@FutbolFan "0 słońca dzisiaj - wilgotno i nieprzyjemnie - co chwile mży deszcz - liście już zaczynają robić się szare i brązowe" Brzmi jak idealna pogoda. Ja z kolei nie rozumiem jak komukolwiek podobne warunki moga nie pasować.
@fotohobby Co to za argument w ogóle? Zawsze zostaje się z tym samemu. A śmiem sądzić,że kiedyś i tak ze wsparciem było o wiele gorzej. I naprawdę - te parę groszy to jest marne "pocieszenie" dla kogoś kogo to spotka. Nie sądzę aby to spędzalo sen z powiek przyszłym rodzicom i bylo jednym z głównych argumentów przy podejmowaniu decyzji o rodzicielstwie. Mało tego - nie sądzę też aby takie osoby które się na dziecko decydują, w ogóle sprawdzały jakie obecnie istnieją formy wsparcia przeznaczone dla opiekunów osób niepełnosprawnych juz nie mówiąc o formalnosciach jakie się z tym wiążą.
@Ojciec5tkidzieci Typ albo był nawiedzony na punkcie polityki albo niezły śmieszek musiał z niego być. @marcin62 Ale przez kogo musi być respektowana? Przez zarządcę cmentarza? Podejrzewam, że gdyby tam miały się znaleźć wulgaryzmy to pewnie byłyby paragrafy aby to uniemożliwić, ale tu w sumie nic takiego nie ma.
@nwchades Pytanie brzmi co z resztą chorób - bo z artykułu wynika ,że okroili listę o 60%, a teraz skupiają uwagę i wydają sprostowania i zapewnienia w stosunku tylko na tej jednej.
0
@MesQueUnClub96 Jakim prawem? Przeciez zawartośc jest przeznaczona dla jednostki OSP.
2
@draxidox Ależ ten Jarosław przeczołgał tego człowieka.
1
@GeneralXavi Oczywiste że Puyol. Do duzego psa pasuje idealnie.
0
@partymaker Przynajmniej masz na kogo masz głosować.
4
@FutbolFan "0 słońca dzisiaj
- wilgotno i nieprzyjemnie
- co chwile mży deszcz
- liście już zaczynają robić się szare i brązowe"
Brzmi jak idealna pogoda. Ja z kolei nie rozumiem jak komukolwiek podobne warunki moga nie pasować.
0
@fotohobby Co to za argument w ogóle? Zawsze zostaje się z tym samemu. A śmiem sądzić,że kiedyś i tak ze wsparciem było o wiele gorzej. I naprawdę - te parę groszy to jest marne "pocieszenie" dla kogoś kogo to spotka. Nie sądzę aby to spędzalo sen z powiek przyszłym rodzicom i bylo jednym z głównych argumentów przy podejmowaniu decyzji o rodzicielstwie.
Mało tego - nie sądzę też aby takie osoby które się na dziecko decydują, w ogóle sprawdzały jakie obecnie istnieją formy wsparcia przeznaczone dla opiekunów osób niepełnosprawnych juz nie mówiąc o formalnosciach jakie się z tym wiążą.
1
To co Barca powoli staje się Manchesterem City B? Jest już Garcia,Torres,Gundogan, Cancelo. Kto jeszcze w najbliższej przyszłości do nas dołączy?
0
@SuperPatsonFCB Tak mi od razu śmierdziało to doniesienie, jak zobaczyłem ze to pisał Szymon Jadczak.
0
@Ojciec5tkidzieci Typ albo był nawiedzony na punkcie polityki albo niezły śmieszek musiał z niego być.
@marcin62 Ale przez kogo musi być respektowana? Przez zarządcę cmentarza? Podejrzewam, że gdyby tam miały się znaleźć wulgaryzmy to pewnie byłyby paragrafy aby to uniemożliwić, ale tu w sumie nic takiego nie ma.
1
@Barca1992 A co się dziwisz? tam wybierają szeryfów i ci muszą robić to czego oczekują od nich ich wyborcy. U nas policja robi to co jej rząd nakaże.
0
@tristan87 Ostro. To jaką karę wlepia Alvesowi,skoro tu taki szum o pocałunek?
0
@Cotutajsiedzieje Totalna żenada.
2
@Fenelon Tak wygląda współczesne polowanie na plisnoły.
26
No i bardzo dobrze. Bo potem byłby problem z wyjazdami na Puchar Narodów Afryki.
1
@HavertzKai Przecież jest Lenglet, Garcia, w ostateczności może też grać de Jong
1
@nwchades Pytanie brzmi co z resztą chorób - bo z artykułu wynika ,że okroili listę o 60%, a teraz skupiają uwagę i wydają sprostowania i zapewnienia w stosunku tylko na tej jednej.
0
@PatrychoO To chyba byl długi film. Z reklamami na Polsacie to ile potrwa seans? 5 godzin? Czy w 4 się zmieszczą?
1
@Jakchcesz Jak to gdzie Torre? Na ławce u kolejnego trenera.
0
@tristan87 To jest już chore - wszędzie ta permanentna inwigilacja.
0
@PawkoFCB Jeśli nikt nie będzie w to grał to kto będzie śledził tych streamerów?
0
@MOLESTA Z tego co pamiętam to o wiele więcej udzielal się w internetach niż na boisku
0
@tomek8756 Swietowanie Dnia Psa.
0
@tomek8756 Spalony jest wtedy jak zostanie uznany przez sędziego. Koniec kropka i trzeba grac dalej bez biadolenia.
0
Po prostu ekipa Barcelony naoglądała się występów Legii w pucharach...
0
Ferran od pierwszej minuty powinien grać.
1
@Dari0G Kurna - właśnie czytam ten twoj komentarz i słyszę dokladnie te słowa. W tym samym momencie.
0
Jednak ten Valverde dobrze zrobił.
0
@Antajbandaj Wyobraźcie sobie obronę Mingueza - Pique-Lenglet-Dest
0
Setien to jednak fachowiec jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika