0

@Colon Kaźmierz Pawlak i Franek Dolas.

1

29

@Ptasior Oni to dopiero rozważają. To jest chore. Zanim cokolwiek zrobią to będą tygodniami coś rozważać. Pakować ich na statki i z powrotem

0

@TR3YWAY Chyba jakieś flashbacki z celi

0

@LjakRoberciik Pociąg zwany reprezentacją przyjeżdža tylko raz.

0

@barcelonaLM Nie idź tą drogą. Zło to zło. Nie łudź się , że istnieje jakieś mniejsze.

1

1

@tomek8756 I cyk - Polacy znowu dostaną wizy do USA.

1

@PatrykBarca Trzymam kciuki za tego kandydata.

2

@macio_944 Edit - jednak można nadal traktować filmweb jako osobistą bazę filmów i dać także temu filmowi ocenę 1. Tyle, że ta ocena nie będzie widoczna dla wszystkich i prawdopodobnie tylko dla znajomych. I nie wpłynie na ogólną ocenę filmu przez użytkowników portalu, bo tę ocenę faktycznie usunęli. A kontynuując dyskusję - dlaczego się nie powinno? Nie lubię jakiegoś aktora, czy film zawiera wątki które mnie nie interesują, to daje sobie ocenę 1 i tyle. To moja subiektywna ocena i nikomu nic do tego. Ludzie - to tylko jakiś portal. Na wybory niektórzy chodzą i głosują na kogoś bo mu się podoba czyjś wygląd,a tu ktoś ocenia ludzi jako debili bo dadzą ocenę 1 jakiemuś filmowi na jakimś tam portalu. Dajcie spokój.

16

@macio_944 "Krytycy przynajmniej oceniają warstwę artystyczną i właśnie tak powinno się filmy na takich portalach oceniać." - no tak - bo moja subiektywna ocena oparta na walorach artystycznych jest najmojsza, a każdy kto ocenia według innych kryteriów nie może tego robić. A jeśli już to robi to mu się tę możliwość zabierze i to jest wtedy prawidłowe. Nawet ktoś kto traktuje filmweb jako swoją osobistą bazę filmów nie może dać danemu filmowi oceny 1 z jakiegoś powodu, bo nie. I już.

0

@FcPortoFan1999 Oby tylko Kulesza zdążył zaklepać Papszuna...

0

@Benz Dokładnie - zapakować na statki i z powrotem

1

@barcelonaLM Norma - PO straszy koalicją PIS i Konfy, PIS straszy koalicją Konfy i PO.

2

@MessiTheBesst Mogła lepiej skupić się na praktycznym zastosowaniu lipy - czyli podkreślić jej miododajną rolę, czy zdrowotne właściwości naparu z kwiatu lipy, zamiast odwoływać się do mitów. Ale fakt - niektórzy biorą to zbyt dosłownie.

0

@HighestInTheRoom Friendly fire to nie jest umyślne.

1

@hayek A szeroko rozumiana opozycja nadal nic nie ogarnia. Kiedyś przed wyborami była imba o Idę, teraz wychodzi to "dzieło" Holland tuż przed wyborami. Oni sami dają im paliwo.

5

@DaPidejpi Kurna ten PIS to choćby miał przegrać to wszystko się układa dla nich żeby utrzymali władzę - najpierw Covid, potem wojna, teraz znowu uchodźcy. Oni nawet nie muszą nic robić - wystarczy że podgrzeją te tematy, nagłośnią poglądy opozycji na te sprawy, a inflację zwalą na pandemie i Putina.

0

@BorzyKrzys Rzucili karpie do Lidla.

1

@Roobo Baby za kierownicą to stan umysłu - w tym tygodniu na parkingu babka cofała i wgniotła drzwi znajomemu i jeszcze do niego z mordą - czemu on tam stał. Resztę rozmowy toczyła już z policją.

1

@gumaz Ciekawe czasy się szykują.

0

@Aneurysm Otóż nie - uważam Tebasa wręcz za błogosławieństwo. Nie przypominam sobie abym go jakoś zbytnio krytykował. Poza tym zawsze powtarzałem że takie transfery jak Pedri, Araujo czy wprowadzanie wychowanków , gdy odpalą sprawiaja mi o wiele więcej frajdy niż transfery gwiazd za miliony.

0

@Aneurysm Wiem,ale nie oczekuj ode mnie abym klub któremu kibicuję umieszczał w takiej grupie. Poza tym Tebas już naprostował tę chorą sytuację.

0

@Wierzbin No Real akurat to tak dla zasady. Masz rację - pod tym względem odstaje od tamtej trójki. MU jak najbardziej powinno sie też tam znaleźć.

5

@fotohobby Miało być okiem kobiety, a to Staśko napisała.

0

@Joe_Barbaro Bayern to powinien taka karę dostać w swojej lidze. Ja tu wrzuciłem kluby które sa rakiem futbolu z powodu chorych transferów. Bayern do nich nie pasuje.

0

@Ptasior To do cholery za co on bierze kasę? Kiedyś Wójcik sam wszystko organizował wszystkie sprawy kadry od zera i jakoś nie biadolił.

1

@wojopancer W takiej grupie to powinny grać Real,Psg,City i Chelsea.

0

@DLFCB Typ nie dostał samograja i bredzi o dezorganizacji.

0

@ricardo0705 Mnie to dziwiło,że nigdy nie został nim Kasperczak. Skorża ma jeszcze czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?