@ViscaelBarca2007 Też tego nie rozumiem, ale jeśli on gra w meczach które wygrywamy po 5-0 do samego końca, no to chyba tak to będzie wyglądać już do konca sezonu.
@Johnnie_Walker Myślę, że to tak naprawdę nie jest kwestia kibicowania. Te grupy które skupiają się wokół piłki nożnej równie dobrze znalazłyby inne punkty styczne które by ich połączyły w jakąś patologiczną grupę. Tak jak swego czasu zakładały brunatne koszule we Włoszech czy w Niemczech.
@Johnnie_Walker Sorry - fatalnie to wybrzmiało, ale w sumie nie da się jakoś wymierzyć stadionowego bandyctwa aby dało się określić która grupa jest jakas najgorsza a która odrobinę mniej gorsza.
@titooB Każda reklama media expert wygrywa tę kategorię w cuglach. Od kilku ładnych lat nikt nawet się nie zbliża do ich poziomu. Działa do tego stopnia,że rozważając zakupy omijam te sklepy szerokim łukiem.
0
@MessiForeverTheBest Od kiedy świnie wliczają do wyników ogladalności?
0
@Rust_Cohle Miał najlepszego gracza w historii pilki noznej to pogonił go bo ten jakis wywiad udzielił. Nawet mi nie żal tego ten Haaga.
3
@Kgorecki2500 Fajnie,że takie umowy zaklepują tuż przed wyborami. Takie dżentelmeńskie zachowanie ze strony braci Amerykanów.
0
@messi33 Ja głosuję na PIS, bo lubię być po stronie zwycięzców
0
@kuz Nie no - ja mimo wszystko z sukcesu Lewego byn się cieszyl, sukces Matsa bylby w sumie objoętny
6
@kuz A jako kibic Barcy masz coś z ich sukcesów że się z nich ewentualnie cieszysz?
0
@ViscaelBarca2007 Też tego nie rozumiem, ale jeśli on gra w meczach które wygrywamy po 5-0 do samego końca, no to chyba tak to będzie wyglądać już do konca sezonu.
1
@ViscaelBarca2007 Lewy i MATS zagrają chyba wszystkie spotkania od deski do deski,wyłączając te z których wyeliminują ich kartki lub kontuzje.
2
@Bobo25 No raczej - nie sądzę aby wytrzymała ten smród bez żadnej reakcji.
0
@Johnnie_Walker Myślę, że to tak naprawdę nie jest kwestia kibicowania. Te grupy które skupiają się wokół piłki nożnej równie dobrze znalazłyby inne punkty styczne które by ich połączyły w jakąś patologiczną grupę. Tak jak swego czasu zakładały brunatne koszule we Włoszech czy w Niemczech.
0
@Johnnie_Walker Sorry - fatalnie to wybrzmiało, ale w sumie nie da się jakoś wymierzyć stadionowego bandyctwa aby dało się określić która grupa jest jakas najgorsza a która odrobinę mniej gorsza.
2
@Kuba_1 Straszne - ofiary kiboli zalaly się łzami - w Krakowie zalewa je krew po bliskim kontakcie z maczetą.
0
@PatrychoO Wikingowie to akurat dość niechlubne mają dokonania. Że też BLM-y chcą się z nimi identyfikować?
0
@draxidox Widziałem,jak psy jedzą koperek hihihihihihi, ale że kapustę też?
0
@Cule1234 Niech z tej ławki dziś wejdzie i ukąsi.
0
@tomek8756 Ale za co tak w ogóle miał przeprosić, bo nie ogarniam tego uniwersum?
0
@Barca1992 Liverpool - WHU ciekawie się zapowiada.
0
@esem91 Niech ustawą to wprowadzą i tyle. A i tak liczy się oglądalność.
0
@DonMatteo901 Każdy z nich jednak czuł respekt i nie ośmielił się wywalić tego ze stołu.
0
@Criss18Barca Ciekawa sytuacja by się stworzyła.
4
@Barca1992 Jak ktokolwiek śmie czytać posty pana Saramonowicza kiedy w Polsce lamana jest konstytucja?
0
@titooB Każda reklama media expert wygrywa tę kategorię w cuglach. Od kilku ładnych lat nikt nawet się nie zbliża do ich poziomu. Działa do tego stopnia,że rozważając zakupy omijam te sklepy szerokim łukiem.
1
@Montjuic @Gwyn Tylko na razie -
2
@FcPortoFan1999 Nie zapominajmy o takich klasykach jak Anderlecht - Club Brugge, Brondby - Kopenhaga, czy Slavia Praga - Sparta Praga.
2
@Montjuic Zawsze warto być człowiekiem,choć tak łatwo zejść na psy....
2
Ale zakaz rejestracji samochodów spalinowych w UE to juz na pewno uratuje swiat
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/szwedzcy-badacze-odkryli-duzy-wyciek-metanu-do-baltyku-gaz-bulgocze-z-dna/vtkq1nz
0
@sokot Ukraina w UE to czarny scenariusz dla Polski.
0
@Saviola88 Straszne to było. Ale z drugiej strony skoro widziała tego pierwszego który wjechał na czerwonym to nie zauważyła tego drugiego debila?
4
@Kamilos84 Wolodymyr - Nie pytaj się ile Polska może dać Ukrainie, zapytaj ile Ukraina może dać innym.
0
@Ojciec5tkidzieci Pucz wojskowy.