0

@Lionel_Messi10 Kurczę - a miałem Mbappe za spoko gościa.

1

@ranger3120 Kebab

0

@tristan87 Tu chociaż podjęli jakies działania. A wobec bydła,które z jachtów spuszcza scieki do jezior nikt nawet nie reaguje, pomimo zgloszeń takich przypadków.

0

@FutbolFan Chyba pomyliłeś Jaruzela z Urbanem.

0

@betonito Było było było. Ktos to juz dzisiaj pisał.

0

@betonito Lewy tez strzelił dwa gole z topowym rywalem,a tylko wiadro pomyj na niego wylano. To sa te podwójne standardy.

0

@Zoker Panie Julku. Nieeeeee

0

@betonito To ktos spokrewniony z tym saryrykiem?

1

@Krystian1588 To uniwersum tworza autorzy z calego swiata. Z Polski pisali Paweł Majka i Robert J. Szmidt. Tych autorów są na pewno audiobooki ,co do innych to nie wiem

0

@Emhyr Kurczę tak zerknąłem na ich sklad i kazdy gracz gdzies tam w jakims znanym klubie gra - St Pauli, Mainz,Austria Wieden, CSKA Sofia, Spartak Moskwa,Ajaccio itd. Np bramkarz w Royal Union. Tzn nie wiem czy gra ale się zdziwilem ze do takich znanych klubow naleza. Dla kontrastu taki Liechtenstein to albo amatorzy albo z klubu Vaduz.

0

@Herato Islandia to była zawsze niewygodna drużyna która urywała punkty mocnym rywalom,do tego miała piłkarzy których się kojarzyło z topowych lig, Łotwa to już była moim zdaniem niższa półka,ale gdyby Luksemburg wywalczył awans to przebiłby te osiągnięcia Islandii i Łotwy kilka razy. Jak nie z takiej grupy to chyba nigdy.

1

@AFA90 Dokładnie. Styl nieważny,oby udało się wyrwać trzy punkty . Do boju Boliwio.

0

@Sysia11 Jeszcze Albiol i Arbeloa tam chyba byli,choć nie wiem ile grali. Ale generalnie skład w tamtym czasie praktycznie z La Ligi.

0

@13th Póki co to jeszcze nie pokazał się w topowym klubie.

1

@DaPidejpi Zasługa naszych,ale i także graczy z Realu. Sekret polegał na niesamowitym zgraniu drużyny opartej na dwóch klubach.

1

@tristan87 Kolor skóry oczywiście przypadkowy...

1

@Ojciec5tkidzieci Jeszcze pozywać będzie. Przecież to sa kpiny jakieś.

0

@Donnie_Darko Jesli piłkarz który jest w pewnym momencie tragiczny,mimo tego seryjnie zdobywa gole to warto to docenić i trzymać kciuki aby i forma przyszła. A te gole to bardzo ważna rzecz jesli chodzi o psychikę.

1

@Borneo Po prostu rozpieścił i przyzwyczaił kibiców do pewnego poziomu,a ci teraz zamiast wspierać to wyśmiewają. I nawet jak strzela gole w takich trudnych momentach to nie potrafia tego docenić.

0

@Kgorecki2500 Spójrz na to tak - w takich trudnych momentach hartują się przyszli zwycięzcy.

0

@Przemek2323 To ja w takim razie ci juz dziś to napiszę - Lewandowski strzelił 2 bramki i został bohaterem.

2

Wszołek i Grosicki na Albanie od pierwszej.

0

No i w końcu Turbogrosik.

0

Pięknie. Brawo.

0

@cchesterr43 Sędziego?

3

@Kgorecki2500 No mnie tez to denerwuje. Karne powinni strzelac normalnie z rozbiegu,bez zatrzymywania.

0

Jeeest goooool W koncu.

0

No w końcu. Lewy jak bedzie karny to juz musisz sie przelamac

0

Ściągnąl go niczym Chiellini.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?