0

@looki Przecież nie ma takiego słowa.

0

@Esteban_ A gwałty to gen Barcy?

0

@Szklaner Niby tak. Można i tak do tego podejść. Ale tez może z ich perspektywy to wygląda inaczej. Może jeśli osoby publiczne się z tym stykają częściej to ich już po prostu drażni takie coś.

0

@Szklaner Tu akurat mial prawo - z ludźmi z którymi jestes na ty tez mówisz im po nazwisku?

1

@Rust_Cohle Ej - a tak wlasnie sobie pomyślałem - moze to właśnie byl ksiądz.

0

@Szklaner A jak ma rozmawiać skoro typ na wstępie go zagotował?

1

@Faro Ale Pedri na ten przyklad odpoczywa.

0

@draxidox Myslę,że jednak poszedł. I ciekawe czy ksiądz widział to nagranie.

0

@Kuba_1 W końcu ktos głosno o tym mówi.

0

@DLFCB Ona tak sepleni czy o co chodzi? Zamiast aktywistką serio slychac aktywiszczem.

5

@Mario96w Po nazwisku jak po pysku. Nawet jak jesteś z kimś na Ty,to raczej nie zwracasz się do niego w ten sposób.

1

@Compadre A no spoko - bo rzeczywiscie sporo tutaj hejterów Xaviego.

0

@Onie A co to jest?
Edit - już sprawdziłem - dla mnie to zbyt wydumana filozofia,na dodatek powstała pod wpływem obecnego rozwoju technologicznego.

6

@kuz O fajnie tam mają na Zachodzie. U nas tylko mozna jedzenie do domu zamówić,a tam sam szef kuchni z nożem po drabinie się fatyguje.

0

@Compadre Weź już nie przesadzaj. Balde,Yamal to mało? Przeciez to nastolatkowie.

0

@Kgorecki2500 W sumie nie wiem co taki pojedynczy poseł miałby im swoja obecnością w Sejmie załatwić. Więcej pewnie ta mniejszość by zyskała gdyby duże partie zabiegały o ich głosy. A tak zagłosują na tego swojego posła to i o ich głosy pewnie mało zabiegają.

5

@bartas97 O Gavi w top 3.

1

@tomek8756 I kto zawinił?

0

@FutbolFan 1.Maradona 2. Pele. 3. Messi. 4. CR

1

@Sysia11 Chyba odkąd odszedł do PSG.

1

Świetna wiadomość. Niczym wisienka na torcie patrząc na wszystkie wzmocnienia w tym okienku.

2

@MesQueUnClub96 Przegrana Francji w finale mundialu w Katarze.

0

@cules100pro Przeciez w wielu modelach juz teraz jest opcja wymiany i sa dostępne wszystkie elementy do tego potrzebne.

0

@Kessie On nie wygląda normalnie. Na bank coś bierze, że taki nakręcony.

0

@AlexDark00 Hejtować Lewego musze, bo się uduszę...

1

@Mixtape A nasi kibice narzekają w drugą stronę. Gardzę jednymi i drugimi.

0

Ale,że Cancelo wpuscil? Tego sie nie spodziewalem

2

@Uukasz_93 No i spoko bo obronę akurat musza wzmocnić.

1

@Kgorecki2500 No i dobrze. Dyscyplina partyjna tez powinna być zakazana.

0

@LS Myślę,że się złapali. Kiedyś chlopaki chyba z 5 sposobów na powiesili przy parkomacie zeszyt i ludzie wpisywali tam numery rejestracyjne. Niektórzy musieli nawet iść sprawdzać jakie mają numery i wracali wpisywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?