9

@Antajbandaj John Scatman.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Dziadkowie to rodzina i ich nie zmienisz. Samo głosowanie na jakąś partię nie definiuje poglądów na różne sprawy,ale w większości przypadków jednak można je w ten sposób nieco poznać.

1

@koksik2700 Dokładnie jest tak jak piszesz. Zresztą jakie to ma znaczenie na kogo konkretnie z partii głosujesz? Ty go i tak nie rozliczysz z jego działań, tylko partia,albo i ta nie, bo ją zmieni. Zresztą ta nawet nie należy do żadnej.
@Danny Gaucho W jaki sposób robi jej to krzywdę? Raczej nie definiuje jej codziennych poczynań,jedynie deprecjonuje w oczach innych i chyba tylko reakcja innych na to odklejenie może ją ewentualnie skrzywdzić.

0

@FcPortoFan1999 Pożyjemy,zobaczymy. Na półmetku możemy zacząć gdybać i oglądac się na innych. Na razie niech walczą o remis.

0

@FcPortoFan1999 Równie dobrze to Sturm moze wygrać grupę,a o trzecie miejsce przyjdzie nam walczyć ze Sportingiem.

0

@FcPortoFan1999 Tu nie ma co się oglądać na innych tylko patrzeć na siebie.

0

Cos angolom nie idzie w europejskich pucharach. Wygraly Arsenal,City i Liverpool. Remis Newcastle. W plecy póki co MU i Aston Villa, a na razie przegrywają Brighton i WHU.

0

@michal26 No właśnie poczytałem trochę - dość skomplikowane. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Będzie natomiast 8 meczy zamiast sześciu w fazie grupowej.

0

@michal26 A to na czym ta reforma dokładnie polega?

1

@Kgorecki2500 No to absurd totalny. O ile rozumiem na przykład zakaz wyborów miss wśród dzieci czy nastolatków,no bo tam faktycznie to subiwktywna sprawa i nie zalezy od dziecka, tak w sporcie gdzie jak chcesz wygrać, to praktycznie zalezy to tylko od samozaparcia i tego jak wiele pracy wlożysz w treningi? Debilizm. Tyle napiszę bo to co przytoczyłeś zupełnie wyczerpuje temat.

0

@michal26 W następnym sezonie odpada nam najsłabszy wynik sprzed 5 lat.

0

@Kgorecki2500 To info na serio czy z 1 kwietnia?

1

Ale ten hymn LE - ciary.

0

@tristan87 Ach jakie łobuzy i bumelanci.

0

@KibicBarcy84 Jak na polskie warunki to jak najbardziej wybitny. Tyle, że już czas się z nim pożegnać

0

@Tasde Ja tam olewam rzeczy na które nie mam wpływu. Owszem mogę sobie ponarzekać na pogodę,ale ostatecznie i tak jej nie zmienię wiec robię wszystko aby przetrwać i czekam aż się poprawi.

1

@karolszymek Winiary? Toż to nawet koło majonezu nie stało. Jak już takie wybory to Kielecki albo Kętrzyński - dla mnie oba równie dobre.

40

@DonMatteo901 Kulesza płakała jak to nagrywała. Żenada wybija ponad skalę.

0

@Emhyr To nie było pytanie w którym on wyklucza taką możliwość bo tego z jakichś powodów nie chce,tylko raczej nie wierzył że kiedyś do tego dojdzie.

0

@Tasde Wyłącz media,olej politykę i zacznij żyć własnym życiem, bo skoro ci się odechciewa przez to żyć to musisz nabrać trochę dystansu.

0

Panowie i Panie. Skoro zakończyła się pierwsza runda europejskich pucharów pocieszenia,czas przypomnieć,że to właśnie dziś startują rozgrywki najwyższego formatu a w nich aż dwa polskie zespoły.

0

@arsenallondyn0 Sprobuj przeciagnac myszką.

0

Krzywa wiza w PISIE -

0

@DamianBarcaCule Ja pamiętam jak zalożył komuś siatę i pobiegł do przodu a Koeman wściekły się darł - Oscar Oscar co ty robisz. A potem go zdjął z boiska i udał ze nie widzi jak Oscar mu rękę.podaje

0

@Yakoob Aj faktycznie - nawet nie załapałem.

0

@FutbolFan 2023 - Spain wins the World Cup?

1

@FutbolFan Cześć i chwała bohaterom i ofiarom. Hanba i pogarda decydentom, którzy wysłali ich na rzeź.

1

@tristan87 Holland widzę przeszarżowała z tą propagandą i nabije punkty PISowi. I tak to się kręci - nawet gdy pojawila się afera wizowa,to szeroko rozumiana opozycja zapewnia znakomity temat zastępczy. Juz lepszego momentu nie mogli sobie wybrac aby z tym wyskoczyć.

0

@Soetie Jasne- ale to nie była rozgrywka między agentem a klubami ale wyłącznie między klubami. Chodzi mi tylko o to,że jesli coś jest zawarte na gębę,na co nie można się powołać w sądzie,to Atletico nie jest taka stroną tej umowy w której można by zaufać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?