1

@draxidox Macierewicz i Braun też dobrze schowani przed wyborami.

1

@Kazragore Pan kamyk nie życzy sobie podchodów w jego stronę szczylu. Xd.

0

@Criss18Barca No i cyk - zasięgi są. A gdyby powiedziała poprawnie to nikt by tego nie rozpowszechniał.

0

@damiano996 Bez przesady. Choć akurat kontuzje to może być nasz największy rywal w tym sezonie. Ale Porto? Pokonamy ich.

1

Ciekawostka - jak wynika z dokumentów IPN, USA współpracowało z komunistyczną władzą w Polsce aby przejąć na własność nieruchomość z majątku Czetwertyńskich i przeznaczyć ją na ambasadę. Współpraca miała polegać na dostarczeniu dokumentów które pozwoliły aresztować Stanisława Czetwertyńskiego. Jego przewina miała polegac na szpiegostwie i współpracy z Amerykanami. Dostał on wyrok 8 lat więzienia z prawem apelacji dopiero po 3 latach. Gdy sprawa przejęcia nieruchomości zostala zakończona, Stanisława po 2 latach zwolniono z więzienia.

2

@Emhyr To tak chyba nie działa. Ale dobrze,że wyjaśniają takie rzeczy między soba choć to pewnie kiepska pora.

0

@jaras121 No to tyle to akurat widzę po zdjęciu.

0

@FcPortoFan1999 Barca przywróciła go do życia. Poza Barcą ten chłop cierpi.

0

@Nazio_87 Od Vegi to mozna obejrzeć tylko 1 i 2 serię Pitbulla i jeszcze ten pierwowzór - dokument o pracy policjantów. Reszta jego twórczości grozi wywołaniem raka mózgu.

1

Kurczę - ten frajerski Inter wygrał,ale przecież pokonali siwego bajeranta,więc w drodze wyjątku mogę to uznać za dobry wynik.

4

@_barti Oby Urugwaj.

0

@DLFCB Co to za odklejeniec?

0

@MesQueUnClub96 "Kane widać że nie jest jeszcze obyty z Bundesligą"
Też Kane -6 meczy - 8 bramek, 3 asysty.
Strach pomyśleć co będzie gdy złapie ty obycie cokolwiek masz na myśli.

3

Kurczę - taka fajna pilkarska sobota mogla być - Manchestery i Liverpool w plecy, psg i Bayern tylko remisy, to ten cholerny Real musiał się wyłamać.

0

@cchesterr43 I odstrasza wampiry.

0

@draxidox Powiedz że jesteś z serwisu i przyjechałeś naprawić.

0

@VbamboeB Albo zyskali cenny punkt. Z pozycji faworyta na pewno nie występowali w tamtym meczu

1

@Sapos93 Kurczę. W ogóle bym nie poznał.

1

@Adran360 Ale o co chodzi? Co tu widzicie?

0

@Messiah10 Najpierw to on musi się wyleczyć.

0

@VbamboeB Villareal, Sociedad i Sevilla to nie jest dolna półka La Ligi. No ale teraz Real - to ich faktycznie zweryfikuje. Oby pozytywnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chrupas No wpisałem i się zgadza - park w Czarnogórze.

5

"Kolonializm portugalski byl zawsze słaby,zacofany. Nawet ci kolonialiści portugalscy byli biedni. To był jedyny kraj kolonialny,który dopuszczał żebractwo białych! Gdzie indziej było to nie do pomyślenia. Pierwsza rzecz,która mnie zaszokowała w Luandzie, to widok białego żebrzącego Portugalczyka. Myślę sobie, Boże święty, przecież warunkiem wyjazdu do Afryki we Francji czy Anglii, był pewien status majątkowy..." - Ryszard Kapuściński " Nie ogarniam świata"

0

@Firestone Kundel to teraz u nas gra przecież.

2

@Tasde No tak - ale tak samo gdyby nie haloween, walentynki, różne święta to nikt by nie kupował tego badziewia co rzucają w markety z tych okazji.

2

@tomek8756 Na pewno nie trafił tam przypadkiem - "Z niemal 80 tys. ukraińskich ochotników pragnących walczyć w mundurze SS Niemcy przyjęli na szkolenie jedynie kilkanaście tysięcy"...

1

@Tasde Aj tam - gadasz tak jakby ludzie jedli te kremówki na siłę - owszem - marketing wykorzystuje to na maksa, ale też ludzie jedzą bo im smakują.

1

@Barca1992 Tam różne gangi mają - ruskie, jugolskie i te śniade. Do wyboru do koloru.

1

@michal26 Ogórek miała rację - niemce przyjechały i wywiozły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?