@Uukasz_93 Dobre tez było pytanie jakie ponoć zadał Cashowi - czy da sobie radę na prawym skrzydle? Gdzie zawodnik dobrze sobie radził w klubie ostatnio...
@DamianBarcaCule Powiem tak - ci wszyscy pseudoeksperci to maja zero pojęcia o piłce. Gdyby mieli pojęcie to by na przykład trenowali,byli agentami,wyszukiwali talenty a nie pieprzyli kocopoły.
@tbas Niemieckie media ujawniły,że Kreml sponsorował różne nawiedzone organizacje ekologów na Zachodzie,więc w sumie te dwie opcje odpowiadają wyznawcom kacapów.
@tristan87 Bo to policja i jakieś standardy powinny obowiązywać. Co dalej - kolczyki w uszach,irokez i jaskrawe włosy? To moze i mundury niech zdejmą bo może wolą nosić inne ubrania.
@John_Doe Gratuluję naiwności tym którzy uważają, że walka o zniesienie embarga to jest tylko interes Ukrainy. Sprawdźcie najpierw kto produkuje tam zboże i w czyim to jest interesie. Bo ci którym na tym najbardziej zależy siedzą sobie z tyłu i pociągają za sznurki.
@Deviler Dla mnie trochę jest,ale w sumie to dość błahy temat. Z takich nieistotnych spraw już lepiej się zająć tym poronionym prawem,które nakazuje właścicielowi dbać o chodnik przylegający do budynku. Nawiązując do tego picia piwa - jak musi odśnieżać to chodnik jest jego, jak pije piwo to juz ten chodnik nie jest jego.
Chciałbym aby Olmo wrócił do domu,ale ta klauzula to ma być jakaś ulgowa? Kto za niego dałby więcej oprócz Arabów? Tak samo Bernardo Silva - z racji wieku on też nie jest wart jakoś dużo więcej. To jest ich realna wycena.
@betonito Nie warto. Zmien miejsce zameldowania i oddaj glos na aktywiszcze. Jedyne sensowne kandydat..... - kurna ktos wie jak to się odmienia w przypadku niebinarnym?
0
@Uukasz_93 Dobre tez było pytanie jakie ponoć zadał Cashowi - czy da sobie radę na prawym skrzydle? Gdzie zawodnik dobrze sobie radził w klubie ostatnio...
1
@DamianBarcaCule Powiem tak - ci wszyscy pseudoeksperci to maja zero pojęcia o piłce. Gdyby mieli pojęcie to by na przykład trenowali,byli agentami,wyszukiwali talenty a nie pieprzyli kocopoły.
2
@Comentateiro Ze.współczesnych produkcji to w tamtym klimacie jest świetny film dla młodzieży - Czarny młyn.
0
@tbas Niemieckie media ujawniły,że Kreml sponsorował różne nawiedzone organizacje ekologów na Zachodzie,więc w sumie te dwie opcje odpowiadają wyznawcom kacapów.
0
@tristan87 Bo to policja i jakieś standardy powinny obowiązywać. Co dalej - kolczyki w uszach,irokez i jaskrawe włosy? To moze i mundury niech zdejmą bo może wolą nosić inne ubrania.
1
@tristan87 Akurat w tym zawodzie powinien być zakaz tatuaży.
0
@tbas I tak nadal lepsze kandydatury niż aktywiszcze.
0
@kuz Skorża, Papszun, Nawałka. W takiej kolejności ustawiłbym moich faworytów
1
@_barti Akurat bardziej prawdopodobne ściągnąć młodego Słowaka niż starego.
1
@John_Doe Gratuluję naiwności tym którzy uważają, że walka o zniesienie embarga to jest tylko interes Ukrainy. Sprawdźcie najpierw kto produkuje tam zboże i w czyim to jest interesie. Bo ci którym na tym najbardziej zależy siedzą sobie z tyłu i pociągają za sznurki.
0
@qbuteq Santos jako Snape. xd
1
@Emhyr Kurczę to jakis Ruud Voller ich trenuje? Ja zerknąłem na flashscore,patrzę R. Voller to od razu pomyslalem ze to Rudi Voller.
0
@kamyk_23 Przecież już była taka debata. Po co drugi raz taka sama?
1
@Roobo Psycholog zalecił mu odstawić La Ramblę i od razu pomogło.
0
@Krzysztof1987 Napić się możesz wszędzie. Tylka czasami drożej cię to będzie kosztować.
1
@Deviler Dla mnie trochę jest,ale w sumie to dość błahy temat. Z takich nieistotnych spraw już lepiej się zająć tym poronionym prawem,które nakazuje właścicielowi dbać o chodnik przylegający do budynku. Nawiązując do tego picia piwa - jak musi odśnieżać to chodnik jest jego, jak pije piwo to juz ten chodnik nie jest jego.
0
Kapuściński - Jak się żyje?
Staruszka z Jakucka - "Kak żywiom?.... Dyszym!"
1
@Uukasz_93 Tym bardziej,że szykuje się coraz więcej meczy reprezentacyjnych
0
@macio_944 Polska polityka dosłownie schodzi na psy.
1
@marcekkk Niech mu burofaxem wyślą.
0
@Siwy88 Trzymam za słowo - bo jeśli się okaże że przyjdzie ktoś nowy i osiągnie wynik to mam nadzieję,że sobie je przypomnisz
0
Chciałbym aby Olmo wrócił do domu,ale ta klauzula to ma być jakaś ulgowa? Kto za niego dałby więcej oprócz Arabów? Tak samo Bernardo Silva - z racji wieku on też nie jest wart jakoś dużo więcej. To jest ich realna wycena.
0
@Archie Ach - a ja słysząc kobzy, a do tego zainteresowanie zachodnich mediów myslałem że gdzieś za granicą nam wiochy narobiły.
0
@bartekvisca Dlaczego przeczytałem "naleśniki z jaj męża"?
0
@Colon Złożyli pokłon przed mistrzem i starczy.
0
@KrychaFCB A skąd wiadomo że to nasze? Po akcencie poznali?
13
@betonito Nie warto. Zmien miejsce zameldowania i oddaj glos na aktywiszcze. Jedyne sensowne kandydat..... - kurna ktos wie jak to się odmienia w przypadku niebinarnym?
9
@Rastafarnianin Jeszcze bardziej zagadkowe jest dlaczego paliwo w hurcie jest droższe niż na stacji. To jest dopiero fenomen.
1
@MESSIah16 Ale to w tekście jest to podróżowanie samochodem, czy to motyw teledysku? Kto śpiewa - kobieta czy facet?
0
@draxidox Często się o kimś pisze, że jakiś piłkarz kopie się po czole - on w 30 sekundzie tego filmiku naprawdę to zrobił. Mistrz.