1

@Trojanek23 Ty sam jesteś farmazon. Co to za porównanie w ogóle? Gdzieś tam w dżungli panuje kanibalizm - to i u nas można jeść ludzi - bez sensu taki zakaz. Zresztą tu akurat doskonały przykład dlaczego jest taki zakaz - jeszcze bym rozumiał że ktoś by bronił typa co pędził z taką prędkością ale nie spowodował wypadku. Więc albo jesteś wybitnym durniem albo zwykłym trollem. W obu przypadkach żegnam i nie pozdrawiam.

5

@Trojanek23 Jeśli jechał z taką prędkością jaką podają media to jak najbardziej działał z premedytacją. Swego czasu było tak w Polsce,że jeśli ktoś spowodował wypadek pod wpływem alkoholu to stanowiło to okoliczność łagodzącą. Dopiero z czasem zaczęło to stanowić okoliczność obciążającą - jeśli chodzi o nadmierną prędkość to również powinno to być odpowiednio usankcjonowane i dodatkowo karane.

0

@tbas Sędzia kalosz. Ewidentna czerwona, a ten tylko żółtą wyciąga. Parodia.

0

@Kgorecki2500 Bez tego trybu takie pozwy nie miałyby żadnego sensu.

0

@DonMatteo901 No w końcu. Sport ponad polityką.

0

@Ojciec5tkidzieci Wygląda jak brat Kononowicza

11

@arasz1819 Co jak co ale oni zawsze byli ukrosceptyczni i głośno o tym mówili, więc to nie jest tak,że dorzucili to na fali ochlodzenia stosunków.

1

@John_Doe Bzdura jakaś - to pewnie RPA czy inna Rwanda.

1

@KamQiX Bez kitu - cos jakby ludzką twarz widać.

0

@bartoszplucinski Tu pełna zgoda. 1 sezon rewelacja, 2 sezon kiepski, trzeci taki średni. Ciekawe co nas czeka tym razem.

1

@IronSanHybrid Mam wybraną partię,ale w moim okręgu jej kandydaci do mnie nie przemawiają. Dlatego waham się czy w ogóle pójść, ale oddać 4x TAK dla beki w tym bekowym referendum trochę kusi.

1

4 sezon Detektywa - ukaze się dopiero w styczniu,ale czekam z niecierpliwoscią - co prawda spod ręki nowych twórców,ale mroźne klimaty Alaski to coś co uwielbiam.

0

@tbas Nie odnoszę się do tych wyborów. Ty piszesz o życiu w Polsce przed UE i po. Ja piszę o życiu w UE kiedyś i życiu w niej teraz.

1

@tbas A to czy tylko taka jest alternatywa? Skrajności? Ja wolalbym aby UE wróciła do korzeni.

0

@Boro79 Glifosat działa na liście i zielone części roślin, więc tu raczej nie pomoże. Jeśli już to saletra albo sól.

0

@Popitek12 Messi.

2

@Kessie Paskudztwo. Już byłaby plama z niego.

5

@tbas Tyle, że UE od czasu gdy tam weszliśmy skręciła w ślepą uliczkę i z uporem maniaka jedzie dalej tą drogą.

0

@Qba2312 Aha. No bo właśnie nie wiedziałem co on tam robił za linią. Dobry wariat.

0

@Inko To, że w Polsce możesz sobie normalnie egzystować i nie wbija ci 50 nabuzowanych murzynów do sklepu w którym pracujesz albo pechowo robisz zakupy.
Edit - albo do pociągu. Jedyne co to kibolska dzicz może tam wbić.

0

@Kapitan hawk No to w końcu będzie weryfikacja Girony. Oby pozytywna.

0

@Qba2312 O co tu chodziło?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Albo pomyśl że można mieć fuksa i urodzić się takim murzynem by wbijać w 50 chłopa do sklepu na "promocje".

1

@Seledynowy Jak na La Ligę to trochę grali już z poważnymi - Sociedad, Sevilla, Villareal. Na dłuższą metę też myślę,że spuchną, ale niechby chociaż o miejsce w pucharach powalczyli.

3

A gdyby tak Girona zdobyła mistrza? Byłaby to wspaniała historia niczym swego czasu Leicester.

0

@michal26 Mój wujek tak miał jak trafił do szpitala z niewydolnością nerek. Znajoma pielęgniarka tak właśnie opisała jego zachowanie - wyzywał personel, gadał od rzeczy itd.. Dodała też, że to właśnie od zatrucia organizmu mocznikiem.

3

@MesQueUnClub96 Nie dość, że prosi to już z miesiąc temu ograniczył zakupy w hurcie dla rolników. Oni pozbędą się strategicznych rezerw państwowych. Po wyborach będzie armageddon.

0

@draxidox Kilka razy ogladałem. Pan Kazimierz - tez ciekawa postać -

0

BHP ponad wszystko -

0

@michal26 Tak się zachowują też ludzie którzy mają problem z zatrzymaniem moczu w organizmie. No ale szpital by tego nie sprawdził? Czy z tym wszystko w porządku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?