@BorzyKrzys@tbas@Bobo25 Owszem - fajnie ze podął się do dymisji, ale nastąpiło to pod wpływem określonych środowisk. Środowisk które mają ogromny wpływ na władzę. Gdyby to tylko Polska o tym mówiła, to nie sądzę by doszło aż do dymisji. PS - a co na to strona ukraińska?
@Neymar_Junior Paradoksalnie to obroną wygraliśmy mistrza,a teraz gdy obrona dostała takie wzmocnienia, to w 8 kolejkach już straciliśmy 8 bramek, gdy w całym zeszłym sezonie było ich tylko 20.
@Rust_Cohle Cruyff a potem w zasadzie już długo długo nikt. Taki na przyklad Guardiola tylko kontynuował jego myśl. Piłkarze nie odciskają piętna na klubie.
@Donnie_Darko No co ty? To ty na serio to napisałeś? Opie - wypociłeś całe to wypracowanie na poważnie? Bo ja se tylko jaja robię ..... PS. Przecież w sporcie zespołowym nie da się wyłonić jakiegoś konkretnego najlepszego gracza w historii. Ewentualnie można by się pokusić aby to zrobić w rozbiciu na pozycje. Ale moim zdaniem to także nie ma najmniejszego sensu. I to juz na serio piszę.
@Lucerfi Orwell o tym pisał - wczoraj mówią i robią jedno, dzisiaj cos przeciwnego, jutro jeszcze co innego, a ludzie za każdym razem to przyjmują i traktują to jako prawdę objawioną.
0
@BorzyKrzys @tbas @Bobo25 Owszem - fajnie ze podął się do dymisji, ale nastąpiło to pod wpływem określonych środowisk. Środowisk które mają ogromny wpływ na władzę. Gdyby to tylko Polska o tym mówiła, to nie sądzę by doszło aż do dymisji.
PS - a co na to strona ukraińska?
0
@FCB_dimiC Jak się czyta komentarze od góry to ciężko widzieć co jest pod spodem.
1
Żydzi się spłakali i jest dymisja. O Polakach cicho. To są te podwójne standardy - https://wiadomosci.onet.pl/swiat/skandal-z-nazista-w-parlamencie-w-kanadzie-spiker-izby-gmin-rezygnuje/v65tv8r
1
@Rust_Cohle Ciekawe na kogo mandat przyjdzie. Ja bym właściciela opon ukarał.
1
@FCB_dimiC Jedyny powód dla którego możesz zapłakać to zazdrość,zawiść albo żal że już kończy.
1
@Neymar_Junior Paradoksalnie to obroną wygraliśmy mistrza,a teraz gdy obrona dostała takie wzmocnienia, to w 8 kolejkach już straciliśmy 8 bramek, gdy w całym zeszłym sezonie było ich tylko 20.
0
@barcelonaLM TVN, TTV czy Polsat nie są kanałami ogólnodostępnymi. U mnie od jakiegoś czasu ich nie odbiera.
1
@Kgorecki2500 Chyba masz za dużo wolnego czasu skoro zamierzasz go tracić by to oglądać.
1
@blakkudium Co ta Marsylia. Niedawno Sampaoli, teraz ten nieudacznik. Kto następny? Czesław M.? Santos?
6
@MesQueUnClub96 Gdy trafi do Barcy przejdziesz do legend La Rambli na wieczność
1
@tristan87
0
@Ojciec5tkidzieci Upaina to także poprawna forma.
0
@tristan87 Ale to chyba nie oni nad tym debatowali. Tam bylo chyba 6 osób, m.in. Allan Starski.
0
@Rust_Cohle Cruyff a potem w zasadzie już długo długo nikt. Taki na przyklad Guardiola tylko kontynuował jego myśl. Piłkarze nie odciskają piętna na klubie.
1
@Ptasior Normalny honorowy człowiek to na miejscu 90 procent polityków wstydziłby się w ogóle ludziom pokazywać.
0
@Walker Przecież to nie jest nic śmiesznego.
1
@mindbender84 Generalnie fajny i pomysłowy gadżet wyborczy, no ale taki żenujący spot ze aż zęby bolą. Stary dziad mówi że jest fajny i młody....
1
@Borneo Jak Pan odniesie się do tych doniesień?
https://i.pl/okazalo-sie-ze-niemiecki-msz-finansuje-organizacje-przywozaca-migrantow-we-wloszech-wybuchlo-wielkie-oburzenie/ar/c1-17916983
0
@BartqRKO Co ten Gavi....
1
@4drian0 Przynajmniej kolor skóry się zgadza z treścią piosenki, bo wiadomo kto płaci podatki, a kto nie.
0
@Donnie_Darko No co ty? To ty na serio to napisałeś? Opie - wypociłeś całe to wypracowanie na poważnie? Bo ja se tylko jaja robię .....
PS. Przecież w sporcie zespołowym nie da się wyłonić jakiegoś konkretnego najlepszego gracza w historii. Ewentualnie można by się pokusić aby to zrobić w rozbiciu na pozycje. Ale moim zdaniem to także nie ma najmniejszego sensu. I to juz na serio piszę.
0
@DonMatteo901 Aktualizacja z godziny 24:74 Gość który liczył i przekazał im te wyniki już zwolniony.
2
@Androchem To nie kawał. To bardzo głęboka metafora świata. Wieki mijają,a nic się nie zmienia.
1
@Lucerfi Orwell o tym pisał - wczoraj mówią i robią jedno, dzisiaj cos przeciwnego, jutro jeszcze co innego, a ludzie za każdym razem to przyjmują i traktują to jako prawdę objawioną.
1
@Ojciec5tkidzieci To niech zadzwoni i mu powie.
0
@urbipl I cyk - na pobocze
0
@Donnie_Darko Co ty nie powiesz? Ale co wy z tym Messim tak w ogóle? Gdzie ja cokolwiek o nim napisałem?
0
@Borneo Gratuluję postępów w ortografii. Jeszcze popracuj trochę nad interpunkcją.
0
@mekston Przeciez slowem nie wspomnialem o Messim.
0
@Kamilos84 Dlaczego nie można rozszerzyć UE? Jesli kraj spełnia warunki to jak najbardziej moze wstąpić do UE.