0

@MessiForeverTheBest Od kiedy świnie wliczają do wyników ogladalności?

0

@Rust_Cohle Miał najlepszego gracza w historii pilki noznej to pogonił go bo ten jakis wywiad udzielił. Nawet mi nie żal tego ten Haaga.

3

@Kgorecki2500 Fajnie,że takie umowy zaklepują tuż przed wyborami. Takie dżentelmeńskie zachowanie ze strony braci Amerykanów.

0

@messi33 Ja głosuję na PIS, bo lubię być po stronie zwycięzców

0

@kuz Nie no - ja mimo wszystko z sukcesu Lewego byn się cieszyl, sukces Matsa bylby w sumie objoętny

6

@kuz A jako kibic Barcy masz coś z ich sukcesów że się z nich ewentualnie cieszysz?

0

@ViscaelBarca2007 Też tego nie rozumiem, ale jeśli on gra w meczach które wygrywamy po 5-0 do samego końca, no to chyba tak to będzie wyglądać już do konca sezonu.

1

@ViscaelBarca2007 Lewy i MATS zagrają chyba wszystkie spotkania od deski do deski,wyłączając te z których wyeliminują ich kartki lub kontuzje.

2

@Bobo25 No raczej - nie sądzę aby wytrzymała ten smród bez żadnej reakcji.

0

@Johnnie_Walker Myślę, że to tak naprawdę nie jest kwestia kibicowania. Te grupy które skupiają się wokół piłki nożnej równie dobrze znalazłyby inne punkty styczne które by ich połączyły w jakąś patologiczną grupę. Tak jak swego czasu zakładały brunatne koszule we Włoszech czy w Niemczech.

0

@Johnnie_Walker Sorry - fatalnie to wybrzmiało, ale w sumie nie da się jakoś wymierzyć stadionowego bandyctwa aby dało się określić która grupa jest jakas najgorsza a która odrobinę mniej gorsza.

2

@Kuba_1 Straszne - ofiary kiboli zalaly się łzami - w Krakowie zalewa je krew po bliskim kontakcie z maczetą.

0

@PatrychoO Wikingowie to akurat dość niechlubne mają dokonania. Że też BLM-y chcą się z nimi identyfikować?

0

@draxidox Widziałem,jak psy jedzą koperek hihihihihihi, ale że kapustę też?

0

@Cule1234 Niech z tej ławki dziś wejdzie i ukąsi.

0

@tomek8756 Ale za co tak w ogóle miał przeprosić, bo nie ogarniam tego uniwersum?

0

@Barca1992 Liverpool - WHU ciekawie się zapowiada.

0

@esem91 Niech ustawą to wprowadzą i tyle. A i tak liczy się oglądalność.

0

@DonMatteo901 Każdy z nich jednak czuł respekt i nie ośmielił się wywalić tego ze stołu.

0

@Criss18Barca Ciekawa sytuacja by się stworzyła.

4

@Barca1992 Jak ktokolwiek śmie czytać posty pana Saramonowicza kiedy w Polsce lamana jest konstytucja?

0

@titooB Każda reklama media expert wygrywa tę kategorię w cuglach. Od kilku ładnych lat nikt nawet się nie zbliża do ich poziomu. Działa do tego stopnia,że rozważając zakupy omijam te sklepy szerokim łukiem.

1

@Montjuic @Gwyn Tylko na razie -

2

@FcPortoFan1999 Nie zapominajmy o takich klasykach jak Anderlecht - Club Brugge, Brondby - Kopenhaga, czy Slavia Praga - Sparta Praga.

2

@Montjuic Zawsze warto być człowiekiem,choć tak łatwo zejść na psy....

2

Ale zakaz rejestracji samochodów spalinowych w UE to juz na pewno uratuje swiat
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/szwedzcy-badacze-odkryli-duzy-wyciek-metanu-do-baltyku-gaz-bulgocze-z-dna/vtkq1nz

0

@sokot Ukraina w UE to czarny scenariusz dla Polski.

0

@Saviola88 Straszne to było. Ale z drugiej strony skoro widziała tego pierwszego który wjechał na czerwonym to nie zauważyła tego drugiego debila?

4

@Kamilos84 Wolodymyr - Nie pytaj się ile Polska może dać Ukrainie, zapytaj ile Ukraina może dać innym.

0

@Ojciec5tkidzieci Pucz wojskowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?