@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej. Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.
@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.
@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.
20
@Kgorecki2500 Powinni tego zakazać. Opuszczasz partię z list której wszedles do Sejmu to opuszczasz Sejm. A na wolne miejsce następna osoba z listy.
0
@Barceloniarz0 Taki nie istnieje.
0
@SuperPatsonFCB Ale ile pomyj się na niego wylało i na ludzi którzy go sprowadzili zaraz po transferze to la Rambla juz zapomniała
1
@TheNekro94 Wódka lepsza od chleba bo gryźć nie trzeba.
0
Już była taka fajna pogoda i znowu te cholerne słonce zaczyna grzać
1
@draxidox Może rzucił go bo ma alergię na dzieci?
2
@QuaReL Oby tak było, bo to oznacza jakość na boisku,której tak potrzebujemy.
1
@Zawsze_Wierny Neymar i Bernardo Silva.
0
@MOLESTA To jak oba kluby maja po 50 % to kto podejmuje decyzję i wyraza zgodę na warunki transferu? I z kim się w ogóle negocjuje?
0
@krol211 Akurat Torre to sobie mozna posledzic na ławce.
1
@Ptasior Kiełbasa?
0
@Messibestplayerintheworld Luuk - wracaj na pół roku.
0
@FCBparasiempre Ech. Piękne to były czasy
0
@Medium Numer to numer. Co to zmienia?
0
@Barca1922 O Lechu tez tak gadali w zeszłym sezonie. Legia też za Michniewicza ładne wyniki robiła w pucharach.
0
@QQL5 No widzisz - kto szuka ten znajdzie.
0
@Barcasub Pique
0
@Khajio Chyba w Fifie.
4
@wpwelement Nie kazdy chce wchodzic w artykuly na stronie tylko po prostu mozna przegladac ramblę i stad czerpac wiedzę i tu ewentualnie skomentowac.
0
@Dari0G Nie ma też dowodu, że Hitler wiedział .....
0
@DonMatteo901 Ale, że ma jaja aby wrócić. Niejeden by się załamał po czymś takim co przeszedł.
0
@Janas11224 Czy te staty obejmują też mój przypadek , który nigdy nie używa tych słomek?
0
@Destroyer_of_Worlds Nie mówię o zarobkach, tylko o koszcie transferu. I o wartości na rynku która można spieniężyć.
0
@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej.
Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.
1
@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.
0
@Barca1922 To nadal nie przesadza o awansie tych miernot.
0
@Kengo Włoski bajerant. Ten to chociaż wiadomo że drogo się sprzedał,nie to co nasz siwy.
1
@Barca1922 A Legia awansuje.
2
@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.
1
@Kgorecki2500 Szkoda,że zarówno opozycja jak i rząd bardzo mało mówią o kamieniach milowych i prawdziwym koszcie KPO.