0

@gukwa Akurat z Atleti to na gębę nic nie załatwia, skoro oni nawet z odkupem Griezmanna kombinowali.

0

@Criss18Barca Fajny pomysł. Tu akurat punkt dla nich.

0

@sokot Halo Władimir Władimirowicz? Bo wiesz, głupia sprawa wyszła ...

1

@AFA90 Bayern - MU.

1

@!34RC3!_0N4 Nie czas i pora na takie rozmyślania.

1

@FcPortoFan1999 A to mnie ominęła ta informacja w takim razie. Dzięki za info.

0

@FcPortoFan1999 Reprezentacja Niemiec nadal jest do obsadzenia.

1

@Bobo25 Nie podoba mi się ten wybór,ale trudno - mam nadzieję że Probierz udowodni mi że się myliłem. Do boju Polsko.

0

@DLFCB Coś pięknego. Takimi meczami wychodzi się z grupy LM

0

@Firestone Ale że co niby sam sobie wybrał? Gra w każdym meczu, to tylko od niego zależy jak się prezentuje.

1

@Phoenixx A u mnie odwrotnie. Czlowiek siedział cały mecz jak na szpilkach i czekał na te wymęczone 1-0,a teraz cyk - po 20 minutach 3-0 i już nie chce sie oglądać bo w sumie zero emocji bo to już raczej nic się nie wydarzy

0

Brawo Zvezda. Jazda z nimi.

1

Podrzucam ciekawy artykuł dotyczacy pozwu Ukrainy i tego jaka drogę może przyjąć ten spór i jakie mogą być skutki
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/ukraina-wypowiada-nam-wojne-handlowa-oto-co-naprawde-oznacza-skarga-do-wto/8fpt9ed

12

@macio_944 Choćby mieli tam setkę odklejonych jednostek to i tak żaden z nich nie przebije aktywiszcza w tych wyborach.

0

@BorzyKrzys Poproszę w takim razie o definicję i opis parametrów takiego zboża.

0

@misterio "Według Sośnierza, to grupki ludzi, którzy są rolnikami zyskają, anie Polak, polecam link do Sośnierzowego YT. Konsumentami są wszyscy, czemu zabraniać wyboru" - nie wiem jak konkretnie Sośnierz się na to zapatruje, ale choćby przy walce z "piątką dla zwierząt", Konfederacja przywoływała argumenty o tym, że produkcja żywności stanowi strategiczny element gospodarki państwa. Tym bardziej to widać w okolicznościach w jakich żyjemy. Są pewne elementy gospodarki które państwo uznaje za strategiczne dla swego istnienia i wówczas powinno je chronić.

0

@zaba107 Swoją drogą to zastanawiam się dlaczego w tej sprawie istnieje tylko dyskusja na temat rozwiązań systemowych, typu embargo czy cło,ale wprowadzonych przez rząd czy UE z woli decydentów - z woli wymuszonej przez głos społeczeństwa itd. Natomiast żadna partia/organizacja/instytucja/producenci/organizacje rolników - nikt nie podejmuje działań prawnych. Czyżby naprawdę nie było żadnego paragrafu aby sprawę zgłosić do UOKiK, ewentualnie jakichś unijnych organów czy do sądu aby wskazać na nierówność w konkurowaniu unijnych rolników, którzy nie mogą używać rożnych ŚOR na terenie UE, z rolnikami ukraińskimi, których te restrykcje nie obowiązują? Rozumiem że partie wolą bić pianę i krzyczeć jaka to zła i niewdzięczna Ukraina bo podejmuje kroki prawne - wstrzymać im socjale, wydalić, itd. Ale są też grupy które mają w tym interes, a te grupy zdają się tylko na łaskę rządu zamiast walczyć o swoje wszelkimi innymi środkami.

0

@BorzyKrzys Nie ma czegoś takiego jak techniczne zboże. To tylko medialny termin.

0

@SelloutCrowd Nie wiem w którym momencie to pisałeś, ale tutaj się zapętliła -
"Żukowska - Pis chce aby wyborcy poszli nie do referendum, ale do wyborów. To jest manipulacja.
Mazurek - Ale to chyba dobrze ze pójdą na wybory
Żukowska - Ale PIS chce aby oni poszli do referendum tak naprawdę".
xD

0

@betonito Chcesz jawności wynagrodzeń to ujawnij swoje. Ale od innych wara.

0

@P33ck Kulesza - dzwoń.

0

@Arkon "trochę przesadzają z tym 35 dniowym tygodniem".
Też tak uważam. Gdzieś tak 5 razy przesadzają.

1

@Medium Nie wiem jak ty,ale jak tam nie czuję wstydu z powodu poczynań kogoś o kim nigdy nie słyszałem i nawet w sumie nie chce mi się sprawdzać kto to jest i co zrobił

2

@Kgorecki2500 Nie denerwuje mnie to zupełnie. Kierunkowskaz i tak nic nie oznacza- jak ktoś pojedzie dalej mimo włączonego kierunku,a ty ruszysz to i tak będzie twoja wina jeśli dojdzie do stłuczki.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma opcji na tak niską frekwencję.

1

@barcelonaLM Ale czy skłamali? Sam zadaję sobie te pytanie - czy to Barca taka mocna czy Betis taki słaby. LM wszystko z czasem zweryfikuje. Póki co - chwilo trwaj.

0

@jacobFCB A nie lepiej wypożyczyć, jeśli to ma być jednorazowa akcja?

0

@Toretto "Wg mnie ten program z zamiaru jest ok, ale spowodował cwaniactwo deweloperów i sztuczne zawyzenie cen nieruchomości." No rzeczywiście - kto mógł to przewidzieć? Od dekad tak to właśnie działa - państwo dopłaca do zakupu czegokolwiek , to z jednej strony automatycznie wzrasta popyt, a z drugiej rynek wie że skoro towar bez dotacji ludzie kupowali za x zł, to kupią też za x+dotacja. A ludzie nadal tego nie widzą

1

@Gaucho Oj żeby to niedocenianie rywala srogo się nie zemściło. Nie chodzi mi o trenera ale o wypowiedzi kibiców- to tylko Royal Antwerp itd.

0

@Arkon Korwin jest zdania, że jak głosi kontrowersje to im rośnie, a jak nie są kontrowersyjni to za bardzo upodabniają się do innych partii i wtedy im spada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?