@SinMistico I w 2022 zaksięgowaliśmy już z tego powodu stratę. To co teraz Barca zarobi na transferze zaksięguje jako zysk oczywiście potrącając zarobki i premie.
Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim, że na rachunku telefonicznym znalazło się kilkanaście mms-ów wyslanych za granicę o tej samej porze na różne numery telefonów? Bez wiedzy użytkownika telefonu, bez śladu w historii telefonu. Nie były to numery premium, ale mmsy płatne zgodnie z cennikiem na zwykłe numery tyle, że zagraniczne - w tym przypadku za każdy naliczyło 2,46. Po kontakcie operator uwzględnił reklamację, ale nie wyjaśnił jak to się stało - czy po wejściu na jakąś stronę czy w inny sposób. To jakiś nowy sposób na naciąganie? Jak w ogóle w praktyce można wysłać kilkanaście-kilkadziesiąt mms-ów na kilkadziesiąt różnych numerów w tej samej chwili?
@talizmo Bzdury piszesz. Dla gościa którego kupiliśmy za 140 mln skończył się swego czasu kontrakt i odszedł za darmo. Teraz odchodzi gość który przyszedł do nas za darmo, ewentualnie za premie za podpis. Tak to wygląda. Kwestie sportowe pomijam, bo to nie była decyzja Barcy aby się go pozbyć więc nie ma co tego oceniać tylko pogodzić się z tym faktem.
@Ls0811 To nie tylko kasa. Już od czasów Bonnie i Clyde media usiłują wpoić społeczeństwu symbol "niepokornych bohaterów". Może nawet nie tyle wpoić, co sprzedać - bo takie rzeczy łatwiej sprzedać niż kogoś kto jest dobrym przykładem.
@Czajka90 Fajnie się tam bawią w tej Herthcie. A potem wchodzi taki Union Berlin znikąd i z buta wjeżdża do czołówki ligi a Hertha mimo mocarstwowych planów co rok walka o utrzymanie.
@AxelF Ten dziennikarz nie interpretował wyników badań, tylko wyniki analizy dotyczącej badań prowadzonych w różnych krajach. Natomiast zachowanie Mentzena - bez komentarza.
@tbas Nie znam programu Konfusów co do dobrowolnego ZUS-u ale dla mnie dobrowolny ZUS oznacza jednocześnie dobrowolną rezygnację z jakiegokolwiek prawa do jakiejkolwiek emerytury. To chyba oczywiste. Kasę którą ktoś zaoszczędzi na unikaniu składek ZUS musi sam gdzieś zainwestować a jak wtopi z inwestycją to już jego problem. Jeśli projekt Konfy zakłada to co sugeruje tu Petru, że kiedyś ten co unikał składek wyciągnie łapę po emeryturę to byłby to z założenia poroniony pomysł.
@7black4 Myślę, że wielu po prostu drażni sam Sergi Roberto a nie jego słowa. Gdyby to powiedział Araujo, Pedri czy Gavi to byłby zupełnie inny odbiór. Byłoby to natomiast coś pięknego gdyby Sergi w ostatniej minucie finału strzelił bramkę na wagę zwycięstwa.
2
@Jakchcesz Takie potworności działy się przecież przez cały czas od zakończenia II wojny światowej i dzieją się nadal. Nawet w Europie.
1
@sila101 No to teraz zgarnie 20-25% ze 100 mln czyli i tak wyjdzie ta sama kwota.
1
@SinMistico I w 2022 zaksięgowaliśmy już z tego powodu stratę. To co teraz Barca zarobi na transferze zaksięguje jako zysk oczywiście potrącając zarobki i premie.
2
@SinMistico Przecież nic za niego nie zapłaciliśmy. Jemu już skończył się kontrakt i rok temu podpisaliśmy go jako wolnego zawodnika.
0
@wojopancer A coś więcej? Zhakowany telefon?
0
@SinMistico Ale wiesz, że my nie mamy co odrabiać, bo to chodzi o zawodnika który podpisał kontrakt z kartą na ręku? Wiesz o tym prawda?
0
Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim, że na rachunku telefonicznym znalazło się kilkanaście mms-ów wyslanych za granicę o tej samej porze na różne numery telefonów? Bez wiedzy użytkownika telefonu, bez śladu w historii telefonu. Nie były to numery premium, ale mmsy płatne zgodnie z cennikiem na zwykłe numery tyle, że zagraniczne - w tym przypadku za każdy naliczyło 2,46. Po kontakcie operator uwzględnił reklamację, ale nie wyjaśnił jak to się stało - czy po wejściu na jakąś stronę czy w inny sposób. To jakiś nowy sposób na naciąganie? Jak w ogóle w praktyce można wysłać kilkanaście-kilkadziesiąt mms-ów na kilkadziesiąt różnych numerów w tej samej chwili?
0
@tomek8756 Kurczę - nawet nie wiem co to słowo oznacza - to wyzwisko jakieś?
7
"Barça nie będzie szukała nowego typowego francuskiego skrzydłowego" - no typowego francuskiego skrzydłowego to raczej na pewno nie.
0
@talizmo Bzdury piszesz. Dla gościa którego kupiliśmy za 140 mln skończył się swego czasu kontrakt i odszedł za darmo. Teraz odchodzi gość który przyszedł do nas za darmo, ewentualnie za premie za podpis. Tak to wygląda. Kwestie sportowe pomijam, bo to nie była decyzja Barcy aby się go pozbyć więc nie ma co tego oceniać tylko pogodzić się z tym faktem.
0
@Dertinho Czyściutkie wejście a ci się jeszcze bulwersują. A dla symulanta żółta kartka za przedłużanie gry...
0
@Gall Był Neymar i coroczna saga z jego powrotem.
2
@MesQueUnClub96 Laurel Hubbard.
1
@Rust_Cohle
1. Manchester City
2. Manchester United
3. Liverpool
4. Arsenal
5. Chelsea
6. Tottenham
7. Aston Villa
8. Newcastle
9. Brentford
10. Brighton
11. Luton
12. Fulham
13. Sheffield
14. Nottingham
15. West Ham
16. Burnley
17. Bournemouth
18. Wolves
19. Everton
20. Crystal Palace
1
@kondzix2115 Gapisz się ludziom na ... zęby? A tak na serio to kogo to obchodzi? Jak cię to tak obrzydza to albo im to powiedz albo zamilcz na wieki
3
Cytując klasyka - "nie strasz, nie strasz, bo się ..."
0
@Lisek Taa jasne - może jeszcze punkty za styl? A co z bonusem za wzorową grę defensywną? To już nie zasługuje na docenienie?
0
@Ls0811 To nie tylko kasa. Już od czasów Bonnie i Clyde media usiłują wpoić społeczeństwu symbol "niepokornych bohaterów". Może nawet nie tyle wpoić, co sprzedać - bo takie rzeczy łatwiej sprzedać niż kogoś kto jest dobrym przykładem.
0
@Rewolucja123 Z kim?
0
@Czajka90 Fajnie się tam bawią w tej Herthcie. A potem wchodzi taki Union Berlin znikąd i z buta wjeżdża do czołówki ligi a Hertha mimo mocarstwowych planów co rok walka o utrzymanie.
2
@Medium Eee tam - Omega i tak lepsza.
0
@AxelF Ten dziennikarz nie interpretował wyników badań, tylko wyniki analizy dotyczącej badań prowadzonych w różnych krajach. Natomiast zachowanie Mentzena - bez komentarza.
4
@tbas Nie znam programu Konfusów co do dobrowolnego ZUS-u ale dla mnie dobrowolny ZUS oznacza jednocześnie dobrowolną rezygnację z jakiegokolwiek prawa do jakiejkolwiek emerytury. To chyba oczywiste. Kasę którą ktoś zaoszczędzi na unikaniu składek ZUS musi sam gdzieś zainwestować a jak wtopi z inwestycją to już jego problem. Jeśli projekt Konfy zakłada to co sugeruje tu Petru, że kiedyś ten co unikał składek wyciągnie łapę po emeryturę to byłby to z założenia poroniony pomysł.
1
@Kgorecki2500 I tak trzymaj - alkohol to najgorsze paskudztwo.
0
@Kozinho. O proszę - a Herodot z kolei twierdził, że Grecy czerpali garściami od Egipcjan.
5
@Kgorecki2500 No akurat szubienica to jeden z najgorszych rodzajów egzekucji. Wydaje się, że zastrzyk najbardziej humanitarny.
2
@7black4 Myślę, że wielu po prostu drażni sam Sergi Roberto a nie jego słowa. Gdyby to powiedział Araujo, Pedri czy Gavi to byłby zupełnie inny odbiór. Byłoby to natomiast coś pięknego gdyby Sergi w ostatniej minucie finału strzelił bramkę na wagę zwycięstwa.
0
@Bartula Maczeta, szybka amputacja i po problemie. Wysoki Sądzie - przecież ratowałem mu życie.
1
@kamyk_23 To robota obcych.
0
@dAvi_2 El Capitano. Prowadź po wygraną wodzu.