0

@Tasde Zapomniałeś, że obecnie obowiązuje mądrość etapu w którym już nie używa się terminu "globalne ocieplenie", tylko zmiany klimatyczne.

0

@Death_voice No niestety. Jeśli oni jakims cudem wejdą do UE to Polska poniesie tego największy koszt.

1

@Sensible Jeśli chodzi o klauzule w lidze to musi ją wplacić osobiście sam piłkarz,a nie klub.

0

@Borneo Pod kontem mentalnym czy raczej bankowym?

20

@Rust_Cohle Czytasz sobie post,nawet się częściowo zgadzasz z wnioskami autora,a na końcu widzisz,że używa on okreslenia "w Polszy" i juz wiesz z kim masz do czynienia

1

@Edoss No i niech pobiera. Skoro musi rezygnować ze swej pracy i kariery to cos im się należy w zamian.

1

@OnlyCules Polecam zapiekanki przy dworcu. Lepszych nie uświadczysz nigdzie indziej w Polsce.

0

@Borneo Izraelici chcą okradać Izraelitów? A co gojom do tego? Niech się żrą.

3

@Emhyr Musieli najpierw przemysleć plan jak mu kajdanki założyć

0

@Sysia11 W jakim klubie ta sytuacja ma się poprawić? Bo chyba nie w Barcy. U nas transfery za grube miliony to wszystkie niewypały. Za to wychowankowie albo te za w miarę niską kwotę to coś pięknego. I tego się trzymajmy.

1

@Kgorecki2500 I na co to komu potrzebne? Za x lat i tak nikt nie będzie pamiętał, że istniała jakaś Ukraina czy Rosja tak jak i upadły setki państw i imperiów z przeszłości.

0

@VamosGirl A jakich juz dokonali?

1

@Kgorecki2500 Manualna bo automatem nie umiem.

0

@NsKi Ototo. Jedyne pożyteczne zajęcie dla tych odpadów spolecznych.

2

@Chaoss No to już całkiem niezłe uniwersum się tu odgrywa. Niczym Trudne sprawy.

0

@Chaoss A to macie ślub czy o co chodzi?

1

@Hadim To, że obywateli naszego kraju to nie rusza, to już nawet przywykłem. Nie znam z ostatnich lat przypadku dymisji ministra za jakąś spektakularną wpadkę w jego resorcie czy aferę. Ale, że nasi sojusznicy z NATO na to nie reagują choćby za zamkniętymi drzwiami to tego już nie rozumiem.

0

@DonMatteo901 Łysy to i wredny.

1

@tristan87 Jak dla mnie to trochę zbyt młoda aby rządzić krajem.

0

@tristan87 Ucierpiał ktoś postronny czy tylko chuligan?

0

@Esteban_ Ban dla martineza i acunii? W ciemno

1

@Zoker Kronika z różnych zakątków świata, ale fajnie napisana.

0

@Crystal37 Przecież on strzela w reprezentacji. Z tego co pamiętam to w newralgicznych momentach eliminacji mundialu nie grał z powodu kontuzji.

0

@Bocheno1 A co cie to obchodzi?

0

@Zoker A książkę na podstawie której powstal ten film napisał syn Mela Brooksa. Książkę gorąco polecam.

0

@Kapitan hawk Co za geniusz wymyślił ten termin turnieju ogórków w tym samym czasie gdy Europa gra?

1

@kynio302 Szkoda,że tak nisko.

1

Nie no - za tyle to nie.

0

@bodzio10 No to wiem,że kasa,ale mimo wszystko dla mnie to niepojęte. Z tego co podają to podobno zarobi 15 mln netto za rok. Pewnie w Europie znalazłby klub który by mu zapłacił te 7-8 mln netto. A tam to się praktycznie wypisuje z futbolu. Słabo to wygląda.

1

@Safrani "A chachary żyją,wódkę sobie piją..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?