20

@Kgorecki2500 Powinni tego zakazać. Opuszczasz partię z list której wszedles do Sejmu to opuszczasz Sejm. A na wolne miejsce następna osoba z listy.

0

@Barceloniarz0 Taki nie istnieje.

0

@SuperPatsonFCB Ale ile pomyj się na niego wylało i na ludzi którzy go sprowadzili zaraz po transferze to la Rambla juz zapomniała

1

@TheNekro94 Wódka lepsza od chleba bo gryźć nie trzeba.

0

Już była taka fajna pogoda i znowu te cholerne słonce zaczyna grzać

1

@draxidox Może rzucił go bo ma alergię na dzieci?

2

@QuaReL Oby tak było, bo to oznacza jakość na boisku,której tak potrzebujemy.

1

@Zawsze_Wierny Neymar i Bernardo Silva.

0

@MOLESTA To jak oba kluby maja po 50 % to kto podejmuje decyzję i wyraza zgodę na warunki transferu? I z kim się w ogóle negocjuje?

0

@krol211 Akurat Torre to sobie mozna posledzic na ławce.

1

@Ptasior Kiełbasa?

0

@Messibestplayerintheworld Luuk - wracaj na pół roku.

0

@FCBparasiempre Ech. Piękne to były czasy

0

@Medium Numer to numer. Co to zmienia?

0

@Barca1922 O Lechu tez tak gadali w zeszłym sezonie. Legia też za Michniewicza ładne wyniki robiła w pucharach.

0

@QQL5 No widzisz - kto szuka ten znajdzie.

0

@Barcasub Pique

0

@Khajio Chyba w Fifie.

4

@wpwelement Nie kazdy chce wchodzic w artykuly na stronie tylko po prostu mozna przegladac ramblę i stad czerpac wiedzę i tu ewentualnie skomentowac.

0

@Dari0G Nie ma też dowodu, że Hitler wiedział .....

0

@DonMatteo901 Ale, że ma jaja aby wrócić. Niejeden by się załamał po czymś takim co przeszedł.

0

@Janas11224 Czy te staty obejmują też mój przypadek , który nigdy nie używa tych słomek?

0

@Destroyer_of_Worlds Nie mówię o zarobkach, tylko o koszcie transferu. I o wartości na rynku która można spieniężyć.

0

@Destroyer_of_Worlds Tylko,że za dużą część tych cyrków to odpowiadają media i agenci którzy chcą wykorzystac doniesienia medialne w swojej grze negocjacyjnej.
Edit - a sezony przejsciowe to by byly gdyby nie wysyp darmowych czy tanich talentów - Balde, Gavi,Pedri,Araujo, Yamal,Fati.

1

@Destroyer_of_Worlds Z dnia na dzień to ciężko to zrobić bo podpisano wieloletnie kontrakty i sa tez inne wieloletnie zobowiązania,które trzeba spłacać. Tak samo część obciążeń przesuwano na przyszłość i teraz trzeba się z tego wywiązać.

0

@Barca1922 To nadal nie przesadza o awansie tych miernot.

0

@Kengo Włoski bajerant. Ten to chociaż wiadomo że drogo się sprzedał,nie to co nasz siwy.

1

@Barca1922 A Legia awansuje.

2

@Kgorecki2500 Jesli podzielić srodki z KPO na liczbe mieszkancow Polski , to wyjdzie cos ponad 4000 zł. A jak dowalą opłaty za drogi i za pojazdy spalinowe,to oddamy im o wiele więcej. A ci co nie jeżdżą to też zapłacą w sklepie za transport towarów.

1

@Kgorecki2500 Szkoda,że zarówno opozycja jak i rząd bardzo mało mówią o kamieniach milowych i prawdziwym koszcie KPO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?