@!34RC3!_0N4 "elektroda to największy ściek w internecie. Zbiór osób z wybujałym ego które uważa ze skradło wszystkie rozumy i tylko oni znają się na elektryce/elektronice." Zamieniasz słowa elektryce/elektronice na słowo "wszystkim" i masz doskonały opis La Rambli.
@KrychaFCB "Nie czuję się obecnie specjalistą w tym temacie" - jakaś niekonsekwencja w tej nowomowie. Dlaczego aktywiszcze nie użyło neutralnej formy w tym przypadku?
@FutbolFan Tyle że Messi oprócz mundialu grał jeszcze coś w klubie, a ten Martinez do MATSA na przekroju całego sezonu nawet nie ma porównania. Więc skoro tylko jednego bramkarza umieściłeś w top 10,to na pewno nie powinien to być Argentyńczyk.
@lntrowertyk A ja tu widzę jakies drugie dno. Oni byc moze sa dogadani i wiedza ,że nasz rzad do wyborów musi udawac ze cos robi. A potem powiedza ze Ukraina i UE postawila ich pod scianą i musza otworzyć granice.
@paweldunajecfcb Nie wiem jak ty ale ja nie jestem zdziwiony. Jesli ktoś czerpie natomiast wiedzę tylko z TV to moze i zdziwiony. Choc z drugiej strony czy w TV o tym powiedza w ogóle?
@SuperPatsonFCB To chyba w razie takich przypadków mozna wytoczyć proces cywilny. Wiadomo,że to nie cofnie czasu ,ale za jego pomoca tez mozna komus w zamian zniszczyć życie.
26
@Arkon Ale czy sklamał?
0
@agaFCB A gdyby powiesili na płocie pisowca to byś się odezwała?
0
@JimMorrisonFCB I tak lepsze te ukraińskie niz chińskie.
1
@!34RC3!_0N4 "elektroda to największy ściek w internecie. Zbiór osób z wybujałym ego które uważa ze skradło wszystkie rozumy i tylko oni znają się na elektryce/elektronice." Zamieniasz słowa elektryce/elektronice na słowo "wszystkim" i masz doskonały opis La Rambli.
15
@marcin62 A ja jeszcze ten cały ośrodek.
0
@Bobo25 No to w takim razie można zrobić to z tą tęczową przeróbką.
1
@LS To jak gra w szachy z gołębiem.
0
Komentarz usunięty
1
@KrychaFCB "Nie czuję się obecnie specjalistą w tym temacie" - jakaś niekonsekwencja w tej nowomowie. Dlaczego aktywiszcze nie użyło neutralnej formy w tym przypadku?
3
@bartekvisca Ciekawa jest sytuacja, że rolnicy w hurcie maja dzis wyższe ceny niz na stacji, a na dodatek maja problem z tym kupnem w hurcie.
4
@Jakchcesz No niekoniecznie. Najpierw muszą dożyć.
0
@FutbolFan Tyle że Messi oprócz mundialu grał jeszcze coś w klubie, a ten Martinez do MATSA na przekroju całego sezonu nawet nie ma porównania. Więc skoro tylko jednego bramkarza umieściłeś w top 10,to na pewno nie powinien to być Argentyńczyk.
1
@FutbolFan Jak Emiliano Martinez na 8 to MATS powinien być na pierwszym.
1
@Lucerfi Na to nawet brak słów.
0
@FutbolFan Matko kochana. Od samego ogladania serce mocniej bije.
0
@Nano22 Niby wyginęły,a sa teorie ze na przykład kury pochodzą od dinozaurów. A jesli tak,to nie wyginęły,tylko wyewoluowały.
0
@Encore A temu co się odkleiło,że tak gloryfikuje tego Argentynczyka?
0
@Deviler A za 79 zł,to niby tania?
2
@MesQueUnClub_87 Z paliwem to juz cos kombinują,bo podobno osoby fizyczne mają problemy w zakupach w hurcie.
0
@lntrowertyk A ja tu widzę jakies drugie dno. Oni byc moze sa dogadani i wiedza ,że nasz rzad do wyborów musi udawac ze cos robi. A potem powiedza ze Ukraina i UE postawila ich pod scianą i musza otworzyć granice.
0
@paweldunajecfcb Nie wiem jak ty ale ja nie jestem zdziwiony. Jesli ktoś czerpie natomiast wiedzę tylko z TV to moze i zdziwiony. Choc z drugiej strony czy w TV o tym powiedza w ogóle?
2
@kubix05 Normalne czasy. Teraz to wraca i jest promowane jako "zero waste".
0
Po co szukać skoro jest Nico?
0
@SuperPatsonFCB To chyba w razie takich przypadków mozna wytoczyć proces cywilny. Wiadomo,że to nie cofnie czasu ,ale za jego pomoca tez mozna komus w zamian zniszczyć życie.
1
@Qba2312 Takie kary by sprawiły,ze prawdziwe ofiary bałyby się zgłaszać przestępstwa
2
@John_Doe Nikt ich nie weźmie dopóki nie spełnią warunków,a do tego bardzo bardzo długa droga. Na szczęście, bo to czarny scenariusz dla Polski.
0
@partymaker Poproś lepiej o fryzurę na "aktywiszcze".
0
@John_Doe "Skrócili "drogę" do UE i NATO." - w najbliższej przyszłości nie zobaczysz ich ani w UE, ani tym bardziej w NATO.
0
@AdiKingu96 Że co? Ty kpisz sobie?
0
@lntrowertyk Na pierwszy rzut oka to niby tak. Ale tez mogło być tak, że robiła w grupie dobrą minę do złej gry.