0

0

@Majkel34 No dobra - to teraz napisz cos konkretnie o nim, dziala w polityce czy jak? Jakie ma poglądy? Bo spójrz np na takich Kurskich - niby bracia, z jednego domu, chyba po jednym ojcu a poglądy i środowiska w jakich się udzielają jakże odmienne.

5

@kuz To płać - na człowieka który został skazany prawomocnie przez sąd i uciekł z kraju.

4

@DLFCB Żródło - OMZRiK? Dziękuję, postoję - nawet nie będę tego odpalał.

0

@cules100pro Nie - nigdy tak nie mam. Do ostatniej sekundy liczę choćby na honorowego gola w przegranym meczu.

0

@Witekk10 Będą się delektować porto.

2

@misterio A cóż to za wyznacznik, że mają być sami młodzi i bez emerytów? W niejednej reprezentacji emeryci ale w formie stanowią wartość dodaną. Jeśli ktoś na danej pozycji jest w danym momencie najlepszy z polskich pilkarzy to dlaczego mu zaglądać w metrykę? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.

1

@Transu96 No dobrze - to jeden Lewy. Albania jakoś nie ma takiego Lewego w składzie i dała sobie radę. Tym bardziej Mołdawia. Zadaniem trenera jest rozwiązać ten problem.

1

@Transu96 Nie - nie jest. Za Sousy umieli momentami nawet ładnie grać i wynik był, za Michniewicza grali siermiężnie ,ale wiedzieli co robią i jak to robić i wynik był. Teraz nie wiedzą jak grać i co mają robić i wyniku nie ma. A zawodnicy ci sami. To kto winny jak nie trener?

0

@zodiak_10 A weź daj Pan spokój

0

@masa11 Tylko czy mu się chce?

0

@Tomcio Też mam taka nadzieję,że albanczycy nie awansują. Kazdy tylko nie oni.

0

@DragonxNF A skladaj sobie. To nie wnioski decydują tylko ogladalność.

0

Grosik mial pomóc a teraz podrzucił klody pod nogi

0

@sergio5 Mecz nadal trwa. Trzeba wierzyć

0

@AFA90 No ja wiem - chodziło mi czy odszedł z Barcy. Widocznie albo kontuzja albo coś nie pykło.

0

@Cotutajsiedzieje "oczywiście wszystkie kobiety miałyby prawo uciec na zachód" Nie wszystkie. Bo te co służa w wojsku czy WOT to nie miałyby takiego prawa. A jest ich sporo i po części równouprawnienie na to wpłynęło.

0

@AFA90 A on definitywnie odszedł? Zapomniałem o nim zupełnie.

0

Fajne staty mieli dziś Farerowie. 66 % posiadania piłki z Mołdawią.

0

@chavez Papszun lub Skorża.

1

@FutbolFan Nie wiem co trzeba miec w glowie aby tak się okaleczyć.

0

@Death_voice Przecież z kolejnych słów które tu przytoczyłeś ewidentnie tak własnie wynika.

0

@Death_voice Metafora - mówi ci to coś?

0

@Death_voice Dobra - ja rozumiem że PO to partia mem, popieram to,że warto ich dyskredytować przy każdej okazji,ale serio nie lubię takiego naciągania faktów. W tej wypowiedzi ewidentnie chodzi o coś zupełnie innego niż insynuowanie że wybory były oszukane w sensie matactwa przy wynikach.

2

@Albatros Też tak myslałem ale Grosika te kilka minut widać ze zmęczylo. Lepiej niech wejdzie na ostatnie pół godziny.

0

@Death_voice Ja w tych słowach akurat nie widzę jakiejś teorii spiskowej tylko większy sens. No ale jak ktoś bierze to dosłownie to .....

0

@Emhyr Dokładnie tak jak słowa tej spiewaczki co to się wyskrobala,bo miała za małe mieszkanie.

2

@Luciano99 Ale z tym najniższym wynagrodzeniem to daj Pan spokój. Kto to widział. Ludziom to juz się za przeproszeniem w dupach poprzewracało i nadal im mało.

0

@The Game 10 Mam podobnie, ale na razie daję mu mały kredyt zaufania z tego powodu, że jednak nadal usiłuje osiągnąć to z czym poszedł do polityki.

0

@The Game 10 Ale on nadal mówi to samo - jeśli wprowadzi to co zapowiada czyli połowa Sejmu z JOW a połowa z nadania partyjnego, to już będzie wielki jego sukces. I jeśli uważa, że jedyny sposób na to ,to sprzymierzyć się z wyklinanym wcześniej Kaczyńskim, to niech to robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?