0

@MesQueUnClub96 Jakim prawem? Przeciez zawartośc jest przeznaczona dla jednostki OSP.

2

@draxidox Ależ ten Jarosław przeczołgał tego człowieka.

1

@GeneralXavi Oczywiste że Puyol. Do duzego psa pasuje idealnie.

0

@partymaker Przynajmniej masz na kogo masz głosować.

4

@FutbolFan "0 słońca dzisiaj
- wilgotno i nieprzyjemnie
- co chwile mży deszcz
- liście już zaczynają robić się szare i brązowe"
Brzmi jak idealna pogoda. Ja z kolei nie rozumiem jak komukolwiek podobne warunki moga nie pasować.

0

@fotohobby Co to za argument w ogóle? Zawsze zostaje się z tym samemu. A śmiem sądzić,że kiedyś i tak ze wsparciem było o wiele gorzej. I naprawdę - te parę groszy to jest marne "pocieszenie" dla kogoś kogo to spotka. Nie sądzę aby to spędzalo sen z powiek przyszłym rodzicom i bylo jednym z głównych argumentów przy podejmowaniu decyzji o rodzicielstwie.
Mało tego - nie sądzę też aby takie osoby które się na dziecko decydują, w ogóle sprawdzały jakie obecnie istnieją formy wsparcia przeznaczone dla opiekunów osób niepełnosprawnych juz nie mówiąc o formalnosciach jakie się z tym wiążą.

1

To co Barca powoli staje się Manchesterem City B? Jest już Garcia,Torres,Gundogan, Cancelo. Kto jeszcze w najbliższej przyszłości do nas dołączy?

0

@SuperPatsonFCB Tak mi od razu śmierdziało to doniesienie, jak zobaczyłem ze to pisał Szymon Jadczak.

0

@Ojciec5tkidzieci Typ albo był nawiedzony na punkcie polityki albo niezły śmieszek musiał z niego być.
@marcin62 Ale przez kogo musi być respektowana? Przez zarządcę cmentarza? Podejrzewam, że gdyby tam miały się znaleźć wulgaryzmy to pewnie byłyby paragrafy aby to uniemożliwić, ale tu w sumie nic takiego nie ma.

1

@Barca1992 A co się dziwisz? tam wybierają szeryfów i ci muszą robić to czego oczekują od nich ich wyborcy. U nas policja robi to co jej rząd nakaże.

0

@tristan87 Ostro. To jaką karę wlepia Alvesowi,skoro tu taki szum o pocałunek?

0

@Cotutajsiedzieje Totalna żenada.

2

@Fenelon Tak wygląda współczesne polowanie na plisnoły.

26

No i bardzo dobrze. Bo potem byłby problem z wyjazdami na Puchar Narodów Afryki.

1

@HavertzKai Przecież jest Lenglet, Garcia, w ostateczności może też grać de Jong

1

@nwchades Pytanie brzmi co z resztą chorób - bo z artykułu wynika ,że okroili listę o 60%, a teraz skupiają uwagę i wydają sprostowania i zapewnienia w stosunku tylko na tej jednej.

0

@PatrychoO To chyba byl długi film. Z reklamami na Polsacie to ile potrwa seans? 5 godzin? Czy w 4 się zmieszczą?

1

@Jakchcesz Jak to gdzie Torre? Na ławce u kolejnego trenera.

0

@tristan87 To jest już chore - wszędzie ta permanentna inwigilacja.

0

@PawkoFCB Jeśli nikt nie będzie w to grał to kto będzie śledził tych streamerów?

0

@MOLESTA Z tego co pamiętam to o wiele więcej udzielal się w internetach niż na boisku

0

@tomek8756 Swietowanie Dnia Psa.

0

@tomek8756 Spalony jest wtedy jak zostanie uznany przez sędziego. Koniec kropka i trzeba grac dalej bez biadolenia.

0

Po prostu ekipa Barcelony naoglądała się występów Legii w pucharach...

0

Ferran od pierwszej minuty powinien grać.

1

@Dari0G Kurna - właśnie czytam ten twoj komentarz i słyszę dokladnie te słowa. W tym samym momencie.

0

Jednak ten Valverde dobrze zrobił.

0

@Antajbandaj Wyobraźcie sobie obronę Mingueza - Pique-Lenglet-Dest

0

Setien to jednak fachowiec jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?