@RomanHoffer "Przecież komendant główny policji powinien być przykładem dla młodych policjantów, że dzięki temu że się starał, że dzięki temu miał zdobył potrzebne kompetencje i widzę do czegoś doszedł w szeregach tej policji" Ty chyba masz zerowe pojęcie o tym kto zostaje komendantem, nawet nie głównym, ale na każdym szczeblu. Policjanci dobrze to wiedzą i samo o tym mówią
@Waniliowy Ciężko o naprawdę dobre filmy,ale po części wynika to z tego,że coraz ciężej o dobre pomysły bo wiele rzeczy już było i teraz nuży. Ja w sumie ostatnio rzadko filmy oglądam - częściej seriale. Ale tak jak piszesz- Green Book- rewelacja, Trzy billboardy za Ebbing - też świetny.
@Kgorecki2500 Jak ma gdzie to niech sobie wyprzedza. Czasem lepiej nawet zwolnić i przepuścić niżby siedział na zderzaku i powodował niebezpieczeństwo. Gorzej gdy sobie jedziesz taką drogą z szerokim pasem z boku ale oddzielonym ciągłą linią i z przeciwka ktoś się pcha, miga światłami i zmusza mnie abym złamał przepisy i przekroczył ciągłą linię żeby mu zrobić miejsce bo on kogoś wyprzedza.
@Comentateiro Nie rozumiem skąd wynika to lekceważenie przeciwników w LM. Widzę, że niektórzy po wysokiej wygranej z Betisem juz założyli różowe okulary.
@JimMorrisonFCB Od tego jest dyplomacja aby to załatwić. Przecież doskonale wiedzą w czym jest problem i że Polska nie robi tego aby dokopać Ukrainie. Mogliby zaproponowac jakieś rozwiązania.
@Tabaluga37 Pytanie co im zmaksymalizuje te zyski. Być może zyski z reklam z jednego meczu w środy na kanale otwartym są warte więcej niż abonamenty. Choć nawet jesli tak jest to lepiej poczekać z ta decyzją aż niezdecydowani podpiszą umowy a potem dopiero puścić to w otwartej.
@macio_944 Pytanie też czy ban dotyczy tego co się mówi/głosi na danym portalu czy ogólnie. Jesli ktos powie coś w telewizji,albo powtarza to wszędzie indziej i jest kojarzony ze swoimi poglądami,ale na danym portalu glosi same tresci dozwolone regulaminem to mozna kogos takiego banowac czy nie? @sokot Stano ma uraz na podobne rzeczy bo kiedys zawiesili im konto Kanału Sportowego na youtube.
@Comentateiro Chyba chodzi o to aby było głośno. Gdyby tego nie zrobili to La Rambla by nie wiedziała o istnieniu tych oszołomów. Dlatego jedyna metoda walki z podobnymi ekscesami to je zamilczeć i nie rozpowszechniać.
@Medium Aj tam narzekasz- "Zamieszkujący Kenię Masajowie mają inny, specyficzny zwyczaj. Przed ślubem ojciec Panny Młodej musi ją pobłogosławić, co czyni w następujący sposób – wypluwa odrobinę mleka na głowę i piersi córki, a następnie wypowiada słowa: „Niech Bóg da Ci dużo dzieci... Z kolei zadaniem kobiet ze strony Pana Młodego jest odpędzić nieszczęścia od oblubienicy, więc... obrzucają ją najgorszymi obelgami i nakładają na jej głowę garść krowiego łajna. Małżeńskie szczęście ma zależeć od tego jak dziewczyna zniesie wszystkie zniewagi."
@SelloutCrowd Wiesz co? Trochę już żyję na tym świecie i różne rzeczy u różnych pracodawców widziałem. I mimo, że to jest chore, to często takie coś występuje. Ludzie którzy się starają, ale też robią to "po cichu" są niedoceniani. Natomiast drugi który generalnie ma wywalone, ale jednocześnie potrafi robić sobie PR i włazić komuś w d... to jest zauważony i doceniony. Oczywiście wszystko zależy od branży, przełożonego, wspólpracowników i ogólnie srodowiska w danej pracy ale takie zjawisko istnieje.
0
@RomanHoffer "Przecież komendant główny policji powinien być przykładem dla młodych policjantów, że dzięki temu że się starał, że dzięki temu miał zdobył potrzebne kompetencje i widzę do czegoś doszedł w szeregach tej policji" Ty chyba masz zerowe pojęcie o tym kto zostaje komendantem, nawet nie głównym, ale na każdym szczeblu. Policjanci dobrze to wiedzą i samo o tym mówią
1
@Waniliowy Ciężko o naprawdę dobre filmy,ale po części wynika to z tego,że coraz ciężej o dobre pomysły bo wiele rzeczy już było i teraz nuży. Ja w sumie ostatnio rzadko filmy oglądam - częściej seriale. Ale tak jak piszesz- Green Book- rewelacja, Trzy billboardy za Ebbing - też świetny.
0
@Emhyr Z tego co się przewija w mediach to Ukraina ma jakies embargo na produkty od nas. Jeśli tak jest to należałoby złożyć taka sama skargę
1
@Kgorecki2500 Jak ma gdzie to niech sobie wyprzedza. Czasem lepiej nawet zwolnić i przepuścić niżby siedział na zderzaku i powodował niebezpieczeństwo. Gorzej gdy sobie jedziesz taką drogą z szerokim pasem z boku ale oddzielonym ciągłą linią i z przeciwka ktoś się pcha, miga światłami i zmusza mnie abym złamał przepisy i przekroczył ciągłą linię żeby mu zrobić miejsce bo on kogoś wyprzedza.
1
@kiper09 Moussa? Świetny piłkarz. Pamiętam.
5
@Comentateiro Nie rozumiem skąd wynika to lekceważenie przeciwników w LM. Widzę, że niektórzy po wysokiej wygranej z Betisem juz założyli różowe okulary.
1
@JimMorrisonFCB Od tego jest dyplomacja aby to załatwić. Przecież doskonale wiedzą w czym jest problem i że Polska nie robi tego aby dokopać Ukrainie. Mogliby zaproponowac jakieś rozwiązania.
0
@dafik85 Tak - na razie dostaną minus 5 pkt za doping Pogby.
1
@barcelonaLM Gdybym mógł tam głosować to bym specjalnie trollował i głosował randomowo.
1
@FcPortoFan1999 Pełna zgoda - zwłaszcza ze słowami "wydaje się".
0
@Criss18Barca No bo kto to ogląda?
1
@P33ck To ich pierwsze tak duże wygrane?
1
@Tabaluga37 Pytanie co im zmaksymalizuje te zyski. Być może zyski z reklam z jednego meczu w środy na kanale otwartym są warte więcej niż abonamenty. Choć nawet jesli tak jest to lepiej poczekać z ta decyzją aż niezdecydowani podpiszą umowy a potem dopiero puścić to w otwartej.
2
@Gwyn @Medium
2
@macio_944 Pytanie też czy ban dotyczy tego co się mówi/głosi na danym portalu czy ogólnie. Jesli ktos powie coś w telewizji,albo powtarza to wszędzie indziej i jest kojarzony ze swoimi poglądami,ale na danym portalu glosi same tresci dozwolone regulaminem to mozna kogos takiego banowac czy nie?
@sokot Stano ma uraz na podobne rzeczy bo kiedys zawiesili im konto Kanału Sportowego na youtube.
0
@marcin62 Nadal skupiasz się tylko na tym konkretnym zdarzeniu. Chodzi o cos więcej.
0
@DonMatteo901 Najlepiej się rozbroić i zadłużyć.
3
@draxidox I własnie dlatego zastanawiam się czy nie oddać głosu na Konfederację. Pełna zgoda z Bosakiem
1
@adi7adi8 Serio? To lipa.
0
Jaki mecz LM leci w środę w TVP? Bo nie mogę znaleźć.
1
@Javier_Tebas W Ajaxie nie był taki zly
1
@Comentateiro Chyba chodzi o to aby było głośno. Gdyby tego nie zrobili to La Rambla by nie wiedziała o istnieniu tych oszołomów. Dlatego jedyna metoda walki z podobnymi ekscesami to je zamilczeć i nie rozpowszechniać.
0
@JohnnyBarca Chyba śmieszne to,że daje jakies szanse Betisowi na mistrzostwo.
0
@Bykunn Tak samo Ukraina niech się zrzecze Krymu,Ługańska,Doniecka,Kijowa. Po co to komu? Terytorium niczyje pod kontrola FR i po problemie.
1
@Kgorecki2500 Akurat ci sojusznicy na Zachodzie to byli uj warci. No ale to się okazało po czasie.
0
@MesQueUnClub96 Albo w finale...
1
@Firestone I to za darmo,bo tylko wypożyczone. Tylko lejesz paliwo i smigasz....
3
@Medium Aj tam narzekasz- "Zamieszkujący Kenię Masajowie mają inny, specyficzny zwyczaj. Przed ślubem ojciec Panny Młodej musi ją pobłogosławić, co czyni w następujący sposób – wypluwa odrobinę mleka na głowę i piersi córki, a następnie wypowiada słowa: „Niech Bóg da Ci dużo dzieci... Z kolei zadaniem kobiet ze strony Pana Młodego jest odpędzić nieszczęścia od oblubienicy, więc... obrzucają ją najgorszymi obelgami i nakładają na jej głowę garść krowiego łajna. Małżeńskie szczęście ma zależeć od tego jak dziewczyna zniesie wszystkie zniewagi."
0
@SelloutCrowd Wiesz co? Trochę już żyję na tym świecie i różne rzeczy u różnych pracodawców widziałem. I mimo, że to jest chore, to często takie coś występuje. Ludzie którzy się starają, ale też robią to "po cichu" są niedoceniani. Natomiast drugi który generalnie ma wywalone, ale jednocześnie potrafi robić sobie PR i włazić komuś w d... to jest zauważony i doceniony. Oczywiście wszystko zależy od branży, przełożonego, wspólpracowników i ogólnie srodowiska w danej pracy ale takie zjawisko istnieje.
0
@Ronin47 Weź chłopie nie biadol. Lepiej by było ,żeby grali padakę?