0

@Uukasz_93 Dobre tez było pytanie jakie ponoć zadał Cashowi - czy da sobie radę na prawym skrzydle? Gdzie zawodnik dobrze sobie radził w klubie ostatnio...

1

@DamianBarcaCule Powiem tak - ci wszyscy pseudoeksperci to maja zero pojęcia o piłce. Gdyby mieli pojęcie to by na przykład trenowali,byli agentami,wyszukiwali talenty a nie pieprzyli kocopoły.

2

@Comentateiro Ze.współczesnych produkcji to w tamtym klimacie jest świetny film dla młodzieży - Czarny młyn.

0

@tbas Niemieckie media ujawniły,że Kreml sponsorował różne nawiedzone organizacje ekologów na Zachodzie,więc w sumie te dwie opcje odpowiadają wyznawcom kacapów.

0

@tristan87 Bo to policja i jakieś standardy powinny obowiązywać. Co dalej - kolczyki w uszach,irokez i jaskrawe włosy? To moze i mundury niech zdejmą bo może wolą nosić inne ubrania.

1

@tristan87 Akurat w tym zawodzie powinien być zakaz tatuaży.

0

@tbas I tak nadal lepsze kandydatury niż aktywiszcze.

0

@kuz Skorża, Papszun, Nawałka. W takiej kolejności ustawiłbym moich faworytów

1

@_barti Akurat bardziej prawdopodobne ściągnąć młodego Słowaka niż starego.

1

@John_Doe Gratuluję naiwności tym którzy uważają, że walka o zniesienie embarga to jest tylko interes Ukrainy. Sprawdźcie najpierw kto produkuje tam zboże i w czyim to jest interesie. Bo ci którym na tym najbardziej zależy siedzą sobie z tyłu i pociągają za sznurki.

0

@qbuteq Santos jako Snape. xd

1

@Emhyr Kurczę to jakis Ruud Voller ich trenuje? Ja zerknąłem na flashscore,patrzę R. Voller to od razu pomyslalem ze to Rudi Voller.

0

@kamyk_23 Przecież już była taka debata. Po co drugi raz taka sama?

1

@Roobo Psycholog zalecił mu odstawić La Ramblę i od razu pomogło.

0

@Krzysztof1987 Napić się możesz wszędzie. Tylka czasami drożej cię to będzie kosztować.

1

@Deviler Dla mnie trochę jest,ale w sumie to dość błahy temat. Z takich nieistotnych spraw już lepiej się zająć tym poronionym prawem,które nakazuje właścicielowi dbać o chodnik przylegający do budynku. Nawiązując do tego picia piwa - jak musi odśnieżać to chodnik jest jego, jak pije piwo to juz ten chodnik nie jest jego.

0

Kapuściński - Jak się żyje?
Staruszka z Jakucka - "Kak żywiom?.... Dyszym!"

1

@Uukasz_93 Tym bardziej,że szykuje się coraz więcej meczy reprezentacyjnych

0

@macio_944 Polska polityka dosłownie schodzi na psy.

1

@marcekkk Niech mu burofaxem wyślą.

0

@Siwy88 Trzymam za słowo - bo jeśli się okaże że przyjdzie ktoś nowy i osiągnie wynik to mam nadzieję,że sobie je przypomnisz

0

Chciałbym aby Olmo wrócił do domu,ale ta klauzula to ma być jakaś ulgowa? Kto za niego dałby więcej oprócz Arabów? Tak samo Bernardo Silva - z racji wieku on też nie jest wart jakoś dużo więcej. To jest ich realna wycena.

0

@Archie Ach - a ja słysząc kobzy, a do tego zainteresowanie zachodnich mediów myslałem że gdzieś za granicą nam wiochy narobiły.

0

@bartekvisca Dlaczego przeczytałem "naleśniki z jaj męża"?

0

@Colon Złożyli pokłon przed mistrzem i starczy.

0

@KrychaFCB A skąd wiadomo że to nasze? Po akcencie poznali?

13

@betonito Nie warto. Zmien miejsce zameldowania i oddaj glos na aktywiszcze. Jedyne sensowne kandydat..... - kurna ktos wie jak to się odmienia w przypadku niebinarnym?

9

@Rastafarnianin Jeszcze bardziej zagadkowe jest dlaczego paliwo w hurcie jest droższe niż na stacji. To jest dopiero fenomen.

1

@MESSIah16 Ale to w tekście jest to podróżowanie samochodem, czy to motyw teledysku? Kto śpiewa - kobieta czy facet?

0

@draxidox Często się o kimś pisze, że jakiś piłkarz kopie się po czole - on w 30 sekundzie tego filmiku naprawdę to zrobił. Mistrz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?