@Szklaner Niby tak. Można i tak do tego podejść. Ale tez może z ich perspektywy to wygląda inaczej. Może jeśli osoby publiczne się z tym stykają częściej to ich już po prostu drażni takie coś.
@Kgorecki2500 W sumie nie wiem co taki pojedynczy poseł miałby im swoja obecnością w Sejmie załatwić. Więcej pewnie ta mniejszość by zyskała gdyby duże partie zabiegały o ich głosy. A tak zagłosują na tego swojego posła to i o ich głosy pewnie mało zabiegają.
@LS Myślę,że się złapali. Kiedyś chlopaki chyba z 5 sposobów na powiesili przy parkomacie zeszyt i ludzie wpisywali tam numery rejestracyjne. Niektórzy musieli nawet iść sprawdzać jakie mają numery i wracali wpisywać.
0
@looki Przecież nie ma takiego słowa.
0
@Esteban_ A gwałty to gen Barcy?
0
@Szklaner Niby tak. Można i tak do tego podejść. Ale tez może z ich perspektywy to wygląda inaczej. Może jeśli osoby publiczne się z tym stykają częściej to ich już po prostu drażni takie coś.
0
@Szklaner Tu akurat mial prawo - z ludźmi z którymi jestes na ty tez mówisz im po nazwisku?
1
@Rust_Cohle Ej - a tak wlasnie sobie pomyślałem - moze to właśnie byl ksiądz.
0
@Szklaner A jak ma rozmawiać skoro typ na wstępie go zagotował?
1
@Faro Ale Pedri na ten przyklad odpoczywa.
0
@draxidox Myslę,że jednak poszedł. I ciekawe czy ksiądz widział to nagranie.
0
@Kuba_1 W końcu ktos głosno o tym mówi.
0
@DLFCB Ona tak sepleni czy o co chodzi? Zamiast aktywistką serio slychac aktywiszczem.
5
@Mario96w Po nazwisku jak po pysku. Nawet jak jesteś z kimś na Ty,to raczej nie zwracasz się do niego w ten sposób.
1
@Compadre A no spoko - bo rzeczywiscie sporo tutaj hejterów Xaviego.
0
@Onie A co to jest?
Edit - już sprawdziłem - dla mnie to zbyt wydumana filozofia,na dodatek powstała pod wpływem obecnego rozwoju technologicznego.
6
@kuz O fajnie tam mają na Zachodzie. U nas tylko mozna jedzenie do domu zamówić,a tam sam szef kuchni z nożem po drabinie się fatyguje.
0
@Compadre Weź już nie przesadzaj. Balde,Yamal to mało? Przeciez to nastolatkowie.
0
@Kgorecki2500 W sumie nie wiem co taki pojedynczy poseł miałby im swoja obecnością w Sejmie załatwić. Więcej pewnie ta mniejszość by zyskała gdyby duże partie zabiegały o ich głosy. A tak zagłosują na tego swojego posła to i o ich głosy pewnie mało zabiegają.
5
@bartas97 O Gavi w top 3.
1
@tomek8756 I kto zawinił?
0
@FutbolFan 1.Maradona 2. Pele. 3. Messi. 4. CR
1
@Sysia11 Chyba odkąd odszedł do PSG.
1
Świetna wiadomość. Niczym wisienka na torcie patrząc na wszystkie wzmocnienia w tym okienku.
2
@MesQueUnClub96 Przegrana Francji w finale mundialu w Katarze.
0
@cules100pro Przeciez w wielu modelach juz teraz jest opcja wymiany i sa dostępne wszystkie elementy do tego potrzebne.
0
@Kessie On nie wygląda normalnie. Na bank coś bierze, że taki nakręcony.
0
@AlexDark00 Hejtować Lewego musze, bo się uduszę...
1
@Mixtape A nasi kibice narzekają w drugą stronę. Gardzę jednymi i drugimi.
0
Ale,że Cancelo wpuscil? Tego sie nie spodziewalem
2
@Uukasz_93 No i spoko bo obronę akurat musza wzmocnić.
1
@Kgorecki2500 No i dobrze. Dyscyplina partyjna tez powinna być zakazana.
0
@LS Myślę,że się złapali. Kiedyś chlopaki chyba z 5 sposobów na powiesili przy parkomacie zeszyt i ludzie wpisywali tam numery rejestracyjne. Niektórzy musieli nawet iść sprawdzać jakie mają numery i wracali wpisywać.