@FutbolFan Julian Tuwim - "Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę - bić się trzeba;"
A wszystkiemu winni Brytyjczycy. Nie mogli umiejscowić państwa Izrael gdzieś w jakiejś kolonii którą i tak opuszczali? Tylko wrzucili ich w ten kocioł.
@Azi Jeden złodziej z drugim odrywają teatrzyk i sobie dogryzają a ofiary ich kradzieży się tym ekscytują i jeszcze wyliczają który z nich wygrał pyskówkę.
@Kazragore Polska wnioskuje o ok 60 mld euro. To wychodzi na głowę każdego Polaka jakieś 7-8 tys zł. Już pomijając że naliczą odsetki i finalnie wyjdzie pewnie jakieś 3-4 tys na Polaka, to i tak potem każdy Polak z nawiązką zapłaci to własnie w ramach tych wymienionych podatków,ale także ma być więcej opłat drogowych itp. Niech oni sobie te KPO wsadzą...
@FcPortoFan1999 Dlaczego ograniczasz to tylko do kwestii narodowosciowych? W erze cancel culture i tak ogromnej polaryzacji zwłaszcza w zachodnim świecie, to już jest cecha globalna.
@Jakchcesz Tak myslałem aby to dopisać, ale to jednak co innego jak ten komentarz leci na gorąco i podkręca emocje,a tu jesli chcesz to porównać to raczej do tego co się dzieje czasem w studiu w przerwie gdy jakis ekspert zatrzymuje w kadrze różne akcje i je komentuje. Mnie to akurat nie interesuje.
2
@PabloVEB Dlaczego na psy? Raczej na kameleony powiedziałbym.
7
@draxidox Dlaczego się przewraca? Dzisiejszy Izrael zachowuje się tak jak wówczas III Rzesza wobec swoich sąsiadów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FutbolFan Julian Tuwim - "Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;"
1
A wszystkiemu winni Brytyjczycy. Nie mogli umiejscowić państwa Izrael gdzieś w jakiejś kolonii którą i tak opuszczali? Tylko wrzucili ich w ten kocioł.
9
W meczu Genoa- Milan dwóch bramkarzy dostało czerwone kartki. Co za kuriozalna sytuacja.
1
@Azi Jeden złodziej z drugim odrywają teatrzyk i sobie dogryzają a ofiary ich kradzieży się tym ekscytują i jeszcze wyliczają który z nich wygrał pyskówkę.
0
@Johnnie_Walker A czy ktoś pytał Tuska o osobę aktywiszcza z ich list czy Kaczora o słowa Kowalskiego? Jakos nie przypominam sobie
0
@Mns21 Dla mnie też,ale może dla Barcy już tak
1
@arsenallondyn0 Kiedyś pojedynek Parma - Wisła to było coś. Dziś oba kluby w fazie upadku.
0
@Kazragore Polska wnioskuje o ok 60 mld euro. To wychodzi na głowę każdego Polaka jakieś 7-8 tys zł. Już pomijając że naliczą odsetki i finalnie wyjdzie pewnie jakieś 3-4 tys na Polaka, to i tak potem każdy Polak z nawiązką zapłaci to własnie w ramach tych wymienionych podatków,ale także ma być więcej opłat drogowych itp. Niech oni sobie te KPO wsadzą...
0
@AlexDark00 No i co z tego że słaba? Dostała lekko po łbie, a i tak typ finalnie najgorzej na tym wyjdzie.
2
@TR3YWAY A co ma Żyd do Holendra?
2
Trochę śmiesznie to wygląda, że taki 19-latek puka do pierwszej drużyny a tam będą go witać Yamal, Balde czy Gavi jako starzy weterani.
0
@Kidd I bardzo dobrze. Te sztuczne zaszczepianie tam tego sportu szybko się skończy.
0
@KamQiX Otóż to.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego ograniczasz to tylko do kwestii narodowosciowych? W erze cancel culture i tak ogromnej polaryzacji zwłaszcza w zachodnim świecie, to już jest cecha globalna.
0
@pikass14 Właśnie dlatego "Cygana" Kosteckiego załatwił seryjny samobójca.
0
@SirBobby Co to za debile. Matko i córko. Kogo to śmieszy?
1
@Sulimo Wręcz przeciwnie - powinni ich przyjąć normalnie i pokazać się z dobrej strony. Jedyne co to jakimś transparentem solidnie ich wyśmiać.
0
@Hellrider Przecież to Lewica - musieli wystawić kobietę zgodnie z forsowaną przez nich narracją parytetów.
0
@kynio302 Ale pozytywny to znaczy pozytywny dla Pogby czy wręcz przeciwnie? Tzn brał doping czy nie brał?
3
@Mathew16 Pierwszy raz widzę tych o których tak głośno ostatnimi dniami. To sa ci dzisiejsi idole młodzieży? Quo vadis Polsko ?
1
@dziku77 To po co go w ogóle sprowadzali?
0
@Barca1922 Ototototo - w końcu coś mądrego o tej sprawie z tego co widzę.
0
@draxidox Było się uczyć a nie obrażać profesora Glapińskiego.
0
@Colon Jak to zobaczyłem to teraz zawsze ta piosenka mi się z Tysonem kojarzy -
0
@Sulimo Po którym konkretnie? Bo on co chwilę cos odwala.
0
@Jakchcesz Tak myslałem aby to dopisać, ale to jednak co innego jak ten komentarz leci na gorąco i podkręca emocje,a tu jesli chcesz to porównać to raczej do tego co się dzieje czasem w studiu w przerwie gdy jakis ekspert zatrzymuje w kadrze różne akcje i je komentuje. Mnie to akurat nie interesuje.
0
@Jakchcesz Ale to jest idiotyczne. Przecież każdy sam powinien coś obejrzeć i wyrobić sobie zdanie.