@MesQueUnClub_87 Prawdziwe dziennikarstwo umarło już dawno. Własnie skończyłem czytač "To nie jest zawód dla cyników" Kapuścińskiego i doskonale opisał On te mechanizmy o których wspominasz. Zwlaszcza podkreślil fakt, że prawda nikogo tak naprawdę juz nie obchodzi.
@_Specjalista W tym przypadku na pewno lepszy interes niż w przypadku takiego Lengleta. Można to potraktować jako inwestycję w przyszłościowego zawodnika.
@PatrykBarca W mediach jeszcze pojawia się informacja ze to sam zawodnik poprosil o odejscie. I w sumie jesli ma siedziec na lawce to tez slaby interes dla Barcy.
@bartas97 Akurat nie ma większego współczynnika. Jest tylko bonus za sam awans do LM. Są nawet kalkulacje,ze korzystniej dla rankingu jest aby grali w LE. Ale kasa nieporównywalna.
@Kgorecki2500 Co do Sikorskiego to jeszcze bardziej podejrzany jest fakt, że niedawno przedłużyli termin odtajnienia dokumentów dotyczących tej sprawy.
@Kgorecki2500 Bardzo mądry, ale do cholery on miał obowiązki wobec swojego kraju a nie Polski. I tak to działa też dzisiaj. Jeśli ktokolwiek wierzy w jakąś przyjaźń miedzy krajami to jest naiwny i to dla niego jest odgrywany ten teatrzyk jaki tu odegrał Churchill.
@miladi No właśnie w małej miejscowości. Widocznie to od gminy zależy. Nawet wolę korzystać u siebie niż w pobliskim mieście bo tam już są kolejki na nowe książki i ciężej dostać a u mnie bez problemu.
1
@MesQueUnClub_87 Prawdziwe dziennikarstwo umarło już dawno. Własnie skończyłem czytač "To nie jest zawód dla cyników" Kapuścińskiego i doskonale opisał On te mechanizmy o których wspominasz. Zwlaszcza podkreślil fakt, że prawda nikogo tak naprawdę juz nie obchodzi.
0
Ale,że drugi koszyk mocniejszy od pierwszego to jakieś kuriozum.
1
@_Specjalista W tym przypadku na pewno lepszy interes niż w przypadku takiego Lengleta. Można to potraktować jako inwestycję w przyszłościowego zawodnika.
0
Sonny - wcisnij jeszcze jeden
0
@MOLESTA Otóż nie. Panathinaikos to mistrz,a Aek wicemistrz i walcza w kwalifikacjach. Widocznie ich liga spadla w rankingu.
1
@MOLESTA Szybko zerknąłem i dwie ostatnie fazy grupowe byly bez greckich druzyn Ostatnio sie zalapal Olympiakos w sezonie 2020/2021.
0
@MOLESTA A ktos z Grecji gral ostatnio w LM?
1
@PatrykBarca W mediach jeszcze pojawia się informacja ze to sam zawodnik poprosil o odejscie. I w sumie jesli ma siedziec na lawce to tez slaby interes dla Barcy.
1
@bartas97 Akurat nie ma większego współczynnika. Jest tylko bonus za sam awans do LM. Są nawet kalkulacje,ze korzystniej dla rankingu jest aby grali w LE. Ale kasa nieporównywalna.
1
@partymaker Nie kumasz - propaganda przedstawia porażki jako sukces,więc moglaby panować taka narracja jaką podsunąłem.
0
@partymaker Jakie odpadnięcie? Po trudnym boju przecież wywalcza awans do LE....
0
@pioz123 Chyba za pół,bo bramkarz współwinny
3
Ale jajca panie Ferdku
0
@MOLESTA Pamiętam stary dobry Wimbledon - banda prawdziwych rzeźników z Vinnie Jonesem na czele.
0
@tomek8756 Przecież eksperci nie chcą realizowac ich programu...
0
@VegetaPolska No co ty - one takie nie są.
0
@KrychaFCB Aha.
0
@Esteban_ A co takiego zrobił?
1
@Kgorecki2500 Co do Sikorskiego to jeszcze bardziej podejrzany jest fakt, że niedawno przedłużyli termin odtajnienia dokumentów dotyczących tej sprawy.
0
@Kgorecki2500 Bardzo mądry, ale do cholery on miał obowiązki wobec swojego kraju a nie Polski. I tak to działa też dzisiaj. Jeśli ktokolwiek wierzy w jakąś przyjaźń miedzy krajami to jest naiwny i to dla niego jest odgrywany ten teatrzyk jaki tu odegrał Churchill.
0
@miladi No właśnie w małej miejscowości. Widocznie to od gminy zależy. Nawet wolę korzystać u siebie niż w pobliskim mieście bo tam już są kolejki na nowe książki i ciężej dostać a u mnie bez problemu.
4
@partymaker Oby tak bylo.
0
@miladi Znika? U mnie akurat maja się bardzo dobrze, o niebo lepiej niz te 10 lat temu. Cały czas kupują nowości, nawet audiobooki wypożyczają.
0
@miladi A biblioteki tez okradają?
0
@FutbolFan Ciekawe jak się mijają? Ten co ma blizej musi cofac?
0
@tbas Nie wiem, nie siedzę w jego głowie. Tak samo Atletico. Mogą na to postawić ale moga się na tym przejechać jesli zawodnik się nie ugnie.
1
@Niente Co za bydło. Taką patologię to gdzieś w zamknięciu tylko trzymać. Polski pan - brak słów. Ten jego burek więcej wart niz on.
0
@bartekvisca Nie wiem o jakiej akcji piszesz,ale tak to własnie wygląda.
0
@marcin62 To w sumie na jakąkolwiek partię odda się głos to te wszystkie 4 odpowiedzi się zaznacza.
0
@mrboom To sie szykuj na kolejny podobny w Arabii.