@barteq Jesli odnosisz się do calokształtu Mentzena to ok, biorąc to pod uwagę to może to draznić - natomiast jesli bierzemy pod uwagę tylko tę konkretną sytuację, to nie było to jakieś niestosowne. A poza tym czemu ma przeszkadzać Holowni? Petru jedzie na popularności Mentzena i Konfederacji. On startuje z ostatniego miejsca a więcej o nim w mediach niż o tych przed nim.
@barteq Jakby nie dał mikrofonu,to Petru i media i tak by potem to przekuwały na jego sukces i ze Mentzen stchórzył. Na szybko podjął więc decyzję,a że "grał u siebie",to wykorzystał "wsparcie swoich kibiców". Wydaje mi się,ze śmieszkowanie to nie zależy od partii,tylko raczej od okoliczności,od rodzaju i nastawieniu publiczności itd. Inni politycy tez sobie na to pozwalają.
@barteq Ale co tam Petru robił na tej scenie? Przyszedł z gotowym planem, miał pewnie gotowe wypowiedzi,to Mentzen nie pozwolił mu dojść do głosu i go na szybko skontrował a tłum to podłapał i przyjął z zachwytem. Szkoda że nie wrzucili ciągu dalszego tej akcji. Przede wszystkim jesli chodzi o powazną politykę to jakoś nie kojarzę aby jeden polityk wcinał się innemu na scenie gdy ten ma jakies wystapienie.
1
@SelloutCrowd Równie dobrze może być tak,że jak raz zobaczą,że da się "wykorzystać", to potem będą jeździć jak po burej suce.
0
@Kuba_1 Dostał kartkę za zdjęcie koszulki?
0
@Sulimo To wyjaśnione 3 bramki. Pozostają jeszcze dwie....
0
@szkudi7 Ale też nasz wychowanek,więc nawet można powiedziec, że dwa razy opuszczał Barcę
0
@szkudi7 Jeszcze Bellerin.
1
@escarabajo Milan,potem Roma - choć trochę traci przez Jose i obecnie Juve,ale tylko dopóki są tam Szczęsny i Milik. No i Chiesę tez lubię.
0
@Xpert77 Pytanie czy to Barca taka mocna, czy to obrona Betisu taka slaba.
0
@escarabajo Zielinskiemu też kibicuję, niech strzela asystuje jak najwięcej,ale Napoli niech traci punkty.
0
@escarabajo Już 2-1. Przydałaby się trzecia na uspokojenie,bo pachnie remisem.
1
@escarabajo Piękny wynik,choć niebezpieczny.
0
Cała obrona z Barcy w Betisie.
1
@MesQueUnClub96 Gdy po udanym lądowaniu Polacy biją mi brawo.
0
@barteq Jesli odnosisz się do calokształtu Mentzena to ok, biorąc to pod uwagę to może to draznić - natomiast jesli bierzemy pod uwagę tylko tę konkretną sytuację, to nie było to jakieś niestosowne. A poza tym czemu ma przeszkadzać Holowni? Petru jedzie na popularności Mentzena i Konfederacji. On startuje z ostatniego miejsca a więcej o nim w mediach niż o tych przed nim.
3
@Kgorecki2500 Tusk x Kowalski
0
@Rl9k1nG No co ty - jechać można, nie można kierować.
0
@barteq Jakby nie dał mikrofonu,to Petru i media i tak by potem to przekuwały na jego sukces i ze Mentzen stchórzył. Na szybko podjął więc decyzję,a że "grał u siebie",to wykorzystał "wsparcie swoich kibiców". Wydaje mi się,ze śmieszkowanie to nie zależy od partii,tylko raczej od okoliczności,od rodzaju i nastawieniu publiczności itd. Inni politycy tez sobie na to pozwalają.
1
@barcanawieki Tak średnio bym powiedział. To zależy czy kupuję czy wypożyczam.
0
@barteq Ale co tam Petru robił na tej scenie? Przyszedł z gotowym planem, miał pewnie gotowe wypowiedzi,to Mentzen nie pozwolił mu dojść do głosu i go na szybko skontrował a tłum to podłapał i przyjął z zachwytem. Szkoda że nie wrzucili ciągu dalszego tej akcji. Przede wszystkim jesli chodzi o powazną politykę to jakoś nie kojarzę aby jeden polityk wcinał się innemu na scenie gdy ten ma jakies wystapienie.
0
@Barcasub Może jak tam utknęła to wtedy jeszcze była tam siatka...
0
@Criss18Barca Hajto go wygryzł
1
@FcPortoFan1999 Derby to derby. Zawsze są wielkie
5
@Bobo25 Na bank są na drugiej ścianie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Faro Gdyby Bóg chciał aby ludzie latali, to dałby im skrzydła. Tyle w tym temacie
0
@Kozinho. W jakim sensie?
0
@BorzyKrzys No spoko - ale to się dzieje tak często, że dla mnie to lekka przesada.
4
@hayek I też wiadomo w jakich celach przyjechały.
1
@hayek Ale wiesz,że to znowu napędzi inflację?
0
@BorzyKrzys Tak to właśnie wygląda. Co im to daje?
0
@!34RC3!_0N4 Czasy PGR- ów juz minęły...