Czarzasty może przegrać z typem z ostatniego miejsca, który może wygrać dzięki pieskom na billboardach. Idiokracja. PS - cieszy, że Czarzasty może przegrać ale sposób na wygraną? Absurd do potęgi n-tej.
@Matan_Zajcev Przede wszystkim żaden sondaż przedwyborczy nie zakładał takiej frekwencji. I stąd tak niski wynik Konfederacji, gdyż ci wyborcy niebrani pod uwagę przez sondaże oddali swoje głosy na popisową bandę.
@arasz1819 No wiesz - ty to ty. Nie znam twej narodowości ale pewnie oceniasz to przez pryzmat swoich poglądów itd. Oni robią to przez pryzmat swoich interesów.
@Azi A skąd wiesz że tylko kilkadziesiąt? Równie dobrze ktoś mógł usunąć karty które mu nie pasowały i się pomylił z ilością przy ich podmianie. Jeśli olewa się podobne doniesienia jeszcze pisząc, że kilkadziesiąt głosów to nic takiego to ręce normalnie opadają.
@clyde Żaden socjal czy bezpieczeństwo nie zapewnią zwiększenia dzietności. To po prostu zmiana kulturowa w całym zachodnim świecie poszła w tym kierunku i tego nie zmienisz. Liczy się wygoda, hedonizm, konsumpcjonizm, a nie obowiązki i trud wychowania dzieci.
@Ojciec5tkidzieci Z tymi Zielonymi to jeszcze ciekawe ilu posłów od nich wejdzie bo zapewne dostaną kopa szybciej niż się spodziewają. A w najgorszym wypadku zostaną,ale nikt się z nimi nie będzie liczył. Przynajmniej na to liczę.
@Emhyr Pal licho te PO, tę Lewicę, tego Holownię, ale że te bezideowe,giętkie jak gumowe "cos co spadło" ZSL nadal się dostaje na doczepkę jako czyjś koalicjant to tego nie rozumiem.
@Tasde Myślę,że jednak nikt nie spodziewał się takiej frekwencji. To ich dobiło. Chyba nie było sondaży które zakładały taką frekwencję. Ciekawe jak wyjdzie porównanie liczby głosów teraz i w poprzednich wyborach.
@cris27 Ale to ty o tym wiesz,ale przez narzuconą narrację, potem ludzie mogą o tobie różnie plotkować bo po swojemu to zinterpretują. Powinno to być inaczej rozwiązane.
@Wossi61FCB Nie chodzi mi o samo pytanie ale o to,że zarówno komisja jak i osoby w lokalu mogą to zauważyć, a także na liście wyborców zostanie zaznaczone przy twoim nazwisku czy wziąłeś wszystkie karty czy odmówiłeś jakiejś z nich. W wielkim mieście to może ma mniejsze znaczenie ale w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna mimowolnie powstają sytuacje,że inni ludzie poznają przez to w którą stronę się skłaniasz jako wyborca.
Pojawiaja się różne głosy odnosnie tego czy komisja pyta o karty do referendum. Moim zdaniem sama procedura tych wyborów jest z gruntu wadliwa,bo łamie jedną z podstawowych zasad wyborów,a mianowicie że powinny one być tajne. Tymczasem z samego faktu odmowy bądź też chęci wzięcia udziału w referendum mozna wywnioskować jakie poglady ma wyborca. I do tego zostaje po tym ślad na liście wyborców. W małych miejscowościach to tym bardziej się rzuca w oczy i na przykład są sytuacje,że sąsiad czy znajomy może stojąc w lokalu zauważyć czy ktoś bierze czy odmawia. To powinno być inaczej rozwiązane,zwłaszcza gdy to referendum jest tak tendencyjnie nacechowane.
@DLFCB Dokladnie - do tego niektórzy pisza aby brać wlasne długopisy. Ja tam gdzie idę znam prawie wszystkie osoby z komisji i wiem, że żadnych machlojek nie zrobią.
1
@Comentateiro A można tam spotkać rurkowce?
0
Czarzasty może przegrać z typem z ostatniego miejsca, który może wygrać dzięki pieskom na billboardach. Idiokracja.
PS - cieszy, że Czarzasty może przegrać ale sposób na wygraną? Absurd do potęgi n-tej.
1
@Matan_Zajcev Przede wszystkim żaden sondaż przedwyborczy nie zakładał takiej frekwencji. I stąd tak niski wynik Konfederacji, gdyż ci wyborcy niebrani pod uwagę przez sondaże oddali swoje głosy na popisową bandę.
0
@mientusek1407 Czyli jak?
0
@arasz1819 Niemcy budowały Nord Stream, ale to PIS dzialał na korzysc Kremla. Ciekawe
1
@arasz1819 No wiesz - ty to ty. Nie znam twej narodowości ale pewnie oceniasz to przez pryzmat swoich poglądów itd. Oni robią to przez pryzmat swoich interesów.
4
@Azi A skąd wiesz że tylko kilkadziesiąt? Równie dobrze ktoś mógł usunąć karty które mu nie pasowały i się pomylił z ilością przy ich podmianie. Jeśli olewa się podobne doniesienia jeszcze pisząc, że kilkadziesiąt głosów to nic takiego to ręce normalnie opadają.
17
Skoro niemcy się cieszą z wyników wyborów w Polsce to chyba najwyraźniejszy znak, że wyniki tych wyborów nie są zbyt dobre dla Polski.
2
@clyde Żaden socjal czy bezpieczeństwo nie zapewnią zwiększenia dzietności. To po prostu zmiana kulturowa w całym zachodnim świecie poszła w tym kierunku i tego nie zmienisz. Liczy się wygoda, hedonizm, konsumpcjonizm, a nie obowiązki i trud wychowania dzieci.
1
@Ojciec5tkidzieci Z tymi Zielonymi to jeszcze ciekawe ilu posłów od nich wejdzie bo zapewne dostaną kopa szybciej niż się spodziewają. A w najgorszym wypadku zostaną,ale nikt się z nimi nie będzie liczył. Przynajmniej na to liczę.
3
@DaPidejpi Wystarczy,że był bezprecedensowo aktywny na La Rambli.
1
@kubix05 Niewiasty niewiastami,ale jakie cudowne auto. Kiedyś to umieli robić,nie takie paskudne jak teraz.
0
@Emhyr Pal licho te PO, tę Lewicę, tego Holownię, ale że te bezideowe,giętkie jak gumowe "cos co spadło" ZSL nadal się dostaje na doczepkę jako czyjś koalicjant to tego nie rozumiem.
0
@Tasde Myślę,że jednak nikt nie spodziewał się takiej frekwencji. To ich dobiło. Chyba nie było sondaży które zakładały taką frekwencję. Ciekawe jak wyjdzie porównanie liczby głosów teraz i w poprzednich wyborach.
0
To teraz dogrywka i karne?
0
@MessiForeverTheBest Jak to przebiega w praktyce? Ile czasu potrwa to czyszczenie wszystkich spółek i wprowadzanie w życie hasła TKM?
0
@Xpert77 Jak zastąpią ich Kraśki, Lisy, Olejniki czy Sekielskie to nadal podobny poziom patologii
0
@!34RC3!_0N4 U mnie był taki kandydat na liście - Wróbel.
0
@Recha_0684 "Nie wiem jak dla Was,ale dla mnie prawa głosu,nie powinni mieć obywatele" - ja bym tak zakończył to zdanie i byłoby idealnie
0
@Nazio_87 Ludzie tam tłumnie ruszą uzupełnić zapasy a oni to zbombardują, albo czegoś tam dosypali.
5
@draxidox Oby tylko Orły Probierza nie zburzyły tego miłego nastroju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AlexDark00 No w tym przypadku to akurat dwie inne rzeczy. To że był w szoku to nie znaczy że mu to przeszkadzało.
9
@AlexDark00 "Mi to osobiście nie przeszkadza"
3
@cris27 Ale to ty o tym wiesz,ale przez narzuconą narrację, potem ludzie mogą o tobie różnie plotkować bo po swojemu to zinterpretują. Powinno to być inaczej rozwiązane.
0
@Wossi61FCB Nie chodzi mi o samo pytanie ale o to,że zarówno komisja jak i osoby w lokalu mogą to zauważyć, a także na liście wyborców zostanie zaznaczone przy twoim nazwisku czy wziąłeś wszystkie karty czy odmówiłeś jakiejś z nich. W wielkim mieście to może ma mniejsze znaczenie ale w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna mimowolnie powstają sytuacje,że inni ludzie poznają przez to w którą stronę się skłaniasz jako wyborca.
9
Pojawiaja się różne głosy odnosnie tego czy komisja pyta o karty do referendum. Moim zdaniem sama procedura tych wyborów jest z gruntu wadliwa,bo łamie jedną z podstawowych zasad wyborów,a mianowicie że powinny one być tajne. Tymczasem z samego faktu odmowy bądź też chęci wzięcia udziału w referendum mozna wywnioskować jakie poglady ma wyborca. I do tego zostaje po tym ślad na liście wyborców. W małych miejscowościach to tym bardziej się rzuca w oczy i na przykład są sytuacje,że sąsiad czy znajomy może stojąc w lokalu zauważyć czy ktoś bierze czy odmawia. To powinno być inaczej rozwiązane,zwłaszcza gdy to referendum jest tak tendencyjnie nacechowane.
1
@DLFCB Dokladnie - do tego niektórzy pisza aby brać wlasne długopisy. Ja tam gdzie idę znam prawie wszystkie osoby z komisji i wiem, że żadnych machlojek nie zrobią.
0
@Prorokk Ja byłem po mszy i zero kolejek. Gdyby byly to bym raczej zrezygnował
0
@Tomaszekkkkk U mnie 4 osoby kandydowały.