia to o tyle,ze jak ktos ewidentnie nie wie na jakim świecie żyje, to nie wrzucisz go do zwykłego więzienia.
1
@Zoker To zbyt piękne aby było prawdziwe.
0
@Przemek2323 Prawidłowo. Przynajmniej to co zdążą spalić nie trafi do Berlina i Moskwy
0
Tym razem chociaż muzycy których znam.
0
@Kgorecki2500 Raczej banda bosego. I nie dwóch a trzech.
0
@A4ron KO chyba coś mówiła, że jeśli już to za pracę w niedzielę ma być dodatek 100%,a do tego pracownicy mają mieć dwa weekendy wolne w miesiacu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie
1
@Kalipso Dokładnie. Wczoraj by może uratowali, a jutro by kogoś zabił. U nas jest taki bezdomny co chodzi po sklepach i kradnie ubrania, jedzenie pracownikom z szatni. Policja go zawija, a na drugi dzień znowu krąży po mieście. Każdy go doskonale zna i jakoś nie ma sposobu na niego.
3
@tomek8756 Nadal są miejsca i stanowiska gdzie nie jest to takie oczywiste.
5
@Adran360 Jeszcze wielu postuluje tortury i co to by oni nie zrobili z tym czy tamtym.
0
@barteq To znaczy też mnie to trochę śmieszy i sporo jednak mu ujmuje tamten kiepsko odegrany filmik w moich oczach,ale to też nie jest żaden argument in minus,że sobie nie poradzi w jakims resorcie. Jak dobierze sobie ogarniętych ekspertów to czemu nie?
0
@Matheu12 Tylko kretyni wierzą w cokolwiek jakiemukolwiek politykowi.
15
@Vampir707 Ależ ustawka. Przeciez gdyby nie napisał kto tam jest, to nikt by go z tego zdjęcia nie poznał.
1
@Faro Syn @Luciano99 potrącił @jowita ?
0
@hayek Co to za Seba?
0
@T^L Dobra- mi to wisi. Ja ich nie wybierałem i nie ja łykam ich mętne tłumaczenia. Ja skupię się na rozliczaniu swoich kandydatów.
0
@Barca1922 No i tu zgoda. Przecież od początku o tym piszę, że dopuszczam eliminację, ale tortury w żadnym wypadku
0
@Azrik No i co to ma do małżeństw? Niech sobie robią co chcą. Preferencje podatkowe nie bez powodu są nadane takim a nie innym komórkom społecznym.
0
@tomek8756 Wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych - na zakrętach, przejściach dla pieszych, itd.
2
@BorzyKrzys I jak rozwiążą ten problem?Gosposia i niania plus?