0

@tbas No niekoniecznie. Jak Felix stanie okoniem to oni sa w d-ie i tyle. Pytanie tylko czy jest do tego zdolny,ale nie on pierwszy i nie ostatni posiedziałby w podobnej sytuacji na trybunach.

1

@tbas Pytanie co woli sam piłkarz bo bez jego zgody to Atleti może się co najwyżej poślinić na myśl o arabskiej kasie

0

@marcin62 Taktyk

0

@Encore Jesli nas stać na wynagrodzenie to można by go wypożyczyć. Oczywiscie za darmo.

1

@AFA90 Juz się wyzywali nieraz w ostatnich takich dyskusjach.

5

@Antajbandaj Czyli juz niedlugo najwspanialsza pora roku? Nie ma nic lepszego niz wieczorne zimowe spacery

0

@agaFCB Nawiazujac do ostatnich goracych dyskusji to może pieczeń z psa?

1

@pete Brzmi jak coś strasznego. Niczym opis piekła wręcz.

0

@Ojciec5tkidzieci Figo,Anelka.

0

@Kinginiesta Co do nagrywania to pełna zgoda - rzygam już tym totalnym zidoceniem które polega na nagrywaniu wszystkiego i wrzucaniu do internetu. Natomiast jeśli to kogoś jara to mi nic do tego - w naturze tak to właśnie działa - ktoś się jara tym jak jego kot bawi się upolowaną myszą, a ktoś karmi węże.

1

@marcin62 I nie było ćwiczeń w których się uzupelniało czesc zadan tylko wszystko sie w tych zeszytach robilo

3

@MesQueUnClub96 Dla calej klasy te zeszyty.

6

@tomek8756 Najlepiej niech ta pani skłoni węże do przejścia na weganizm.

1

@Safrani To jest właśnie papierek lakmusowy - rolnicy doskonale wiedzą kto jak wtedy głosował i kto wtedy stanął w obronie rolników. Tym bardziej należy o tym pamiętać gdy są w rolnictwie większe problemy.

0

@barcanawieki Z tym "wszystko na najwyższym poziomie" to lekko przesadził. Natomiast co do reszty to już jego subiektywne odczucia.

0

@th@les Jakieś konkrety? Albo źródło .

0

@Dari0G Działał na rzecz Korony a nie jakichś kolonii.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Brzmi niczym nastawienie szeryfa gdy do jego miasta trafi włóczęga,albo też - "Nie na mojej wachcie". Tylko nie wyrzucaj go w trakcie jazdy...

1

@wojopancer Chyba AFA.

2

@KamQiX Nie wiem jaka - u nas wręcz zalecają na ulotkach aby usuwać nakrętki, tak by do kosza trafialy butelki osobno,a nakrętki osobno bo im to ulatwia prace na sortowni.
Edit - o tu nawet o tym piszą -https://wdolnymslasku.com/2018/05/30/plastikowe-butelki-zakrecac-czy-odkrecac/
I weź tu czlowieku bądź mądry - dziś tak a jutro inaczej.

0

@wojopancer A co ma być złego?

1

@GeneralXavi Gorzej jak krzykniesz na ulicy Iwan i się dziesięciu chłopa z Ukrainy obejrzy.

2

@GeneralXavi A może Rambel.

0

@Dari0G Nie topię go w bagnie -ale dla mnie to śliski typ, więc jakoś zawsze z dystansem podchodzę do jego artykułów. I dziś rano gdy czytałem artykuł to też mi się zapaliła czerwona lampka. No ale myślę sobie - gość napisał nawet książkę na temat kiboli z Krakowa to może i coś jest na rzeczy. Poszukałem innych doniesień na ten temat,ale wszyscy tylko powielali ten jego artykuł to już nie drążyłem tematu.

0

@Dari0G Tam mi śmierdziało to od razu jak zobaczyłem nazwisko Jadczaka.

0

@Gwyn Są odpowiednie sposoby na to. Przeciez nie dzwoni i nie pyta wprost o nazwiska gosci

0

@RoberDzik Vinicius za jego działalność pozaboiskową.

1

@Kidd Może zrobi z niego obrońcę jak z Eto'o

0

@MesQueUnClub96 Taa Jasne Chyba od @Rust_Cohle .

0

@Isso89 Mnie ciekawi czy inne ligi z naszego poziomu rankingu tez przekladają mecze ligowe z powodu kwalifikacji do europejskich pucharów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?