0

@Herato Felix, Cancelo - widzisz nas?

1

@Pawlak1992 Medialnie nie zniknął bo nawet jego gra w USA przebijała sie do mediów bardziej niż gra Haalanda. A to akurat odgrywa dużą rolę w Złotej Piłce.

0

@Kuba_1 Wolałbym Haalanda, ale niestety zniknął w najważniejszych momentach. Niemniej i tak trzymam kciuki za Norwega.

0

Mendilibar w punkt - Xavi nie potrafi się pohamować.

2

@Pawci023x Dembele.

0

@zaba107 Owszem - chodzi mi tylko o metody walki o nasze interesy. Dlaczego podejmowane są tylko kroki polityczne? Ukraina nie waha się wstępować na drogę prawną - my też mamy taką możliwość,ale nikt się tego nie podejmuje- już nawet z pominięciem polityków.

0

@michal26 Żadnych stałych członków. Przykład Chelsea dobitnie pokazuje,że nie może być czegoś takiego,że ktoś jest w lidze za zasługi. Pozbawiamy w ten sposób futbol ostatniego elementu zaskoczenia - że jakaś wielka firma ląduje poza pucharami. Rzadko się to zdarza,ale jednak.

0

@MesQueUnClub_87 Tak - o nim akurat wiedziałem. A Robercik to co? Tez jakis dyplom sobie ogarnął

0

@kaamil1910 To może zróbmy zapis,że reprezentować Polskę moga tylko osoby po 7 fakultetach i z pracą doktorską. Oh shit - tylko kiedy oni znajdą czas na granie poza nauką.

0

@PatrykBarcelona Tez bym zagłosował na Bartomeu wtedy. Niestety nie było go w drugiej turze więc ją olałem.

1

@musli1989 A Polska po prostu? Nie ma takiej opcji?

1

@Blantozaur Ależ to byłby piękny świat gdyby to się ziscilo.

2

@hayek Żeby tylko dla Ukrów - tak samo i ruskie na pewno są w te interesy wplątani

3

@hayek Ale czy skłamał?

1

@8stoichkov8 Tutaj też niezgorsze wykonanie -

0

@RomanHoffer A podatek odprowadzony?

1

@DLFCB Dla mnie wszelkie te bijatyki , boks itd to nie jest zaden sport.

3

@tomek8756 Jak to okreslił Miller - dzielnie wspinają się po drabinie ewolucji

0

@michal26 To muzyka jest? Czy jakies maszyny w fabryce?

0

@tristan87 Chodzi jej o dyskryminację kobiet? Ostro je okresliła.

6

@Emhyr A ten co na pilce usiadł? Jajo będzie

0

@Thoms94 Sprawdź, czy wszystkie koła nagrzewają się tak samo.

1

@Kgorecki2500 Przecież wcale nie napisała że to ona tyle zatankowała, ale że paliwo jest. A fotka z taką ilością paliwa prawdopodobnie po tankowaniu tira tym bardziej potwierdza jej tezę,że paliwo na stacji jest.

0

@FcPortoFan1999 Owszem - ale powstanie miało mieć wymiar symboliczny - a ten symbol miał być skierowany głównie na Zachód. Tymczasem tam przeszło to bez echa, czemu trudno się dziwić bo trwała wojna - była to po prostu jedna z kolejnych krwawych bitw. Tymczasem gdyby Sowieci uderzyliby w jakikolwiek sposób w polski rząd uznawany wówczas wśród aliantów, to mieliby oni problem jak to potraktować. Być może i tak by to olali, ale tak czy inaczej skoro zapłaciliśmy za symboliczne działanie tysiącami ofiar i zniszczeniem stolicy,to lepiej by było zapłacić za ten symbol o wiele mniejszą ofiarą.

1

@bari_94 Może nie ma takiej potrzeby? Może dzialka wodne są skuteczniejsza w takich sytuacjach? Nie znam procedur ale liczę na to, że jeśli trzeba by było podjąć takie srodki to sięgnęliby i po gumowe kule.

0

@FcPortoFan1999 Ostatnio czytałem ciekawą opinię Stefana Kisielewskiego zwiazaną z powstaniem. Otóż jedną z przyczyn tego powstania było to aby ruskich wchodzących do Polski przywitali Polacy w wyzwolonej przez siebie Warszawie i by Zachód mógł to zobaczyć. Kisielewski był zdania że lepiej aby to władze z Londynu przyjechały później do "wyzwolonej" przez Sowietów Polski i wówczas Sowieci mieliby problem co zrobić z tymi władzami uznawanymi przez cały świat. Nawet gdyby ich zamordowali to lepiej by zginęło kilkanaście osób niż tysiące w powstaniu.

8

@Comentateiro Otóż nie właśnie - moim zdaniem wszelkie publikowanie sondaży powinno być prawnie zakazane, aby nawet ci najmniejsi startowali z równymi szansami. Wyborcy podświadomie widząc ze jakas partia ma 2 procent w sondażach nawet nie zawracają sobie nią głowy.

5

Szczupak to jest król wód, tak jak lew to jest król dżungli...

2

@MesQueUnClub96 Kiedy byłem w podstawówce to byl tam taki Michał i pewnego razu pojechaliśmy rowerami do sklepu i myślę,że to - tak na pewno to wtedy.

0

@mekston Podobnie jak triumfy Realu w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?